Uz Bali ar bērniem


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Balī, Indonēzija


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 700 EUR

Uz Bali ar bērniem

 • 2020. gada 11, 18, 25. decembrī
 • 2021. gada 1. janvārī

Svarīgākie ceļojuma akcenti:

 • Piemērots ceļojot ar bērniem
 • Dzīvošana Ubudā - burvīgajā Bali pilsētā, kur
 • varēsiet redzēt slavenās rīsu terases un austrumu tempļus
 • Atpūta Sanurā, kas ir slavena ar savām garajām balto smilšu pludmalēm un ūdens sporta veidiem
 • Aktīvā atpūta: raftings pa Ajungas upi un riteņbraukšana pa apkārtni
 • Bali Safari un Jūras parks, kur jaunākie ceļotāji iepazīs vietējo savvaļas dzīvi

Programma:

1. diena RĪGA - DENPASARA
Lidojums no Rīgas uz Denpasaru ar divām pārsešanām.

2. diena BALI
Pēc ilga starptautiska lidojuma mēs nolaidīsimies Denpasaras lidostā, kur mūs sagaidīs mūsu baliešu partneri. Šeit, protams, mēs nepaliksim, mēs brauksim uz Ubudu - valsts kultūras galvaspilsētu, kur pēc reģistrēšanās viesnīcā beidzot varēsim atpūsties. Lidojumi ir diezgan nogurdinoši, tāpēc varam vienkārši mierīgi pavadīt vakaru ar patīkamu dzērienu rokā. Vai varbūt vēlaties masāžu? Jūs esat nenogurdināmi un esat noligoušies pēc aktivitātēm? Mūsu gids noteikti dos labu padomu, kā lieliski pavadīt pirmo vakaru eksotiskajā Bali. Nakts viesnīcā.

3. diena UBUDA (brokastis)
Šodien mēs sāksim mūsu īsto ceļojumu pa viesmīlīgo Bali salu. Pēc brokastīm mēs apmeklēsim Ubudas Pērtiķu mežu (Ubud Monkey Forest), kur redzēsim eksotiskos augos dzīvojošus krabjēdājmakakus, kā arī redzēsim sakrālas skulptūras un džungļos paslēptus hinduistu tempļus. Šeit jūs varēsiet sajust absolūto un nomierinošo dabas un cilvēka harmoniju.

Pēc pastaigas pa svēto mežu, mēs jūs aizvedīsim uz vēl vienu vietu, kas ir ārkārtīgi svarīga ticīgajiem baliešiem - Tirta Empul templi (Tirta Empul Temple). Šī kultūras mantojuma rezervāta nosaukums nozīmē “Svētā ūdens templis”. Šeit atrodas kristāldzidru avotu baseini, un ceļotāji no visas pasaules ierodas uz šejieni, lai nomazgātos no grēkiem. Mēs sāksim savu svētceļojumu ar tradicionālo Kananga rituālu – nenolasot šo lūgšanu, jūs nevarēsiet ieiet templī. Mūsu gids jums pastāstīs par lūgšanas būtību, tās nozīmi katram Bali iedzīvotājam, kā arī par dažādiem faktiem no tempļa un par tos pavadošajām leģendām un ticējumiem. Viens no šiem ticējumiem apgalvo, ka, ja cilvēks ir slims, tas nozīmē, ka viņš vai viņa ir inficēts ar “nemateriālajiem dubļiem”, un tieši šeit cilvēkam ir iespēja attīrīties no tiem, “nomazgāt dubļus”. Ikviens, kurš vēlas nopeldēties šajos svētajos avotos, var apmeklēt īpašu baseinu apmeklētājiem, kuru baro 5 strūklakas.

Kad esam izpildījuši attīrīšanās rituālu, mēs turpināsim savu ceļu, mūs gaida Tegallalang rīsu terases (Tegallalang Rice Terraces). Šie rīsu lauki it sevišķi ir svarīgi baliešu kultūrai, jo šeit mēs varēsim redzēt un uzzināt par subaku - tradicionālo baliešu irigācijas sistēmu, ko, kā apgalvo vēsture, šeit ierīkoja budistu garīdznieks Rsi Markandeja vēl 8. gadsimtā.

Rīsu lauki sastāv no trīspakāpju terasēm, no kurām paveras nereāli skaists skats uz virsotnēm un kur maiga vēsma iespējams nedaudz sajauks jūsu matus. Šeit mēs apstāsimies, lai aplūkotu tradicionālos suvenīru veikalus un nelielās kafejnīcās nogaršotu no rīsiem gatavotos gardumus.

Vakarā atgriezīsimies Ubudā.

Nakts viesnīcā.

4. diena AJUNGAS UPE (brokastis, pusdienas)
Šodien mūsu ceļojums iepriecinās ikvienu entuziastu, kas dod priekšroku atpūtai ekstremālajos apstākļos – mūs gaida pludināšanās pa Ajungas upi(Ayung River) (bērni no 6 gadu vecuma). Tas ir unikāls un neaizmirstams ceļojums pa līkumotajiem notekām, gar biezajiem džungļiem un neizsakāmi skaistajām rīsu terasēm. Kuģojot, mēs varēsim apbrīnot bambusa tiltus virs ūdens un hinduistu tempļus upes krastos, savukārt ūdenskritumu šļakatas neļaus jums garlaikoties.

No rīta pēc brokastīm mēs jūs aizvedīsim uz sākuma punktu, kur arī sāksies raftings - Kanang Sari, kur mūs iepazīstinās ar pludināšanās un drošības noteikumiem.* Viss peldēšanas aprīkojums ir visaugstākās kvalitātes, gidi ir speciāli apmācīti.

Pēc mūsu ūdens piedzīvojumiem mūs gaidīs tradicionālās Indonēzijas pusdienas. Nebaidieties nogaršot visus ēdienus, pat tos, kuri izskatās dīvaini - tie noteikti jūs pārsteigs! Bet ja jūsu bērni ir pārāk mazi, lai pludināties pa upi, mēs iesakām apmeklēt rāpuļu un putnu parku.

Vakarā atgriezīsimies Ubudā.

Nakts viesnīcā.

5. diena IZBRAUCIENS AR DIVRITEŅIEM (brokastis)
Saka, ka labākais veids, kā iepazīt Bali īsto “seju”, ir doties pārgājienā vai izbraucienā ar divriteņi. Šo pēdējo mēs šodien arī izmēģināsim.

Pēc sātīgām brokastīm dosimies velobraucienā.Nebaidieties, pat jaunākie ceļotāji var braukt ar velosipēdu, jo viņiem būs paredzēts speciāls bērnu sēdeklis. Klusie lauku ceļi un zaļie rīsu lauki it kā ceļos kopā ar mums, kad mēs atstāsim viesnīcu un dosimies uz vulkāna krāteru, no kura paveras iespaidīgs skats uz Batura vulkānu un ezeru. Baudot smaržīgu kafiju vai tēju, mēs vērosim aizraujošas kalnu ainavas, palūkosimies uz apakšā palikušo zilo 

Batura ezera un ieelposim jaunu sajūtu smaržu. Šeit mēs sēdēsimies uz saviem divriteņiem un turpināsim izpētīt apkārtni. Pēc tam mēs atkal sēdēsimies uz saviemvelosipēdiem un dosimies ceļā, bet draudzīgs vietējais gids pastāstīs mums par interesantākajām un pat dīvainām vietējām tradīcijām. Viena no tām ir Setra ari-ari – Placentas apbedīšana. Vietējie iedzīvotāji uzskata, ka placenta ir ārkārtīgi svēta lieta. Tā ir kā otrs bērns, tikai nevis īstais, bet iedomātais – sargeņģelis, kas atdod bērnam savu spēku un aizstāvību dzimšanās brīdī. No seniem laikiem pastāv tradīcija pēc sievietes dzemdībām apbedīt placentu - tika uzskatīts, ka šis rituāls attīra ciemata iedzīvotāju dvēseles un padara ciematu svētu.
Nolaižoties no kalna, jūs redzēsiet iekoptus laukus, un, ja paveiksies, pat apmeklēsiet vietējo svētnīcu, lai novērotu lūgšanas ceremoniju. Noteikti ienāciet svētnīcā un pasveiciniet vietējos iedzīvotājus - smaidīgi bērni aicinās jūs nākt pie viņiem mājās, satikt viņu vecākus, paklausīties viņu stāstus par darbu un ikdienām, varbūt pat aicinās apsēsties kopā ar viņiem pie tradicionālā pusdienu galda. Vakarā mūsu ceļojums noslēgsies ar atgriešanos Ubudas reģionā.

Nakts viesnīcā.6. diena BALI SAFARI UN JŪRAS PARKS (brokastis)
Labi iestiprinieties brokastīs un sagatavojieties vēl vienai unikālai pieredzei Bali. Šodien jūs gaida Bali Safari un Jūras parks. Atverot vārtus apmeklētājiem 2007. gadā parks aizņem 40 hektārus, un tajā mitinās vairāk nekā 60 dažādu dzīvnieku un putnu sugas, tai skaitā komodo varānus, orangutangus un baltos tigrus, kas ir ierakstīti Sarkanajā grāmatā. Šeit mūs gaidīs safari-ekskursija pa parku ar atvērtu autobusu. Braucot pa mums neierastajām ainavām, varēsim novērot savvaļas dzīvniekus savvaļas dabā. Lielākā daļa no viņiem jau ļoti labi pazīst šīs mašīnas, tāpēc viņi ir pietiekoši drosmīgi un ziņkārīgi, lai pienāktu tuvāk pie tūristiem.

Pēc ekskursijas pa parku mēs skatīsimies izrādi ar dzīvniekiem, varēsim pabarot viņus (banāni un burkāni tiek pārdoti dzīvnieku barošanas vietās), apbrīnosim mazos orangutānus vai arī jaunās haizivis, kas peldē akvārijos. Ģimenes ar bērniem gaidīs atrakciju parks.

Vakarā atgriezīsimies viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

7. diena ŠOKOLĀTU RŪPNIECĪBA - ULUN DANU - BRATANA EZERS - TANAH LOT (brokastis)
Šodien mēs iesakām ieturēt brokastis bez saldiem desertiem, jo mēs sāksim ​​dienu ar šokolādes fabrikas apmeklēšanu. Šeit mēs uzzināsim, kā tiek izgatavoti šie saldumi, kādus produktus izmanto un kā notiek pagatavošanas process. Protams, mēs varēsim arī nogaršot īstu vietējo šokolādi un iegādāties konfektes. Vai tiešam ir kāds, kam nepatīk saldās dāvanas?

Pēc pastaigas mēs dosimies uz Bratana ezeru(Bratan, Beratan), kas ir pazīstams arī kā “Svētā kalna ezers”. Ezera krastā atrodas Ulun Danu templis (Pura Ulun Danu Beratan) - ne tikai skaista, bet ļoti svarīga svētvieta Bali iedzīvotājiem. Paaugstinoties ezera ūdens līmenim izskatās, ka templis peld ūdenī, tas bija ucelts 17.gadsimtā par godu trimurti – hinduisma svētajai dievu trīsvienībai(Brahma, Višnu, Šiva) – kā arī, lai pielūgtu ūdens dievieti Devi Danu.

Svarīgi pieminēt, ka altāris, kas arī šodien atrodas šajā templī, ir īsta relikvija, jo ciema iedzīvotāji to pārvietoja uz šejieni pēc tam, kad 1926. gadā cits Devi Danu (Dewi Danu) dievietei veltīts templis tika apglabāts zem lavas izvirdot Batura vulkānam.

Vēlāk mēs dosimies apbrīnot neaizmirstamas rīsu terases Jatiluwih. Jūs gaida elpu aizraujoši skati, kas vārdam “zaļš” piešķir jaunu nozīmi. Uz augšējām terasēm izvietotie lauki veido satriecošās zaļās kāpnes, kas ved uz debesīm – tā ir viena no iespaidīgākajām vietām Bali, kas noteikti ir jāredz! Tempļu skaitu, ko mēs jau esam redzējuši šajā ceļojumā varbūt ir grūti saskaitīt, taču mēs nevaram palaist garām vēl vienu - visslavenāko Tanah Lot(Pura Tanah Lot). Burtiski Tanah Lot nozīmē ;Zeme jūrā;. Pašiem baliešiem tas ir viens no vissvarīgākajiem jūras tempļiem. Leģenda stāsta, ka hinduīstu brahmans Nirarta (Dang Nyang Nirartha), ceļojot gar Dienvidu krastu, ieraudzīja skaistu akmeņainu salu un apstājās tur, lai atpūstos. Pavadot tur nakti brahmans pateica zvejniekiem, kurus viņš satika, lai viņi šajā vietā uzceltu templi - viņš uzskatīja, ka tā ir īsta svēta vieta, kur var pielūgt Bali jūras dievus. Zvejnieki uzcēla svētnīcu, kas arī līdz mūsdienām ir viens no vissvarīgākajiem baliešu mitoloģijas un reliģijas objektiem. Templis stāv uz klints ūdenī, un tam var piekļūt tikai jūras bēguma laikā. Tas ir viens no septiņiem jūras tempļiem, kas uzcelti ap salu. Tie ir izvietoti tā, lai no viena varētu redzēt otru - tādējādi saskaņā ar leģendu gar salas dienvidrietumu krastu tiek izveidota mistiska aizsargājoša ķēde.

Nakts izvēlētajā viesnīcā.

8.-11. diena ATPŪTA SALĀS (brokastis)
Nākamās četras dienas būs paredzētas atpūtai un relaksācijai. Katru rītu ēdīsim brokastis un pēc tam mums būs brīvais laiks, ko varam veltīt tikai sev. Jūs varat pasauļoties skaistajās smilšainajās pludmalēs, pastaigāt pa meža celiņiem, iepazīties ar seno Bali arhitektūru un vietējo iedzīvotāju dzīvi. Mūsu gids atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem. Šajās brīvajās dienās būs pieejamas arī papildu ekskursijas *:

1. LEMBONGAN PLUDMALE (Lembongan Beach): Agri no rīta mēs dosimies uz Seranganas ostu uz Lembongan salu. Šodienu veltīsim relaksācijai un izklaidēm: ūdens sporta veidi - daivings, ūdens „banāns”, laiva ar stikla dibenu, īpašs aprīkojums, lai novērotu koraļļu dzīvi, ekskursija pa salu utt. Ekskursijas cenā iekļautas pusdienas.

2. KRUĪZS UZ LEMBONGAN SALU: Agri no rīta mēs brauksim uz Benoa ostu Lembonganas līcī. Privātās Bali Hai pludmales kluba apmeklēšana relaksējošai atpūtai tropiskajās salās: sauļošanās un pastaigas zeltainās pludmalēs, mierīga atpūta palmu ēnā, saldi augļi, peldēšana kristāldzidrā ūdenī, brauciens ar kanoe, daivings, noršana ar masku un cauruli utt. Pusdienās mums būs iespēja nogaršot salātus un svaigi grilētas zivis. Ģimenēm ar bērniem tiek piedāvāts bērnu stūrītis, kur mazus bērnus pieskatīs profesionālas auklītes.

3. CIEMOS PIE ZILOŅIEM (Elephant Ride): No rīta mēs brauksim uz Ziloņu safari parku (The Elephant Safari Park). Parkā ir informācijas centrs, liels muzejs-galerija, kur glabājas plaša ar ziloņiem un to vēsturi saistīto eksponātu kolekcija, kā arī atrodas vienīgais mamuta skelets visā Dienvidaustrumu Āzijā. Šeit jūs varēsiet arī tuvāk aplūkot šos diženos dzīvniekus, pabarot un paglāstīt viņus. Parka arēnā tiek rīkotas izrādes un skatītājiem tiek demonstrēts ziloņu izcils intelekts un viņu apmācīšanās spējas. Kas vēlās var arī piedalīties braucienā ar ziloni. Varbūt tieši šis Ziloņu safari parks būs visievērojamākais šī ceļojuma notikums jūsu bērnam.

4. EKSPEDĪCIJA AR KVADROCIKLIEM UZ MUNDUKU, KAFIJAS FERMA KOPI LUWAK (Luwak Trail Expedition, Buggy ride Munduk): No rīta mēs brauksim uz ekspedīciju nometni Mundukā (Wilderness Base Camp). Mēs sāksim savu ceļojumu ar aizraujošu braucienu uz Tamblingan ezeru, kur mēs sēdēsimies koka kanoe laivās un brauksim pa ezeru. Mēs ceļosim pa mandarīnu un kafijas plantācijām, pa takām, kas ved uz lietus mežu. Mēs apstāsimies, lai aplūkotu kokus, kuriem ir vairāk nekā simts gadu. Izdarīsim pieturu, lai nogaršotu īstu baliešu kafiju un uzzināsim par tās pagatavošanas kultūru: kafijas pupiņas grauzdē atklātā ugunī, bet malšanai izmanto tikai koka dzirnaviņas. Mēs ieelposim svaigas Bali kafijas bagātīgo aromātu un novērtēsim tās neparasto garšu.12. diena BALI – RĪGA (brokastis)
Diemžēl mūsu brīvdienas tuvojas beigām. Pēc brokastīm mēs brauksim uz lidostu, kur mūs gaidīs starptautiskais reiss uz Rīgu. Mēs ceram, ka ceļojums ir atstājis tikai labākos iespaidus, bet krāsainās fotogrāfijas ilgi atgādinās jums par to, cik šī sala bija viesmīlīga un silta.

Ceļojuma cena no: 687 EUR + lidojums no 700 €

 • Cena ir aprēķināta vienas personas nakšņošanai divvietīgā numurā.
 • Cenas var svārstīties atkarībā no sezonas.
 • Mēs iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo tad mēs varēsim piemeklēt izdevīgākas aviobiļetes.

3* viesnīcas
Jayakarta Hotel 3* »
CENA / 1 CILV. (numurs 3 cilv.) - 687 eur/cilv. + lidojums

2019.09.01 – 2019.12.24 - 687 eur/cilv. + lidojums
2019.12.25 – 2020.01.26 - 887 eur/cilv. + lidojums
2020.01.27 – 2020.06.30 - 687 eur/cilv. + lidojums
2020.07.01 – 2020.08.31 - 887 eur/cilv. + lidojums
2020.09.01 – 2020.12.24 - 687 eur/cilv. + lidojums
2020.12.25 – 2020.01.06 - 887 eur/cilv. + lidojums

Atrašanās vieta: Viesnīca „Bali Jayakarta atrodas 25 minūšu brauciena attālumā no Denpasaras un mazāk nekā 5,5 km attālumā no Ngurah Rai starptautiskās lidostas. Tuvumā atrodas arī Tanah Lot templis un Kutas amatnieku tirgus (Kuta Handicraft Market).

Numuri: Visos numuros ir gaisa kondicionieris, balkons vai dārza terase, kā arī duša ar karsto ūdeni. Katrā numurā ir kabeļtelevīzija / satelīttelevīzija un mini bārs.

Viesnīcas teritorijā: viesi var papildināt savu atpūtu ar nodarbībām viesnīcas fitnesa centrā vai arī uzspēlēt tenisu uz tenisa laukumiem. Ir arī spa - salons, kur piedāvā masāžas procedūras.

Swiss Bell Watu Jimbar 3*+ »
CENA / 1 CILV. (numurs 3 cilv.) - 830 eur/cilv. + lidojums

2019.09.01 – 2019.12.24 - 830 eur/cilv. + lidojums
2019.12.25 – 2020.01.26 - 1088 eur/cilv. + lidojums
2020.01.27 – 2020.06.30 - 830 eur/cilv. + lidojums
2020.07.01 – 2020.08.31 - 1088 eur/cilv. + lidojums
2020.09.01 – 2020.12.24 - 830 eur/cilv. + lidojums
2020.12.25 – 2020.01.06 - 1088 eur/cilv. + lidojums

Atrašanās vieta: atrodas Bali salas dienvidu daļā, 15km līdz Sanuras pilsētas centram, 15 km līdz Ngurah Rai starptautiskajai lidostai, netālu no Sanuras pludmales.

Numuri: plašiem numuriem ir elegants interjers ar koka grīdām, terasēm vai balkoniem, atpūtas zonām, plakanā ekrāna televizoriem ar kabeļtelevīziju, ledusskapjiem, mini bāriem un elektriskajām tējkannām. Vannas istabās ir dušas, fēni un bezmaksas tualetes piederumi.

Viesnīcas teritorijā: viesnīcā ir bezmaksas Wi Fi, āra baseins un fitnesa centrs, kā arī restorāni telpās un ārā. Pludmalē jūs varat bez maksas izmantot guļamkrēslus.

Cenā ir iekļauts:

 • Izmitināšana: 5 naktis Ubudā un 5 naktis izvēlētajā viesnīcā;
 • Visi transfēri saskaņā ar programmu;
 • Angliski runājošs gids-vadītājs;
 • Ieejas maksa saskaņā ar programmu:
 • raftings pa upi 4. dienā;
 • brauciens ar divriteņiem 5. dienā;
 • Bali Safari un Jūras parka apmeklēšana 6. dienā.

Cena nav iekļauts:

 • Starptautiskās aviobiļetes (no 650 EUR);
 • Veselības apdrošināšana;
 • Papildu ekskursijas un izklaides, programmā tiek apzīmētas ar * (Lembongan pludmale - 68 eur/cilv.,
 • Kruīzs uz Lembongan salu - 85 eur/cilv., Ciemos pie ziloņiem - 85 eur/cilv.);
 • Personīgie izdevumi;
 • Dzeramnauda.

Piezīmes:

 • Ja programmas aprakstā nav atzīmēts citādi, programmā ir norādīta zemākā cena vienas personas nakšņošanai divvietīgā numurā vai kajītē.
 • Organizatoram ir tiesības koriģēt apskates objektu apmeklēšanas kārtību.
 • Ceļojuma cena norādīta vienai personai divvietīgā numurā diviem pieaugušajiem ar bērnu (līdz 12 gadu vecumam);
 • Ceļojuma cena mainās, ja ceļo divi cilvēki (bez bērna);
 • Piemaksa par vienvietīgo numuru no 400 EUR (atkarībā no izvēlētās viesnīcas);
 • Par papildmaksu var pasūtīt krieviski runājošu gidu;
 • Vasaras sezonā lidojumu un ceļojumu cenas var būt augstākas. Sazinieties ar tūrisma aģentūru..

KL

uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.