Spānija. Atpūta Alikantē


ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Spānija


 

Spānija. Atpūta Alikantē

 
Ārkārtīgi dažādas dabas ainavas, dēļ kurām šo valsti varētu apskaust jebkura cita; jūra, kalni, salas un vulkāni. Brīnumainas pilsētas ar faktiski neaptveramu kultūras, arhitektūras pieminekļu apjomu – sajūsminošas, iedvesmojošas, neatkārtojamas savā individualitātē. Pilis un katedrāles, muzeji un laukumi, pieminekļi un parki. Romānika un mauru stils, gotika un baroks, renesanse un modernisms, kā arī tautas un Spānijas lauku arhitektūra – tas viss kopumā un atsevišķi raisa apbrīnu. 
Dižas pasaules nozīmes personības, kuras savus talantus dažādos laikos spējušas realizēt pateicoties Spānijas varenībai (citkārt – vājumam), kultūru mantojumam, dabas vienreizībai un majestātiskumam, arī vēstures līkločiem: El Greko un Hosē de Ribera, Djego Velaskess un Bartolomē Estebans Muriljo, Fransisko de Goija un Huans Griss, Pablo Pikaso un Salvadors Dalī; Montserrata Kabaljē un Plasido Domingo, Alfredo Krauss un Hosē Karrerass; Lope de Vega un Migels de Servantess, Migels de Unamuno un  Antonio Mačado, Benito Peress Galdoss un Huans Ramons Himeness,  Federiko Garsija Lorka un Kamilo Hosē Sela; Čurrigeri un Pučs i Kadafalks, Juiss Domēneks i Montaners un Fransesks de Paula Vijars i Losano, Antonio Gaudi un Antoni Tapiess. 
Izcilu personību uzskatījums Spānijas slavas debesīs varētu tikt turpināts vēl un vēl. Ar lieliskiem kinorežisoriem, aktieriem, sportistiem, komponistiem utt.utt. Nav iespējams viņus visus šeit uzskaitīt, kur nu vēl sarindot pēc nozīmīguma, slavas un spozmes kritērijiem. Tas būtu gluži vai neprāts.
Maigais Vidusjūras klimats, ārkārtīgi augsts tūrisma industrijas attīstības līmenis, daudzi vēstures pieminekļi, jūras produktu, augļu un dārzeņu pārpilnība – tas viss padara Spāniju par iemīļotu atpūtas vietu tūristiem no visas pasaules. Dažādi kūrorti dažādos reģionos. Un, protams, ka salas, Spānijas brīnišķās salas... 
 Alicante

Kosta Blanka (Costa Blanca) - Vidusjūras piekraste, kura gandrīz pilnībā ietilpst Alikantes provincē. Savu popularitāti Kosta Blanka ieguvusi pateicoties slavenajai „spāņu Las Vegasai" Benidormai, dabisko ārstniecisko sālsezeru ieskautajai Torevjehai un Alikantes vecpilsētai ar tās krāšņo naktsdzīvi. Šajā reģionā visu gadu valda patīkams mērens klimats, spīd saule un nokrišņu daudzums ir tik minimāls, ka piedzīvot lietu iespējams tikai pāris reizes gadā. Dāsna saule, valdzinoši zila jūra un iekoptas pludmales!

Kosta Blanka (Costa Blanca) reģions savu nosaukumu (Costa Blanca tulkojumā no spāņu valodas – baltais krasts) ir ieguvis pateicoties absolūti skaidrajām debesīm un garajām, balto smilšu pludmalēm, kuras izstiepušās gandrīz pa visu krasta līniju. Tas ir arī ieguvis lielisku reputāciju, jo ir atzīts, ka Kosta Blankā ir visveselīgākais klimats Eiropā, saule nav apmākusies gandrīz cauru gadu, mērena temperatūra un mazs mitruma daudzums.Visas pludmales pieder valstij un ir pieejamas jebkuram viesim Spānijā. Šeit pludmales ir jebkurai gaumei, - sākot no piekrastes pilsētu pludmalēm, kas ir labiekārtotas, taču ļaužu pilnas, līdz pat pavisam nomaļām, neapdzīvotos rajonos.

LIDOJUMI UZ ALIKANTE

Budžeta ceļojumi no Kauņas no 296 EUR
cenas meklēšana on-line>>   kā tikt līdz Kauņai>>

Alikante (ap 330 000 iedzīvotāju) ir ostas pilsēta un provinces centrs Spānijas Valensijas reģionā, populārs Costa Blanca kūrorts, kas lepojas ar savām skaistajām pludmalēm. Tā ir pilsēta ar vairāk kā 3000 gadu vēsturi un patīkamu Vidusjūras klimatu – gada vidējā temperatūra +18, vasarā +32. Pilsētā klusās vecpilsētas ieliņas mijas ar jauno rajonu plašajām avēnijām. Slaidas palmas, gigantiski gumijkoki un krāsaini vīteņaugi, pasakaini laukumi, senas katedrāles un klasiskas laikmetīgas celtnes, smaidīgas vietējo iedzīvotāju sejas, kas viesmīlīgi aicina aizmirst par ikdienas rūpēm un ļauties vienkārši atpūtai – sajust esamības prieku! Alikante pārsteidz savus apmeklētājus ar bagātīgu spāņu kultūras, arhitektūras un vēstures salikumu un bezrūpīgu pilsētnieku dzīves veidu.

 

uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.