Slovākijas pārsteidzošā daba


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Slovākija


 

Slovākijas pārsteidzošā daba

BRATISLAVA – AUGSTIE TATRI – PIENINI NACIONĀLAIS PARKS – ZEMIE TATRI – DEMĀNOVAS IELEJA.


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   5 dienas/ visas naktis viesnīcās

   1. diena Pretī jauniem iespaidiem…
   5:00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā 3* Slovākijas teritorijā, Ružemberok apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

   2. diena Bratislavas skati
   Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Bratislavau (par papildus samaksu 30 €). Slovākijas galvaspilsēta – Bratislava. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Bratislavas pils- cietoksnis, Sv. Martiņa katedrāle, vecpilsētas laukums, nacionālais teātris, parlamenta ēka un Mihaila vārti. Nakts viesnīcā 3* Ružemberok apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

   3. diena Augstie Tatri un brauciens plostiem pa Dunajec upi!
   Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par paildus samaksu 25 €) uz Augstajiem Tatriem. Augstie un Zemie Tatri ir mazākais augstkalnu rajons pasaulē, augstākā ir Gerlaha smaile 2654m. Labos laika apstākļos iespējams paceltis ar funikulieri līdz panorāmas skatu laukumam, no kura (labos laika apstākļos) paveras elpu aizraujošs skats uz Augsto un Zemo Tatru kalnu burvību. Aizraujošs brauciens ar plostu pa robežupi Dunajec, kura vijās caur Pieninski nacionālajam dabas parkam. Brauciena laikā varēsiet vērot upes kanjonu, redzēsiet dabas fenomenu – neskarto floru un faunu, iespaidīgus kalnus un to virsotnes. Plostus vada nacionālos tērpos ģērbušies slovāki. Pēc brauciena piedāvājam vakariņas baudot nacionālos ēdienus, dzērienus un klausoties slovāku dziesmās, tradicionāla kalnu krodziņā. Nakts viesnīcā 3* Ružemberok apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   4. diena Pa kalniem un pa lejām Zemo Tatru kalnu valstībā.
   Brokastis*. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 €). uz Zemajiem Tatriem. Brauciens uz vienu no skaistākajām Zemo Tatru ielejām - Demanovas ieleju. Pazemes alu skaistums katru gadu piesaista tūkstošiem cilvēku. Slovākijā ir vairāk kā 4000 zināmu alu, bet tikai 12 no tām ir publiski pieejamas apmeklētājiem. Vispopulārākās alas ir Brīvības alas Demānovas ielejā. Zemo Tatru ziemeļu daļā. Demanovas stalaktītu alu apmeklējums - pastaiga pa alu gaiteņiem un zālēm, kas izvietojušās piecos stāvos. Jūs apburs smaragda un koraļļu pazemes ezers, sastingušais ūdenskritums un aizvēsturiskie stalaktītu veidojumi. Bešenovas termālo baseinu kompleksam, kas atrodas zem klajas debess. Jums noteikti pazudīs nogurums! Bešenovas atklātie termālie baseini darbojas visu gadu. Ūdens tiem tiek ņemts no 1987 m dziļuma un zemes virspusē nonāk 70 C temperatūrā. Tas tiek atdzesēts, lai būtu vairāk piemērots cilvēka organismam. Zinātniski pierādīta šī minerālūdens labvēlīgā ietekme uz gremošanas sistēmu, tam piemīt arī kosmētisks efekts. Nakts viesnīcā 3* Ružemberokas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   5. diena Laiks posties mājupceļam.
   Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Izbraukšana uz mājām. Laiks ceļā Polija, Lietuva. Vēlu vakarā/naktī atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cena: 224 EUR

   Samaksas kārtība:

   • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas,
   • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
   • transporta un ceļa izdevumi,
   • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
   • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
   • grupas vadītāja pakalpojumi

   Piemaksas un papildus izdevumi:

   • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 50 €,
   • piemaksa par papildvietu autobusā 72 €,
   • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
   • pilsētas sabiedriskais transports,
   • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 4,50 € (65-74 gadu vecums 9 € ).

   Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

   • Izbraukuma ekskursija uz Bratislava 30 €;
   • izbraukuma ekskursija uz Augstajiem Tatriem 25 €;
   • Izbraukuma ekskursija uz Zemajiem Tatriem 25 €.

   Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 80 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 70 €, bērniem līdz 14g. 55 €.
   Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
   *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

   Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

   • Pacēlājs kalnos no 19 €;
   • brauciens ar plostiem 12 €;
   • pikniks ~ 17 €;
   • Demānovas alas 8 €;
   • Bešenovas termālais baseins 17 €.

   2017. gada izmaksas

   OZ

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.