Spānija. Atpūta Katalonijā


ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Spānija


 

Spānija. Atpūta Katalonijā

Ārkārtīgi dažādas dabas ainavas, dēļ kurām šo valsti varētu apskaust jebkura cita; jūra, kalni, salas un vulkāni. Brīnumainas pilsētas ar faktiski neaptveramu kultūras, arhitektūras pieminekļu apjomu – sajūsminošas, iedvesmojošas, neatkārtojamas savā individualitātē. Pilis un katedrāles, muzeji un laukumi, pieminekļi un parki. Romānika un mauru stils, gotika un baroks, renesanse un modernisms, kā arī tautas un Spānijas lauku arhitektūra – tas viss kopumā un atsevišķi raisa apbrīnu. 
Dižas pasaules nozīmes personības, kuras savus talantus dažādos laikos spējušas realizēt pateicoties Spānijas varenībai (citkārt – vājumam), kultūru mantojumam, dabas vienreizībai un majestātiskumam, arī vēstures līkločiem: El Greko un Hosē de Ribera, Djego Velaskess un Bartolomē Estebans Muriljo, Fransisko de Goija un Huans Griss, Pablo Pikaso un Salvadors Dalī; Montserrata Kabaljē un Plasido Domingo, Alfredo Krauss un Hosē Karrerass; Lope de Vega un Migels de Servantess, Migels de Unamuno un  Antonio Mačado, Benito Peress Galdoss un Huans Ramons Himeness,  Federiko Garsija Lorka un Kamilo Hosē Sela; Čurrigeri un Pučs i Kadafalks, Juiss Domēneks i Montaners un Fransesks de Paula Vijars i Losano, Antonio Gaudi un Antoni Tapiess. 
Izcilu personību uzskatījums Spānijas slavas debesīs varētu tikt turpināts vēl un vēl. Ar lieliskiem kinorežisoriem, aktieriem, sportistiem, komponistiem utt.utt. Nav iespējams viņus visus šeit uzskaitīt, kur nu vēl sarindot pēc nozīmīguma, slavas un spozmes kritērijiem. Tas būtu gluži vai neprāts.
Maigais Vidusjūras klimats, ārkārtīgi augsts tūrisma industrijas attīstības līmenis, daudzi vēstures pieminekļi, jūras produktu, augļu un dārzeņu pārpilnība – tas viss padara Spāniju par iemīļotu atpūtas vietu tūristiem no visas pasaules. Dažādi kūrorti dažādos reģionos. Un, protams, ka salas, Spānijas brīnišķās salas...

Kostabrava, Kostadorada, Kosta Del Maresme

Atbraucot uz Kataloniju, ar to ir jāiepazīstas nesteidzoties. Tās vairāk nekā tūkstoš gadus ilgā vēsture to pelna. Vietiņā ar nosaukumu Ampurias, Kostabravā Jūs varēsiet ieraudzīt senās Grieķijas klasiskās ēras pēdas: grieķu apmetnes rajonā, ko vēlāk ieņēma romieši, tika atrastas ārkārtīgi vērtīgas skulptūras un keramikas izstrādājumi. Netālu no šejienes atrodas ibēriešu ciemats Ullastrets, kur var pastaigāties tā gigantisko sienu ēnā. Kostadoradas piekrastē nav iespējams neapmeklēt imperatora pilsētu Tarrako – pašlaik to sauc Tarragona – tas ir īsts Senās Romas ēras piemineklis.          

Budžeta ceļojumi uz Kostabrava no Viļņas  no 227 EUR
cenas meklēšana on-line>>  

Budžeta ceļojumi uz Kostadorada no Viļņas no 303 EUR
cenas meklēšana on-line>>


LIDOJUMI UZ BARSELONU          

Budžeta ceļojumi uz Kostabrava no Viļņas  no 227 EUR
cenas meklēšana on-line>>  

Budžeta ceļojumi uz Kostadorada no Viļņas no 303 EUR
cenas meklēšana on-line>>

Kalella

Kambrils – tā ir neliela kūrorta pilsētiņas Kosta Dorada piekrastē. Šeit dzīvo mazliet vairāk kā  32 tūkstoši cilvēku. Galvenā atšķirzīme šaj katalonijas pilsētai ir ļoti tīra jūra, koptas pludmales un iespēja mierīgi atpūsties. Кambrils izvēlas ģimenes ar bērniem un golfa mīlētāji, jo 25 km rādiusā no šī kūrorta atrodas trīs elitārie laukumi. 

La pineda

LaPineda – kūrorts, kurš atrodas Kosta Dorada viduspiekrastē. Pilsētas nosaukums radās no tā pašreizējā simbola— vidusjūras priedes. La Pineda  der kā mierīgās atpūtas cienītājiem, kā arī tiem kas vēlas aktīvi pavadīt laiku. 

Lloret de Maras

Loret-de-Мar – šīs ir populārs Katalonijas kūrorts. Tas atrodas 75 km no Barselonas un atrodas Vidusjūras krastā.Pilsētai ir divpusējā vēsture, tāpēc šīs kūrorts var būt interesants pludmales mīlētājiem, kā arī informatīvā tūrisma cienītājiem.

Salou

Salou- uz šodienu ir galvenais Katalonijas tūrisma centrs. Pilsētas kūrorta rajoni ar pludmalēm un ar milzum daudzām viesnīcam dažāda līmeņa, stiepjas no La Pineda raga līdz brīnišķīgam Kambrilam. Pilsētu Salou iespaido tūristi, tieši tapēc, šajā kūrortā atrodas daudz dažādu nacionālo bāru un kafejnīcu.

Santa Susana

Santa-Sussana- kūrorta zona, īpaši intensīvi attīstās pēdējos gados. Tā atrodas gar piekrasti un mēreni saiet kopā ar blakus kūrortu – Malgrat de Mar - ar atdzīvināto tūristisko piekrasti, gar kuru koncentrēti daudz veikalu, tirdzniecības centru, bāru, restorānu, kafejnīcu un naktsklubu. Vēsturiskā pilsetas daļa atrodas virs šosejas, uz ainaviskām virsotnēm, kas ir noklātas ar zaļumiem. Šeit var redzēt 16 gs. Majestātisko skatu torni, kā arī restaurēto pili „castell de Can Rates”, kā teritorijā tagad atrodas kultūras-maksliniecības centrs. Blakus vecpislētai atrodas lielisks parks Parque Natural de la Font del Boter. UNESKO apbalvo ar  "zilo karogu" labākos eiropas pludmales, tādus kā Santa Sussanā. 

Tossa de Maras

Tossa de Mar – ir fantastiska kūrortpilsēta 105 kilometru attālumā no Barselonas lidostas. Šī kūrortpilsēta ir īsts sapņa piepildījums romantikas un dabas cienītājiem. Tā atrodas nelielā līcī, ko ieskauj klinšaini krasti. Tossa de Mar noteikti patiks visu gadagājumu pāriem, ģimenēm ar pusaudžu vecuma bērniem, draugu kompānijai.

uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.