Tropiskais kārdinājums: tropiskā Kostarika


ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Kostarika


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 927 EUR

Tropiskais kārdinājums: tropiskā Kostarika

Vulkāni! Nacionālie parki! Džungļu flora un fauna! Ūdenskritumi! Divi okeāni uzreiz – Klusais un Atlantijas, eksotiskās melno smilšu pludmales. Tūres laikā Jūs redzēsiet visus Kostarikas dārgumus. Savvaļas cienītāji būs sajūsmā par iespēju doties uz Manuel-Antonio nacionālo parku un Montverde rezervi. Apmēklēsiet slavenāko un pats galvenais – aktīvo vulkānu Arenal ar tā karstiem avotiem.

 • 2020. gada 14. augustā
 • 2020. gada 18. septembrī
 • 2020. gada 16. oktobrī
 • 2020. gada 13, 15. novembrī
 • 2020. gada 11. decembrī

  Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

  1. diena. RĪGA – SAN HOSE (vakariņas)
  Izlidošana no Rīgas (ar vienu vai divām pārsēšanām)
  Ierašanās Kostarikā – drudzīga un demokrātiska valsts ar reta skaistuma dabu un īstas dzīves piegaršu ¡Pura Vida! (no spāņu valodas „īsta dzīve”). Jūs sagaidīs lidostā un nogādās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā.

  2. diena. POAS VULKĀNS – MIGLAINS MEŽS (brokastis, pusdienas, vakariņas)
  No rīta Jūs baudīsiet braucienu uz slaveno kafijas reģionu Kostarikā. Apmeklēsiet Paos vulkānu. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, varēsiet apskatīt aktīvā vulkāna krāteri no skatu laukuma.Tālākais ceļš vedīs Jūs caur mākoņu mežu Eskallonia – epifītu, orhideju, papardes un tropu kolibri mājā. Pēc pastaigas šajā interesantajā mežā, Jūs gaidīs tūre pa Doka kafijas plantācijām, kuras atrodas netālu no Paos vulkāna. Vēlāk dosieties uz tauriņu dārzu, kur izbaudīsiet svaigu Kostarikas kafiju. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

  3. diena. TORTUGUERO NACIONĀLAIS PARKS (brokastis, pusdienas, vakariņas)
  Šodien Jūs ceļosiet caur Plaza de la Cultura laukumu, centrālo parku un nacionālo teātri. Brauksiet caur Braulio Carrillo parku un banānu plantācijām. Vēlāk Jūs gaidīs kruīzs pa Tortugero nacionāla parka upēm, kuru kopējā platība ir vairāk nekā 47 tūkstoši akru.  Šīs parks ir māja vairāk nekā 300 dažādiem putniem. Šeit Jūs ar savām acīm redzēsiet tukānus, papagaiļus, retus zaļspārnainos arus. Pusdienas. Pēc pusdienām Jums būs brīvais laiks, kad Jūs varēsiet atvēsināties baseinā un baudīt tropisko dārzu netalu no savas lodžijas. Nakšņošana lodžijā.

  4. diena. TORTUGUERO NACIONĀLAIS PARKS -  KRUĪZS PA KANĀLU (brokastis, pusdienas, vakariņas)
  Jūs gaida kruīzs pa kanālu gar rafiju, kur mīt bālģīmju pērtiķi, zaļās iguānas un tropiskie putni. Sameklēsiet sniegaini baltus gārņus un varēsiet apbrīnot to iespaidīgas ligzdas. Tālāk Jūs ierodaties Cano Palma savvaļas rezervē. Apmeklēsiet zaļo bruņurupuču pētniecības centru. Pastaigasieties gar Atlantijas okeāna piekrasti, kur ligzdojās bruņurupuči. Atgrižamies Tortuguero ciemā. Pusdienas. Pēc tam Jūs gaida laivu ekskursija pa Tortuguero parku, kur redzēsiet ūdrus, bruņurupučus un lamantīnus. Vakariņas. Nakt viesnīcā.

  5. diena. LA FORTUNA (brokastis, pusdienas, vakariņas)
  Šodien no rīta dosieties kruīzā po Tortuguero upi. Tad Jūs gaida pusdienas. Vēlāk dosieties uz San Carlos ieleju, kur pavadisiet divas dienas. Vakariņas, Nakts viesnīcā.

  6. diena. ARENAL (brokastis, pusdienas, vakariņas)
  Šorīt izbaudīsiet neaizmirstamu piedzīvojumu tropu mežā uz trošu tiltiem – viena no visvairāk ampeklētajām vietām Kostarikā. Pastaigasietis pa visiem sešiem tiltiem, redzēsiet ūdenskritumus un skaistus putnus. Pusdienas. Pēcpusdienā Jums būs iespēja ar kanāta palīdzību „pavizināties” no viena koka uz otru. Paviasm ir 12 platformas (cena vienai personai – 45$). Atgriešanās viesnīcā.  Varēsiet izbaudīt kastus avotus, peldēties tajos. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, būs iespēja redzēt Arenal vulkānu. Vakariņas. Nakšņošana viesnīcā.

  7. diena. GUANACASTE (brokastis,pusdienas, vakariņas, Viss iekļauts)
  Pēc brokastīm dosieties uz Guanacaste provinci izmantojot vienīgu sausu tropu mežu. Apstāsieties Liberijā – lilāka pilsēta Guanacaste provincē. Vēlāk Jūs gaida divas naktis Klusā okēna piekrastē luksusā 5* viesnīcā Hotel Hilton Papagayo (Viss iekļauts). Nakts viesnīcā.

  8. diena. ATPŪTA PIE KLUSĀ OKEĀNA (Viss iekļauts)
  Jums būs visa diena lai izbaudītu atpūtu okeāna piekrastē. Varēsiet peldēties visnīcas baseinā, apmeklēt SPA vai izvēlēties piemērotu Jums atpūtas veidu. Nakts viesnīcā.

  9. diena. KRUĪZS PA TARCOLES UPI – SAN HOSE (brokastis, pusdienas, vakariņas)
  No rīta apmeklēsiet Guanacaste rančo. Pusdienas. Vēlāk izbaudīsiet kruīzu pa Tarcoles upi. Brauksiet cauri mangru mežam blakus Carara bioloģiskai rezervei. Atgriešanās San Hosē. Vakariņas. Nakšnošana viesnīcā.

  10. diena. SAN HOSE – RĪGA (brokastis)
  Pēc brokastīm viesnīcā tiksiet nogādāti uz lidostu, kur Jūs gaida lidojums mājās. Ir pienācis laiks teikt „¡Hasta la Vista, Costa Rica!”

  11. diena. ATGRIEŠANĀS RĪGĀ
  Atgriešanās mājās.

  Ceļojuma cena: no 1696 EUR + lidojums

  Ceļojuma cenā ir iekļauts:

  • satikšana lidostā
  • visi transferi programmas laikā
  • dzīvošana lodžijā un viesnīcā
  • ēdināšana pēc programmas
  • ekskurijas pēc programmas
  • krievu valodas gīda pakalpojumi

  Ceļojuma cenā nav iekļauts:

  • starptautisks lidojums (no 927 EUR)
  • izbraukšanas nodeva (29 USD)
  • papildus ekskursijas
  • personīgi izdevumi
  • dzeramnauda
  • apdrošināšana

  Piezīme

  • Standarti tiek norādīta viszemākā cena vienai personai ar dzīvošanu divvietīgā numurā vai kajītē, ja gadijumā ceļojuma programmā nav norādīts cits

  KL

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.