Spalvainā Pūķa dārgumi


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Meksika


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 956 EUR

Spalvainā Pūķa dārgumi

Mehiko - Teotihuacan - Tula - Queretaro - San Miguel de Allende - Atotonilko - Guanajuato - Guadalajara - Patzcuaro - Morelia - Kakauamilpa grotas - Tasco - Xochicalco - Acapulco - Puebla - Oaxaca - Monte Alban - Thule - Tehuantepec - Del Sumidero - San Cristobal de - Las - Casa - Misol Ha, Palenque - Campeche - Uxmal, Merida - Chichen Itza – Cancun

    

   CEĻOJUMA PROGRAMMA:

   1.diena. RĪGA - MEHIKO ar pārsēšanos Amsterdamā
   Mehiko Jūs sagaidīs mūsu partneri. Transfērs un nakšņošana viesnīca pašā pilsētas centrā.
   Nakšņošana viesnīcā Casa Blanca 4* vai līdzīgā viesnīcā Mehiko pilsētā.
    
   2.diena. MEHIKO - TEOTIHUACAN – ANTROPOLOGIJAS MUZEJS (brokastis)
   Pēc brokastīm Jūs dodaties uz Dieva pilsētu Teotihuacan, kas iekļauta UNESCO sarakstā. Agrāk šī pilsēta bija spēcīgākā indiāņu impērijas galvaspilsēta Amerikā. Jūs sagaida trešā lielākā piramīda pasaulē - Saules piramīda, ka arī Mēness piramīda, Nāves iela, Spalvainā Pūķa templis ar ornamentu milzīgās čūskas veidā. Vēlāk, apmeklēsiet Antropoloģijas muzeju, kā arī piedalīsieties ekskursijā pa Mehiko pilsētu: Sokalo laukums, kura tuvumā atrodas seno acteku rituālā centra drupas un Templo Maior piramīda, kas ir ne tikai muzejs, bet arī arheoloģisko izrakumu vieta. Apskatiet galveno Romas katoļu katedrāli. Apmeklējiet Prezidenta pili, kur atrodas slavenā meksikāņu mākslinieka Diego Rivera freskas. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakšņošana. 

   3 diena. TULA - QUERETARO - SAN MIGUEL DE ALLENDE (brokastis)
   Šodien sāksim ceļu uz lielo pilsētu ar pazudušo civilizāciju Toltecs - Tula, kas ir slavena ar saviem Atlantiem – milzīgiem astoņu tonnu skulptūrām. Tiek uzskatīts, ka atlanti ir bijuši Spalvainā Pūķa aizsardzības armija. Tolteku kultūra atstāja neizdzēšamas pēdas acteku, maiju un citās kultūrās.


   Tālāk mēs apmeklēsim Queretaro pilsētu un vakarā nonāksim vienā no skaistākajām pilsētām Meksikā - San Miguel de Allende, kas ir atzīta par nacionālo pieminekli. Nakts viesnīcā.

   4. diena. ATOTONILKO - GVANAHVATO (brokastis)
   Brokastis. Šodien Jūs apmeklēsiet Atotonilko, kur atrodas Jēzus no Nācaretes baznīca, no kurienes Miguel Hidalgo paņēma Vissvētākās Jaunavas Gvadelupes ikonu, lai pasludinātu šo svēto par Neatkarības kara simbolu. Šeit, jūs varat ieraudzīt velna attēlus no dažādām reliģiskām ainām un ilustrācijām pēc Bībeles motīviem, ko izveidojuši indiāņi pagājušajā gadsimtā. Vēlāk būs iespēja peldēties siltajos grotas ūdeņos netālu no Atotonilko ciema. Ierašanās koloniālajā pilsētā Gvanahvato. Šī pilsēta lepojas ar savām pasaulslavenām raktuvēm, kur iegūst sudrabu, gleznainām ielām un alejām (šeit atrodas slavenā "skūpstu aleja.") Nakts viesnīcā. 

    

   5. diena. GVANAHVATO – TEKILAS SAIMNIECĪBAS APMEKLĒJUMS - GVADALAHĀRA (brokastis)
   Pēc brokastīm izbraukšana uz Halisco štatu, lai apmeklētu saimniecību, kur ražo tekilu. Te gadsimtiem ilgi izgatavo Meksikas simbolu – dzērienu, kas kļuva par nacionālo lepnumu. Mēs uzzināsim šī pasaules slavenā dzēriena dažādu šķirņu ražošanas noslēpumus. Degustācija ir obligāta programmas sastāvdaļa :) Vakarā ierašanās otrajā lielākajā Meksikas pilsētā – Jalisco štata galvaspilsētā Gvadalahārā. Nakts viesnīcā.

   6. diena. GVADALAHĀRA – PATTSKUARO - MORĒLIJA (brokastis)
   Pēc brokastīm Jūs dodaties uz īsu apskates ekskursiju pa Gvadalaharas pilsētu, un pēc tam dosities uz Morēliju caur brīnišķīgo štatu Mičoakanu. Pattskuaro pilsētas apskate, kas atrodas ezera krastā. Šī nelielā pilsēta tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām koloniālajām pilsētām Meksikā. Tā ir slavena ne tikai ar labiem klimatiskiem apstākļiem, bet arī ar savu seno vēsturi un pieminekļiem. Ierodoties Morēlijā, vienā no Meksikas arhitektūras pērlēm, pārnakšņosiet nakti viesnīcā. Morēliju sauc par "rozā pilsētu", vēsturisko centru uzskata par pasaules kultūras mantojuma pieminekli.


    
   7. diena MORĒLIJA – KAKAUAMILPAS GROTAS - TASKO (brokastis)
   Brokastis. Pa ceļam uz Taxco Jūs apmeklēsiet iespaidīgākās alas Meksikā - Kakauamilpa līdz 2 km dziļiem un 80 metrus augstiem, ar iežu veidojumiem - Jūsu iztēles produkti. Tas ir tās pats kā ceļošana laikā. Vakarā ierašanās skaistā pilsētā Taxco, pasaulē tā ir slavena ar saviem sudraba izstrādājumiem un unikālo arhitektūras skaistumu. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Taxco. 

   8. diena. TASKO - ŠOČIKALKO - AKAPULKO (brokastis)
   Brokastis. No rīta Jūs apmeklēsiet Šočikalko pilsētas drupas (Pasaules kultūras mantojums), iespaidīgs acteku ceremoniālais centrs, kur tolteku kultūras ietekmē slavēja Spalvainā Pūķa – Kecalkoatl – kultu. Pilsētas nosaukums tulkojot no indiāņu valodas nozīmē "Ziedu māja". Ierašanās Acapulco un izmitināšana viesnīcā.

   9. diena. AKAPULCO (brokastis)
   Jums būs iespēja apskatīt apkārtni vai arī pavadīt brīvo laiku pludmalē.
    
   10. diena. AKAPULKO - MEHIKO (brokastis)
   Pēc brokastīm Jūs dosities uz gleznaino pilsētu ar akmens ieliņām Tepoctlan, kas ir iekļauta sarakstā "Maģiskās Meksikas pilsētas". Šī pilsēta ir arī pazīstama kā Teposteko. Pēc tam apmeklēsiet Svētās Jaunavas dzimšanas klosteri (kas ir daļa no bijušā klostera, ko aizsargā UNESCO), ko uzcēla dominikāņu mūki XVI gadsimtā. Mēs iesakām ieturēt maltīti kādā no vietējiem restorāniem ar panorāmas skatu uz pilsētu un pagaršot vietējos ēdienus un dzērienus. Atgriešanās Mehiko. Nakts viesnīcā.

   11 dienas. MEHIKO - PUEBLA - OAHAKA (brokastis)
   Pēc brokastīm, izbraucam no galvaspilsētas. Pa ceļam, varam aplūkot slavenos Meksikas vulkānus: Popocatepetl (aktīvs vulkāns), un Istaksiuatl un Orisabas virsotnes. Apskates ekskursija pa "eņģeļu pilsētu" Puebla, gleznaino Meksikas pilsētu. Pilsētas vēsturiskais centrs Jūs sagaidīs ar katedrāli, Seno Rātsnamu un Arhibīskapa XII gadsimta pili. Izbraukšana uz Oahaca, nakts ekskursija pa šo skaisto pilsētu, ar ko lepojās meksikāņi. Nakts viesnīcā Oahakā.

   12 diena. MONTE ALBAN - THULE - TEHUANTEPEC (brokastis)
   Pēc brokastīm ekskursija uz Monte Alban - senās sapoteku civilizācijas ceremoniālo centru - viena no iespaidīgākajām arheoloģisko izrakumu vietām Meksikā, kas atrodas uz plakankalnes ar panorāmas skatu uz Oahaca ieleju. Tālāk aplūkosiet Tule, diametrā lielākais koks pasaulē. Vakarā ierašanās Tehuantepecā.

    

   13 diena. DEL SUMIDERO CANJONS – SAN KRISTOBAL – DE LAS CASA (brokastis)
   Pēc brokastīm ceļš caur Sierra Madre kalnu pie Sumidero kanjona, un braukšana ar kuteri. Ja paveiksies, var ieraudzīt krokodilus un pērtiķus. Kanjona sienas sasniedz pat 1000 metru augstumā. Tālāk ceļš vedīs uz Sierra- Čiapaneka. Pēc pusdienām dosimies uz San Cristobal de Las Casas. Šī koloniālā pilsēta, ko dibināja katoļu priesteri, joprojām saglabā pagājušo gadsimtu šarmu. Pēc izvietošanās viesnīcā, patstāvīga pilsētas apskate.

   14 diena. SAN KRISTOBAL – MISOL-HA-PALENKE (brokastis)
   Pēc brokastīm Jūs apmeklēsiet indiāņu ciematu San Juan Chamula, pazīstamu ar savu baznīcu, kurā notiek vietējie katoļu svētajiem veltītie rituāli. Ar mistērijām pilnajā un tūkstošiem sveču iesvētītajā telpā notiek skaita lūgšanas maiju-tsotsiļu dialektā.

   Tas patiešām iespaido! Šajā dienā Jūs nokāpsiet no aukstām Lakandonska Sierra virsotnēm, lai redzētu neaizmirstamu ūdenskritumu Misol-Ha. Šeit ir atļauts peldēties. Vakarā ierašanās Palenke. Nakšņošana viesnīcā.


    
   15.diena. PALENKE – ARHEOLOĢISKĀ ZONA PALENKE - KAMPEČE (brokastis)
   Pēc brokastīm ekskursija uz vienu no lielākajiem maiju ceremoniālajiem centriem - Palenke. Jūs redzēsiet piramīdas, tempļu drupas, karaļa Pakalosa II mauzoleju. Vēlāk Jūs apmeklēsiet gleznaino un draudzīgo Kampeče. Atpūta un nakšņošana viesnīcā.


    
   16 diena. UŠMALA - MERIDA (brokastis)
   Pēc brokastīm Jūs dosities uz Ušmalu, lielisks Puuk arhitektūras stila piemērs, viena no skaistākajām maiju pilsētām, kura nav zaudējusi savu šarmu pat šodien. Šeit redzēsiet Prāvieša piramīdu, Lietus Dieva pili ar ūdens cisternām. Pēc tam dosities uz Jukatana štata galvaspilsētu - Meridu. Īpašu interesi tūristiem izraisa Neatkarības laukums un monumentālas prospekts Paseo del Montejo, kur atrodas XIX gadsimta beigās un XX gadsimta sākumā celtas greznas rezidences eiropiešu stilā. Nakšņošana Meridā. Brīvais laiks.


    
   17.diena. MERIDA-ČIČENICA - KANKŪNA (brokastis)
   Brokastis. Apskates ekskursija pa "balto pilsētu" Meridu ar koloniālās katedrāles un pils apskati. Arheoloģiskās zonas Čičenica apskate. Čičenica ir viens no 7 pasaules brīnumiem. Franciska baznīca, Monteku pils. Senota Ik Kil apmeklēšana. Senots ir pazemes karsta ezers ar retu dabas skaistumu, kurš izveidojies kalnu iežu un grunts nosēšanās  dēļ. Šeit ir atļauts peldēties. Vakarā ierašanās Kankūnā.

    

   18. diena. ATPŪTA PIE KARĪBU JŪRAS (brokastis)
   Atpūta Karību jūras krastā. Ekskursijas un izklaides programmas par papildu samaksu.

   19. diena. KANKŪNA - MEHIKO – RĪGA ar pārsešanos Parīzē (brokastis)
   Brokastis. Transfērs uz lidostu Kankūnā. Lidojums Kankūna - Mehiko.
    
   20. diena. ATGRIEŠANĀS MĀJĀS

   CEĻOJUMA CENA: no 3266 EUR + lidojums

   Cena norādīta par personu divvietīgajā numurā. Ceļojums tiks organizēts, par piedaloties vienai personai. Izmaksas var mainīties atkarībā no aviobiļešu cenu pārdošanas brīdī.

   CEĻOJUMA CENĀ IR IEKĻAUTS:

   • Sagaidīšana lidostā;
   • Nakšņošana 4* viesnīcās divvietīgā numurā ekskursiju tūres laikā;
   • Vietējie braucieni ar komfortablu autobusu (gaisa kondicionēšanu un tualete), ja būs 14 vai mazāk braucēju, tiks piedāvāts mazāks autobuss ar gaisa kondicionētāju;
   • 2 naktis 4* viesnīca Playa del Carmen, ar ēdināšanas veidu “viss iekļauts"
   • Tūrisma programma ar krievu valodā runājošu gidu;
   • Ēdināšana - brokastis viesnīcā ekskursiju ceļojumu laikā;
   • Ieejas biļetes uz apmeklējamiem objektiem.

   CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS:

   • Starptautiskais lidojums Rīga - Mehiko - Rīga ar pārsēšanos;
   • Iekšējais lidojums Kankūna - Mehiko;
   • Veselības apdrošināšana ceļojuma laikā;
   • Dzeramnauda;
   • Vīza (nepilsoņiem) (~ 100 USD, noformēšana patstāvīgā);
   • Personīgie  izdevumi;
   • Ekskursijas atpūtas laikā pie Karību jūras.
   KL
   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.