Spānijas dienvidi. Andalūzija


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Spānija


 

Spānijas dienvidi. Andalūzija

Uī, Lanžē, Salamanka, Kadisa, Albufeira, Sevilja, Ronda, Setenila, Kordova, Marbelja, Gibraltārs, Granada, Nerha, Andora, Ēgmorta, Strasbūra


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.
   14 dienas, visas naktis - viesnīcās

   1. diena Rīga – Rietumpolija
   Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

   2. dienaRietumpolija – Uī – Parīzes apkaime
   Brokastis. Tranzīts: Polija, Vācija, Beļģija. Īsa apstāšanās beļģu pilsētiņā Uī (Huy). Nakts - viesnīcā Francijā, Parīzes apkaimē.

   3. diena Parīzes apkaime – Lanžē – Burgosas apkaime
   Brokastis. Ceļš pa Franciju. Luāras upes ieleja. Pauze Lanžē (Langeais). Brīvais laiks. Ceļš pa Franciju, Spāniju. Nakts – viesnīcā netālu no Burgosas.

   4. diena Burgosas apkaime – Salamanka – Seviljas apkaime
   Brokastis. Ceļš pa Spāniju. Salamankа (Salamanca). Salamankas vēsturiskais centrs 1988. gadā tika iekļauts pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Salamankā atrodas visvecākā universitāte Spānijā, kas tika dibināta 1218. gadā. Ceļš pa Spāniju. Nakts – viesnīcā Seviljas apkaimē.

   5. diena Seviljas apkaime – Sevilja – Kadisa – Seviljas apkaime
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Kadisu un Sevilju. Kadisa (Cádiz) – iespējams, vissenākā pilsēta Rietumeiropā. Atpūta pie Atlantijas okeāna. Sevilja (Sevilla) – Andalūzijas reģiona galvaspilsēta. Katedrāle, Hiraldas tornis, Alkazārs, Santakrusas kvartāls, Gvadalkviviras upes krasti. Nakts – viesnīcā Seviljas apkaimē.

   6. diena Seviljas apkaime – Albufeira – Seviljas apkaime
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Portugāli. Portugāle, Algarves reģions. Atpūta pie Atlantijas okeāna Albufeirā (Albufeira) - viena no gleznainākām Algarves kūrortpilsētām. Nakts – viesnīcā Seviljas apkaimē.

   7. diena Seviljas apkaime – Gibraltārs – Granadas apkaime
   Brokastis. Ceļš pa Spāniju. Brīvais laiks pie jūras. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Gibraltāru (Latvijas u.c. ES pilsoņiem). Lielbritānijai piederošs Gibraltārs (Gibraltar). Iespēja pacelties kalnā (412m v.j.l.) ar trošu ceļa vagoniņu. Brīnumskati uz Gibraltāras šaurumu un Āfrikas krastu. Gibraltāra ir vienīgā vieta Eiropā, kur dzīvo savvaļas pērtiķi (macaca sylvanus). Ceļš pa Spāniju. Nakts - viesnīcā Granadas apkaimē.

   8. diena Granadas apkaime – Kordova – Granadas apkaime
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Kordovu un Gibraltāru. Kordova (Córdoba) – filozofa Lūcija Anneja Senekas dzimtā pilsēta. Vecpilsētā ir saglabājušies daudzi arhitektūras pieminekļi no laikiem, kad tā bija Kordovas kalifāta galvaspilsēta, viens no Eiropas ievērojamākajiem kultūras, ekonomikas un politiskajiem centriem. Katedrāle - bij. mošeja.Nakts - viesnīcā Granadas apkaimē.

   9. diena Granadas apkaime – Ronda – Setenila – Marbelja – Granadas apkaime
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Rondu, Setenilu. Neparasta Setenilas (Setenil de las Bodegas) pilsētiņa. Ronda (Ronda): Alkasāba, Sv. Marijas Lielās baznīca, vecākā Andalūzijā vēršu cīņas arēna, iespaidīgā aiza. Marbelja (Marbella) - visslāvenākā Saules Piekrastes (Costa del Sol) kūrortpilsēta. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā Granadas apkaimē

   10. diena Granadas apkaime – Granada – Nerha – Granadas apkaime
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Granadu, Nerhu. Granada (Granada) – Albajsīnas kvartāls, skatu laukums, no kura paveras brīnumskaists skats uz Sarkano Cietoksni – Alhambru. Atpakaļceļā atpūta pie Vidusjūras Nerhā (Nerja). Nakts - viesnīcā Granadas apkaimē.

   11. diena Granadas apkaime – Andora
   Brokastis (līdzi). Ceļš pa Spāniju. Vakarpusē - ierašanās Andorā (Andorra) - pundurvalstī, kas atrodas Pirenejos un kurai ir robežas ar Spāniju un Franciju. Pauze iepirkšanām. Nakts – viesnīcā Andorā.

   12. diena Francijas dienvidi – Ēgmorta – Austrumfrancija
   Brokastis (līdzi). Ceļš pa Franciju. Ēgmortas (Aigues-Mortes) nocietināta pilsēta Oksitānijā, sals ražošanas centrs. Pauze. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Francijā Franškontē.

   13. diena Austrumfrancija – Strasbūra– Rietumpolija
   No rīta - izbraukšana. Strasbūra (Strasbourg), Elzasas reģiona vēsturiskā galvaspilsēta. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu - iepazīšanās ar Strasbūru: kvartāls “Mazā Francija”, segtie tilti, Klebēra laukums, 142 m augstā Dievmātes katedrāle, Kammerzell māja. Ceļš pa Franciju, Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

   14. diena Rietumpolija - Rīga
   Brokastis. Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī no 14. uz 15. dienu.

   Cena:
   € 645 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijata
   € 570 SPO cena no 10/01 līdz 31/01/2019
   € 270 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās
   € 150 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)

   Cenā ietilpst: 

   • brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris),
   • naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
   • brokastis viesnīcās pēc programmas,
   • ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

   Papildus izdevumi - ekskursijas paketi N1:

   • brauciens uz Heresu un Kadisu - 45€, brauciens uz Sevilju un Kordovu - 40€,
   • brauciens uz Portugāli – 45€, brauciens uz Rondu, Setenilu - 45€, brauciens uz Granadu, Nerhu - 35€, brauciens uz Gibraltāru, Marbelju – 45€, iepazīšanās ar Strasbūru – 10€
   • Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%. (265 euro - 10% = 238.50 euro)

   Papildus izdevumi - ekskursijas paketi N2:

   • brauciens uz Heresu un Kadisu - 45€, brauciens uz Sevilju un Kordovu - 40€,
   • brauciens uz Portugāli – 45€, brauciens uz Rondu, Setenilu - 45€, brauciens uz Granadu, Nerhu - 35€, brauciens uz Marbelju – 30€.
   • Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%. (250 euro - 10% = 225.00 euro)

   Ieejas biletes:

   • Alhambras ieejas biļete – 14.85€, katedrāle Kordovā – 10€, zvanu tornis Kordobā - 2€,
   • trošu ceļš Gibraltārā - 14.50£, Alkazārs Seviljā - 11.50€, katedrāle Seviljā - 9€.
   • AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no 0.95 € dienā.

   Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais tūristu skaits izvēles izbraukumos – 20.
   Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise AAS BAN. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

   FN

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.