Trīs salu tūre


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Filipīnas


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 750 EUR

Trīs salu tūre

   Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

   1. diena RīĪGA - MANILA
   Lidojums uz Mnailas starptautisko lidostu (ar vienu pārsēšanos).

   2. diena MANILA
   Pēc ierašanās Manilā Jūs sagaidīs lidostā un nogādās līdz viesnīcai. Brīvais laiks, atpūta. Nakts viesnīcā, Manilā.   3. diena MANILA (brokastis)
   Pēc sātīgām brokastīm sāksies ekskursija Manilā - kontrastu pilsēta, kur sasaistās vēsture ar bagāto kultūru- seno un moderno. Apmeklējiet vienu no lielākajiem parkiem Āzijā, Rizal Park - ļoti populāra brīvdienu vieta starp vietējiem.Apskatiet Intramurov rajonu - vecāko daļu Manilā, kas kādreiz bija Filipīnu centrs, tostarp te atrodas Santjago forts,kas ir viena no pazīstamākajam vietām pilsētā. Tad Jūs apskatīsieties Sv. Augustīna baznīcu - vecākā esošā baznīca Filipīnās, kas pārcietusi 2 ugunsgrēkus un 7 zemestrīces. Zināšanas par pilsētu turpinat iegūt komerciālo un finanšu rajonā - Makati. Tūres beigās Jums būs brīvais laiks patstāvīgam gājienam, piedzīvot reālo dzīvi galvaspilsētā.
   Nakts viesnīcā Manilā.


   4. diena MANILA - BANAUE (brokastis)
   Pēc brokastīm jūs ceļosiet uz ziemeļiem no salas Luzon, ciematā Banaue, kas ir  Ifugao provincē, un ir slavena ar tās  gleznainajām rīsu terasēm.Ceļojums nešķiet garš, jo ceļš ved caur arvien zaļajām  Etsiya un Vizkaya provincēm, kur krāšņu ainavu rada  rīsu terases, vietējie ciemati un pilsētas, kas atspoguļo filipīniešu dzīves vienkāršību. Pirmās pieturas laikā jūs gaida pusdienas Sanhosē, nākamajā pārtraukumā Dalton Pass, kas atrodas aptuveni 900 metrus virs jūras līmeņa, un savieno Etsiyu un Vizkayu. Atgriezšanās uz viesnīcu Banaue un brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā Banaue.   5. diena BANAUE (brokastis)
   No rīta, pēc brokastīm, jūs sagaida ceļojums uz rīsu terasēm un vietējo ciematu ur tradicionālo Filipīnu transportlīdzekli - "jeepney". Pirmkārt, apmeklējiet ciema Banga-AN, kas atrodas gleznainā terašu ielejā.

   Šeit jūs atradīsiet vietējos un redzēsiet viņu mājas, kas palīdzēs Jums iepazīties ar to kultūru.

   Vēlāk, apstāsieties pie skatu punkta, ko bieži sauc apr "astoto pasaules brīnumu", kas dāvā labāko skatu uz rīsu terasēm veidotām pirms 2000 gadiem.
   Pēc tam,brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā Banaue.

   6. diena SAGADA - BONTOC (brokastis un pusdienas)
   Pēc brokastīm, apmeklējiet gleznaino pilsētu Sagada, kur Jūs varēsiet apskatīt senās apbedījumu alas. Nākamo Jūs apmeklēsiet muzeju Bontoc,ko dibinājusi Beļģijas māsa . Te izstādītas autentiskas fotogrāfijas no kalnu cilts, ieroči, grozi, keramika, instrumenti un citi artefakti.
   Vēlāk, atpakaļceļš Banaue, kur baudīsiet cilts priekšnesumu un redzēsiet, kā caur dziesmām un dejām ir izteiktas tradīcijas un paražas, kas joprojām tiek ievērotas dažādos apgabalos.
   Nakts viesnīcā Banaue.   7. diena BANAUE - MANILA (brokastis)
   Pēc brokastīm jūs dosieties ceļā atpakaļ uz Manilu. Pa ceļam Jūs apstāties, lai paēstu vietējā restorānā.
   Vakarā brīvais laiks atpūtai.
   Nakts viesnīcā Manilā.

   8. diena MANILA - PUERTO PRINCESA (PALAWAN) (brokastis)
   Palawan sala iepatikies tiem, kas mīl dzīvo dabu, džungļus, skaistās tropu pludmales, neskartās meža platības vai mazās salas,kuru ir daudz.


   Pēc pusdienām, Jūs dosietiest pilsētas ekskursijā, kuras laikā Jūs redzēsiet neskartās Palawan salas skaistumu .Pilsēta ir slavena ar savu tīrību un apkārtējās vides aizsardzības programmu, kas ir balstīta uz sabiedrības sadarbību. Apmeklēsiet krokodilu fermu, kur Jūs redzēsiet dažādas šīs sugas šķirnes. Pilsētas tirgū, Jums būs iespēja iegādāties vietējos suvenīrus, apstāties pie muzeja,un apskatīt salas katedrāli.
   Nakšņošana viesnīcā Puerto Princesa.


   9. diena KRUĪZS (brokastis un pusdienas)
   Pēc brokastīm Jūs dosieties neticami interesantā braucienā pa pazemes upi. Brauciena laikā būs iespēja vērot pludmales, ko apdzīvo pērtiķi. Sēžot laivā, iedziļināsieties noslēpumainā alā, pa kuru plūst upe. Šeit, aplūkosiet svētnīcu, dabiski veidojusos no stalaktītiem un spīdīgiem akmeņiem, kas cēlušies no upes. Šī pazemes upe ir viena no garākajiem pasaulē, tās garums - 8.2 km. Izpeldot no alas, Jūs gaida pusdienas, kuras laikā pērtiķi mēģinās nozagt Jūsu pārtiku. Pēc apbrīnojamās salas un tās atmosfēras dosieties atpakaļ uz viesnīcu Puerto Princesa, kur jums būs brīvais laiks, lai atpūstos.
   Nakšņošana viesnīcā Puerto Princesa.


   10. diena PUERTO PRINCESA - BORACAY SALA(SEBU) (Brokastis)
   Pēc brokastīm Jūs pārvedīs uz lidostu, no kuras lidosiet uz Manilu. Jūs vēlāk sagaida transfērs uz citu lidostu un no turienes dosieties uz Boracay salu. (Piezīme: tie, kas izvēlējās brīvdienas Sebu, spēs lidot tieši uz Sebu no Palawan).
   Burvīgā sala Boracay ir viena no slavenākajām vietām pasaulē. Tās garums ir gandrīz 7 km, un šeit Jūs neatradīsiet nevienu sabiedrisko transportu - izņemot motorolleri ar īpašiem ratiem ceļotājiem. Sala apvieno plašas un garas balto smilšu pludmales, iespaidīgas klintis un sulīgi zaļi tropu meži. Boracay ir slavena ar labāko SPA un viesnīcām vairāk nekā 200 restorāniem un bāriem, kas piedāvā svaigas jūras veltes. Greznības cienītāji var baudīt golfa spēles un zirgu izjādes. Boracay sala arī lepojas ar vienām no labakajam niršanas iespējām Filipīnās.
   Nakšņošana viesnīcā Boracay.


   11.-13. d. ATPŪTA JŪRĀ UZ BORACAY SALAS
   Nakts viesnīcā uz Boracay salas.


   14. diena BORACAY SALA - MANILA - RĪGA (brokastis)
   Pēc brokastīm Jūs nogādās uz lidostu no kuras dosieties uz Manilu un no turienes lidostiet uz Rīgu (ar pāršēšanos)

   Ceļojuma cena: no 1855 EUR + lidojums

   Cenā ietilpst:

   • pārbraucieni un tikšanās programams ietvaros;
   • visas programmā minetās ekskursijas;
   • angļu valodā runājošs gids ceļojuma laikā;
   • programmā minētās maltītes.

   Cenā nav iekļauts:

   • starptautiskais lidojums ar pārsēšanos (~ 753 EUR);
   • medicīniskā izdevumu apdrošināšana (~ 12 EUR);
   • dzeramnauda;
   • maltītes (vakariņas vietējā restorānā ~ 10-15 USD, pusdienas ~ 8-15 USD);
   • personīgie izdevumi;
   • nodoklispametot valsti (17 USD);
   • papildu ekskursijas.

   Piezīmes:

   • Ja vien nav norādīts citādi braukšanas programmā - standarts nosaka zemāko cenu par personu, kas izmitinajies divvietīgā numurā vai kajītē.
   • Pēc pieprasījuma un atkarībā no pieejamības, un par papildu samaksu, Jūs varat ceļot pa pilsētu krieviski runājoša gida pavadībā.

   KL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.