Toskāna un Ligūrija


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Itālija


 

Toskāna un Ligūrija

   Montekatini –Termē- Florence- Forte Dei Marmi - Kjanti ieleja – Sjēna – Sandžiminjano – Chinque Terre – Venēcija – Feldene – Vorterzee

   8 dienas/ visas naktis viesnīcā

   1. diena
   Izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā. Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā.

   2. diena
   Brokastis. Austrija, Itālija, pārbrauciens pāri Alpiem - gleznains ceļš pāri Austrijas un Itālijas Alpiem..Nakts viesnīcā Itālijā.

   3.diena
   Brokastis. Izbraukšana Toskānā . Ierašanās vienā no populārākiem termāliem Itālijas kūrortiem Montekatini –Termē. Otrajā dienas pusē - atpūta vai ekskursijas programma par papildus cenu Florencē(20 €). Florence – Itāļu Renesanses šūpulis. Apskates ekskursija: Santa Croce baznīca, Sinjorijas laukums, Maria del Fiore katedrāle, Vekio pils, Mediči kapela. Nakts viesnīcā Montekatini –Termē.

   4.diena
   Brokastis. Ekskursiju diena par papildus cenu (20 €):
   Forte Dei Marmi - Kjanti ieleja – Sjēna- Sandžiminjano .
   Forte Dei Marmi - ievērojama piejūras pilsētiņa, kas lepojas kā prestižākais Toskānas Rivjēras kūrorts, slavenu cilvēku greznās villas, pīniju birzis, ziedoši dārzi, brīnišķīgas pludmales, silta jūra un aiz apvāršņa Alpu kalnu panorāma. Atpūta pie jūras. Brauciens cauri Kjanti ielejai, kas ir Toskānas vīndaru reģions un lepojas ar krāšņiem dabas skatiem un slaveno Kjanti sarkanvīnu. Olīvu birzis, vīnogulāji un pakalni ar cipresēm, nelieli ciematiņi apkārtējo kalnu galotnēs veido tik raksturīgo Toskānas ainavu. Pietura vīndaru saimniecībā Castello il Pallagio, kur varēs degustēt vietējos vīnus, sierus un olīvu eļļu. Pilsēta ar viduslaiku šarmu Sjēna – viduslaiku ieliņas, katedrāle - viens no greznākajiem Itālijas dievnamiem un Toskānas gotikas pērle Kampo laukums, kurā notiek tradicionālie Palio svētki. Sandžiminjano – skaisto torņu pilsētas apmeklējums. Atgriešanās Montekatini Terme, nakts viesnīcā.

   5.diena
   Brokastis. Ekskursija – kruīzs ( par papildus samaksu – 15,-Euro) Chinque Terre, itāļu valodā „piecas zemes”. Braucot ar kuģīti baudīsim sauli, jūru un piekrastes ainavas, pastaigāsimies nelielajos burvīgos zvejnieku un vīndaru ciematiņos Monterosso, Vernacca, Kornilia, Manarola un Riomadžore, kas kā bezdelīgu ligzdas pielipušas jūras krastā pie klintīm. Visapkārt vīna dārzi, citrusu koki, pīnijas, cipreses, eikalipti, eksotiski ziedi un nelielie pagalmiņi, daudzkrāsaini namiņi un viduslaiku ieliņu labirinti. Būs iespējas nogaršot zivju delikateses, vietējos vīnus, bet Monterossas ciematiņā baudīt saules glāstu un jūras peldi. Nakts viesnīcā Montekatini Terme.

   6.diena
   Brokastis. Brīnumainā un valdzinoša Venēcija: Venēcijā- pilsēta uz ūdens ar neskaitāmiem kanālu labirintiem, tiltiem un šaurām ieliņām. Braucot ar kuģīti pa Venēcijas lagūnu, Jūs nonākat Venēcijas sirdī- Sv.Marka laukumā, kur sāksies apskates ekskursija pa pilsētu. Pēc ekskursijas var apmeklēt Dožu pils, pavizināties ar gondolu vai izdzert kafijas tasīti Sv.Marka laukumā. Nakts viesnīcā.

   7.diena
   Brokastis. Karintijas federālā zeme ir viena skaistākajām vietām dienvidu Austrijā, Iespēja baudīt mieru, daiļumu un siltas ūdens peldes Feldenes kūrortā ezermalā.
   Verterezers – siltākais Austrijas dienvidu daļas kalnu ezers, ziemeļu un dienvidu pusē ezeram ir stāvi, ar mežiem apauguši krasti, bet ūdens izteikti zili-zaļā krāsā, caurspīdīgs un tīrs. Ceļš cauri Austrijai, Čehijai . Nakts tranzītviestnīcā.

   8.diena
   Brokastis. Mājupceļš cauri Čehijai, Polijai un Lietuvai. Ierašanās Rīgā ap pusnakti.

   Ceļojuma cena:
   Ls 285.00 ( 1 vieta autobusā )

   Ceļazīmē iekļauts:

   • Brauciens ar komfortablu autobusu (televizors,WC), ceļu nodokļi;
   • Dzīvošana tūrisma klases viesnīcas(2-3-vietīgajos numuros) ar ērtībām;
   • Grupas vadītāja pakalpojumi;
   • Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem ( atbildības limits 75000,- EUR)

   Papildus izdevumi:

   • Ekskursija uz Florenci – 20 Euro;
   • Austiņas Florencē – 6 Euro;
   • Ekskursija: Forte Dei Marmi – Kjanti ieleja – Sjēna – 20 Euro;
   • Ekskursija: Chinque Terre – 15 Euro;
   • Kuģītis uz Chinque Terre – 16 Euro;
   • Vīnu degustācija 12 Euro;
   • Kuģītis uz Venēciju 20 Euro;
   • Dožu pils – 16 Euro;
   • Brauciens ar gondolu (6 cilvēki) – 100/120 Euro.
   • Santa Kroče katedrāle - 4 Euro
   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 66100949 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.