Spānija. Atpūta Maljorkā.


ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Spānija


 

Spānija. Atpūta Maljorkā.

Maljorka ir viens no populārākiem tūristu ceļojumu galamērķiem, droši vien tāpēc ka, tā ir viena no zaļākajām atpūtas vietām Vidusjūrā, ar daudzveidīgām dabas ainavām, lieliskajām smilšu pludmalēm, kalnu grēdām un neskartiem mežiem. Maljorka vienmēr lutina savus ciemiņus ar 300 saulainām dienām gada garumā, un ar maigo subtropu klimatu. Šajā salā jebkurš atradīs sev nodarbi pēc patikas, kā arī kūrortu un viesnīcu klāsts šeit ir ļoti plaš. Neatsakiet sev lieliskajā atpūtā...ar vienreizējo klimatu, un ļoti garšīgu ēdienu.

Ceļojumi no Rīgas 545 EUR
cenas meklēšana on-line>>    

LIDOJUMI UZ MALJORKU

Lidojumi sezonas laikā, katru sestdienu. 
Kūrorti: Alkudija, Cala Major, Cala Mandija, Cala Mesquida, Cala Milloras, Camp de Maras, El Arenalis, Magalufas, Paguera, Palmanova, Playa de Palma, Sa Coma, Santa Ponsa. 

Budžeta ceļojumi no Viļņas  no 234 EUR
cenas meklēšana on-line>>    kā tikt līdz Viļņai>>

Alkudija

Alkūdija – atrodas ziemeļos, 62 km no no Palmas. Šajā kurortā ir vērts apmeklēt veclaika pilsētu. Jūras ūdens šajā daļā ir silts, un tur ir diezgan sekli, tieši tapēc, vairāk šo vietu izvēlas ģimenes ar bērniem. Šeit arī var nodarboties ar jebkādiem ūdens sporta veidiem, apmeklēt pludmales bārus. Ideāla vieta ģimenēm.

Cala Majoras

Kala Major – atrodas tikai 7 km no galvaspislētas Palmas. Tā ir ideala vieta tiem, kas vēlas pavadīt dienu pie jūras, un vakarā doties pa veikaliem, restorāniem un iegriezties nakstklubā. Šajā vietā var arī apmeklēt krievu restorānus, kur var nogaršot krievu nacionālos ēdienus.

Cala Mandija

Kala Mandija – klusa kūrortvietiņa, kas atrodas 64 km no Palmas. No Porto Kristo ir ērti nokļūt līdz tuvējām pilsētām un ciematiem Manakora, Kala Ratjada un Kala Millora. Porto Kristo vēl ir slavena ar Drakona alu, Cuevas del Drah, kas ir pati lielāka stalaktītu – stalagmītu ala uz salas. 

Cala Mesquida

Kala Meskida – šīs ir neliels un apbrīnojams pēc skaistuma kūrorts. Tās ir noklāts ar nelieliem kalniem. Pludmale ir veidota no kāpām ar baltiem, mīkstiem smiltīm. Īsta paradīze priekš romantiķiem un dabas cienītājiem, kam patīk klusums. 

Cala Milloras

Kala Millor - mūsdienīgs un lielākais kūrorts. Tā pludmale ir viena no labakām, ar tīru ūdeni, un maigajām smiltīm. Laba vieta, kur noīrēt velosipēdu un doties izbraucienā pa promenādi. Vakaros var apmeklēt mazos bāriņu, restorānus ar dzīvo mūziku, boulingu. Ir iespēja apmeklēt vindsērfinga skolu. Tiem, kas ciena pērles, tā ir īstā vieta kur tās iegādāties.

campdemaras

Kamp de Mar – neliels līcis kas atrodas salas dienvidrietumos, ar labu smilšu pludmali. Skaitas viens no romantiskākiem un mierīgakiem kūrortiem. Ideāli der ģimenes atpūtai un golfa cienītajiem. 

El Arenalis

El Arenal – tā kā šīs kūrorts atrodas lidostas tuvumā, tas padara to par diezgan skaļu vietu.  Šajā kūrortā ir daudz bāru, restoranu un naktsklubu. Tas atrodas tikai 5 km no Palmas. Sī vieta lieliski derēs tiem, kas meklē izklaides, un diez vai derēs priekš mierīgās ģimenes atpūtas. 

magalufas

Magalufa – šajā kurortā ir brīnišķīgas pludmales, var nodarboties ar jebkādien ūdens sporta veidiem, pasūtīt ekskursijas ar kuģīti ar caurspīdīgo dibenu. Šeit ir milzum daudz veikaliņu, bāru, restorānu, kā arī daudz dažādu fastfood vietu, tas nozīmē ka neviens nepaliks nepaēdies. Šo kurortu grūti nosaukt par tipisku, tas ir ļoti daudzpusīgs un interesants. 

Paguera

Pagera – šo kūrortu devē par „Mazo Vāciju”, tas tāpēc, ka šo vietu iemīļoja vācu tūristi. Kūrortā Jūs atradīsiet daudz veikaliņu, bāru kā arī restoranu. Šīs kūrorts labi der tiem, kas vēlas klusumu un mieru. Lielākā daļa viesnīcu atrodas kalnainās vietās, no kerām paveras brīnišķīgi skati. 

Palmanova

Palma Nova – atrodas tieši blakus Magalufas kūrortam, abus šķir tikai Torrenovas rags. Šīs kurorts atrodas 15 km no galvaspilsetas Palmas. Tas ir labi piemērots mierīgai atpūtai ar ģimeni.

playa

Playa del Palma – šeit ir lieliska pludmale, tas ir plaš, tīrs ar labu ieeju jūrā. Par kvalitāti un infrostruktūru, tas ir apbalvots ar „Zilo karogu”. Šeit ir interesanti atrakcioni, kā lielu akvāriju, akvaparku. Šīs kurorts derēsēs gan tūristiem, kas atpūšas ar ģimeni, gan jauniešiem.

Sa coma

Sa Koma – šīs kūrorts atšķiras no pārējiem ar savām gleznainām smilšu pludmalēm. Tās ideāli piemērots tiem, kas ciena ūdens sporta nodarbes un ir slavens arī ar savu kristāldzidro ūdeni. 

Santa_Ponsa

Santa Ponsa – ļoti populārs ģimenes kūrorts. Tas atrodas 20 km no galvaspilsētas Palmas. Šī vieta ir ļoti populāra skotu un īru vidū. Kurorts piedāvas Jums ļoti plašu pludmali, izklaides vietas: bārus, restorānus, golfa klubus, nakstklubus. Varēsiet baudīt arī dzīvo mūziku ne tikai bāros, bet gan arī uz laukuma, kur vakaros var redzēt mākslinieku dzīvās izrādes gan bērniem, gan pieaugušiem.
uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.