Spānija manos sapņos Spānija, Francija, Šveice


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Spānija, Francija, Šveice


 

Spānija manos sapņos Spānija, Francija, Šveice

HEIDELBERGA – Pont du Gard - KOSTA BRAVA – „SPĀŅU VAKARS” – BARSELONA – FIGERASA – Žirona- MONSERRATAS KLOSTERIS -NARBONNA – SAFARI PARKS - Ženēvas ezerS – BERNE - Vircburga.


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.
   10 dienas / Visas naktis viesnīcās

   1.diena Pretī jauniem iespaidiem…
   Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Legnicas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   2.diena Nekāras upes krastā...
   Brokastis*. Brauciens līdz Vācijas pilsētai - Heidelbergai. Iepazīšanās ar pilsētu, kura atrodas Nekāras upes krastos, un tā ir viena no skaistakajām Vācijas pilsētām. Pastaigas laikā redzēsim Svēta Gara baznīcu, ar Neptūna strūklaku rotāto tirgus laukumu, iespaidīgo Nekāras tiltu ar deviņām arkām. Nakts 2* viesnīcā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   3.diena Muzejs zem atklātām debesīm…
   Brokastis*. Laiks ceļā. Francija. Pont du Gard – slavenā romiešu akvedukta apskate, kurš mūsdienās ir visaugstākais (50m), kā mūsdienu 16 stāvu ēka! Šis trīslīmeņu akvedukts, būvēts no seštonnīgiem akmens bluķiem, senatnē nodrošināja 50 tūkstoš iedzīvotāju pilsētu ar 400 litrim ūdens uz katru iedzīvotāju. Pont du Gard, kas ir attēlots uz 5 Euro banknotes piegādāja ūdeni Nīmai lidz pat 18.gs. vidum. Brauciens līdz Spānijai. Kosta Brava piekraste. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē. Ierašanās viesnīcā.

   4.diena Katalonijas pērle Barselona. Tā irjāredz!..
   Brokastis*. Pēcpusdienā piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Barselonu. Laiks ceļā. Barselona – pati skaistākā un pati „eiropeiskākā” Spānijas pilsēta, Katalonijas galvaspilsēta, lielākā Vidusjūras osta. Barselonas iedzīvotājiem ir mākslas un mūzikas cienītāju slava, par ko liecina pilsētas neskaitāmie muzeji, galerijas, pieminekļi un koncerti. Ekskursija pa Barselonu: Antonio Gaudi šedevrs - Svētas Ģimenes katedrāle, Kristofora Nacionālā pils, Kolumba piemineklis, Spānijas laukums, nami Grasia bulvārī, Montžuikas kalns un Olimpiskais stadions. Barselona ir pilsēta, kurā ir patīkami būt. Ļoti spāniska un vienlaikus ļoti kosmopolītiska. Barselona ir sena, bagāta ar kultūras tradīcijām un arhitektūras pieminekļiem pilsēta, kurā īpaši izceļas Gotiskais kvartāls ar seno katedrāli. Brīvais laiks pilsētā. Šodien Barselona ir pilsēta, kurā ir viss. Pludmales un kalni, savi „Elizejas lauki" - Passageo Gracia, šarmanta viduslaiku vecpilsēta Barri Gotica ar maziem krodziņiem, veikaliņiem un vieglu dienvidniecisku haosu.Mēs piedāvājam apmeklēt Flamenko izrādi, kur varēsiet izjust Spānijas dvēseli un raksturu, mīlestību un kaisli, ugunīgajās flamenko dejās. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē.

   5.diena Patiesais Katalonijas gars slēpjas mazpilsētu labirintos...
   Brokastis*. Dienas pirmajā pusē piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Katalonijas mazpilsētām – Figerasu, Žironu. Figerasas apmeklējums– Salvadora Dalī dzimtene. Teatro Museo Dali apmeklējums. Teatro Museo Dali ir apmeklētākais muzejs Spānijā pēc Prado – neaizmirstama vieta, kura iekārtota vecajā pilsētas teātrī. Muzeju veidoja pēc Salvadora Dalī ieceres un viņa vadībā. Muzeja 24 zālēs apskatāmas slavenā mākslinieka grafikas, skulptūras, grāmatu ilustrācijas, plakāti un gleznas. Žirona - Spānijas bagātākās provinces galvaspilsēta. Pastaigā pa pilsētu baudīsim pasteļtoņu namus Oņaras upes krastos, pilsētas cēlo katedrāli, rosīgos veikaliņus un kafejnīcas. Atgriešanās kūrortā. Brīvs laiks kūrortā. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē. Ierašanās viesnīcā.

   6.diena Monserrata – Katalonijas svētums...
   Brokastis*. No rīta brīvs laiks kūrortā. Dienas otrajā pusē piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Monserrata – Katalonijas svētums” (par papildus samaksu 45 € ). Montserratas klostera apmeklējums. Montserrata – graciozs „robotais kalnu” masīvs, kas pasaules slavenību ir ieguvis pateicoties klosterim, kura katedrāle pamatoti tiek dēvēta par skaistāko Eiropā, bet tā „sirds vietā” ir Monserata Melnā Dievmāte, ko ierodas pielūgt svētceļnieki no visas pasaules. Pastaigas pa kalnu takām un skatu laukumi, kas atklāj aizraujošus skatus. Atgriešanās Kosta Bravā. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē.

   7.diena Floras, faunas un vēstures karuselī: Narbonna un Safari parks...
   Brokastis*. Ceļš pa gleznaino piejūras piekrasti uz saulaināko Francijas reģionu – Languedoc - Roussillou. Mēs dodamies uz Safari parku. Brīnišķīgs Āfrikas safari parks – viens no bagātākajiem Eiropā dažādu savannas pārstāvju skaita ziņā. Šeit ir gan safari zona, kurā dzīvnieki atrodas dabīgos apstākļos, gan arī tradicionālais zooparks, kurā tā iemītnieki skatāmi voljēros. Patiesa bauda un atpūta!
   Narbonna. Neliela pastaiga pa pilsētu. Narbonnā, kur saglabājusies vēl daļa no senā romiešu ceļa, valda tipiski franciska atmosfēra: gracioza viduslaiku katedrāle, kuras celtniecības darbi netika īstenoti līdz galam, bet ir viena no augstākajām Francijā; iespaidīga pils, neskaitāmas kolorītas kafejnīcas un krāšņi ziedi gleznainā kanāla krastos. Langedoka ir izcils vīna reģions, arī ,,siera karaļa” Rokfora dzimtene. No šīs puses nāk visā pasaulē atzīti vermuti un minerālūdeņi, bet īpaši gardas ir šīs puses jūras veltes un zivju ēdieni. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Lionas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   8.diena Šveices paradīze Ženevas ezers un Berne...
   Brokastis*. Laiks ceļā. Brauciens līdz Šveices galvaspilsētai Bernei. Pietura pie paša lielākā Eiropa ezera - Ženēvas ezera. Šis reģions ir slavens ar savu vienreizējo dabu. Neparasti zilas nokrāsas ezers, kam fonā sniegoti kalni un zaļi vīnogulāju lauki, tiek uzskatīts par vienu no gleznainākajiem pasaulē. Ierodoties Bernē, Jūs gaida ekskursija vietējā gida pavadībā ( par papildus samaksu 15 €). Pilsētas simbols lācis, Pulksteņtornis, Kramgases iela, Sv. Vinčanco katedrāle, pastaiga pa viduslaiku ieliņām ar skaistajām 16.-17.gs. strūklakām un vairāku km garām arkāžu ejām, kas pat lietainā laikā dod patvērumu un ir ērta pastaigu vieta. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Strasbūras apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   9.diena Vircburga – baroka šedevrs...
   Brokastis*. Brauciens līdz Vācijas pilsētai - Vircburgai. Vircburga – neliela pilsētiņa Vācijas centrā, gleznainajā Bavārijā. XVIII gs. bīskapu rezidences vieta, īstā franku vīnu dzimtene. Pastaiga pa šaurām ieliņām, kuras ieskauj ēkas, kas saglabājušas īstenu viduslaiku garu, no pilsētas Rātsnama un Sv. Kiliana katedrāles līdz Vircburgas bīskapu rezidencei, kas pēc savas graciozitātes neatpaliek no Šēnbrunas vai Versaļas. Pilsētu ieskauj harmoniska un mierpilna atmosfēra. Laiks ceļā. Nakts Polijas teritorijā, 3* viesnīcā Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   10.diena Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..
   Brokastis*. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cena: 569 EUR

   Samaksas kārtība:

   • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
   • transporta un ceļa izdevumi,
   • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
   • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
   • grupas vadītāja pakalpojumi

   Piemaksas un papildus izdevumi:

   • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 200
   • piemaksa par papildvietu autobusā € 150
   • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
   • pilsētas sabiedriskais transports
   • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 9 € (65-74 gadu vecums 18 €).

   Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

   • Izbraukuma ekskursija uz Barselonu 45 €;
   • Izbraukuma ekskursija uz Figerasu, Žironu 45 €;
   • Izbraukuma ekskursija uz Monserratu 45 €.

   Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 175 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 155 €, bērniem līdz 14g. 130 €.
   Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
   *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

   Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

   • Pont du Gard 8.50 €;
   • Ieeja Safari parkā 32/23 €;
   • Santa Kova 5 €;
   • Katedrāles Sagrada Familia tornis 7 €;
   • Gaudi māja-muzejs 10 €;
   • Jūras muzejs 13 €;
   • Salvadora Dali muzejs 14 €;
   • „Spāņu vakars”~65 €;
   • ekskursija vietējā gida pavadībā Bernē 15 €;
   • Monserratas klosteris 16 €.

   2017. gada izmaksas

   OZ

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.