Visa Kuba


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Kuba


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 927 EUR

Visa Kuba

Havana – Sienfuegos – Trinidāda – Camagüey – Santiago de Kuba – Baracoa – Varadero

   Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

   CEĻOJUMA PROGRAMMA:
    
   1.dienu. LIDOJUMS RĪGA – HAVANA
   Lidojums uz Havanu ar pārsēšanos. Sagaidīšana lidostā un transfērs uz viesnīcu Havanā. Reģistrēšanās viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks, kurā laikā Jūs varat, piemēram, doties uz kabareju "Tropicana" (par piemaksu).

   2.diena. HAVANA (brokastis, pusdienas un vakariņas)
   Pēc brokastīm Jūs gaida Morro-Cabana laukuma apmeklēšana un apskates ekskursija pa Havanas vecpilsētu - vēsturisko centru, kur ir daudz interesantu muzeju, skvēru, koloniālo arhitektūras paraugu. Vecpilsēta ir iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā. Ieroču laukums, Ofisios iela, Franciska Asizsska laukums. Ruma muzeja apmeklēšana, kur Jums būs iespēja iepazīties ar šī dzēriena ražošanas procesu, un degustācija.

   Turpināsim pastaigu pa veco laukumu un Mercaderes ielu līdz viesnīcai Ambos Mundos, kur kadreiz dzīvoja slavenais amerikāņu rakstnieks Ernests Hemingvejs, tālāk no Katedrāles laukuma uz bāru-restorānu "Bodeguita del Medio." Revolūcijas muzeja, Centrālā parka, Lielā Havanas teātra, Valsts nacionālā Kapitolija un Havanas slavenās krastmalas Malecon panorāmas apskate. Pusdienas vietējā restorānā. Pēc pusdienām turpināsim mūsu apskates ekskursiju pa mūsdienīgu Havanu: apskatīsim Revolūcijas laukumu un Universitātes pilskalnu. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks.

   3. diena HAVANA – PINAR DEL RIO - HAVANA (brokastis un vakariņas)
   Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbraukšana uz Viñales ieleju, kas atrodas Kubas rietumu provincē  Pinar del Rio un ir slavena ar to, ka šeit aug labākā tabaka pasaulē. Pa ceļam vērosim Kubas dabu, tās eksotisko floru, it sevišķi karaliskās palmas - Kubas valsts simbolu. Tabakas fabrikas Candelaria apmeklēšana. Turpinām mūsu braucienu uz Vinales ieleju. Pietura pie saimniecības "El Paraíso", kur Jūs redzēsiet parasto zemnieku dzīvesveidu, kuri nodarbojas ar tabakas audzēšanu, un Jums būs arī iespēja novērtēt viņu viesmīlību un vienkāršību. Indiāņu alas apmeklējums un brauciens ar laivu pa pazemes upi. Pusdienas vietējā restorānā. Brauciens pie "Aizvēsturiskās sienas", uz senām klintīm izveidotas gleznas apskate, kura ataino dzīvības izcelsmi Zemē. Pēc tam brauciens uz skates laukumu Los Jazmines, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz Vinales ieleju. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks.

   4. diena. HAVANA – SIENFUEGOS -TRINIDĀDA (brokastis un vakariņas)
   Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbraukšana uz pilsētu Sienfuegos. Pa ceļam apstāšanās pie saimniecības "Fiesta Campesina", lai iepazītos ar floru un faunu, kura sastopama tikai Zapata pussalā. Ierašanās pilsētā Sienfuegos. Pusdienas vietējā restorānā. Pastaiga pa Sienfuegos pilsētas galvenajām ielām un laukumiem, tā ir vienīgā Kubas pilsēta, kuru dibināja franči. Pilsēta atrodas skaistā līcī, kuru no ienaidniekiem aizsargāja cietoksnis Dzhagua.

   Pilsētas franču izcelsme padara to atšķirīgu no citām pilsētām Kubā: tā izceļas ar ideāli simetrisko izkārtojumu, ēkām neoklasicisma stilā un garu gājēju bulvāri. Pastaiga pa Marti centrālo parku, Del Valle pils apskate, Tomas Terry teātra, Kultūras preču nama un Dievmātes Katedrāles apskate. Turpinām ceļu uz Trinidādu. Izmitināšana izvēlētā viesnīcā ar ēdināšanas veidu "viss iekļauts". Vakariņas. Brīvais laiks. 

   5. diena TRINIDĀDA (brokastis un vakariņas).
   Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm braucam uz pilsētu Trinidad. Pastaiga pa pilsētu Trinidad, tā ir viena no pirmajām pilsētām, kuru dibināja spāņu kolonizatori agrīnā XVI gadsimtā, pilsēta ir iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojumā. Galvenās draudzes baznīcas - Svētās Trīsvienības baznīcas - apmeklēšana, Jūs apskatīsiet grezno svētnīcu, kas izgatavota no smalkas koksnes un rotāta ar attēliem, kuriem vairāk nekā 300 gadu.

   Galvenā laukuma un grāfa Brunet pils apskate, kur tagad atrodas Romantikas muzejs. Bāra La Canchánchara apmeklēšana un šīs iestādes firmas kokteiļa ar tādu pašu nosaukumu degustācija. Pusdienas vietējā restorānā. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks.

   6. diena. TRINIDĀDA - CAMAGUEY (brokastis un vakariņas)
   Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbraukšana uz Camagüey. Pa ceļam cukurniedru plantācijas Manaca Iznaga apmeklēšana. Ierašanās Camagüey. Pusdienas restorānā.

   Pilsētas apskate, Jaunavas Marijas Žēlsirdības tempļa apmeklēšana, 1868. g. kara par Kubas Neatkārību izcilā līdera Ignacio Argamonte mājas-muzeja apskate. Pastaiga pa Karmen laukumu, vakariņas pilsētas restorānā. Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks.

   7. diena. CAMAGUEY – SANTIAGO DE CUBA (brokastis un vakariņas)
   Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbraukšana uz Santiago de Kuba. Pa ceļam pilsētas Bayamo apskate. Apskates ekskursija pa pilsētas vēsturisko centru. Pusdienas pilsētas restorānā. Turpinām mūsu ceļojumu un braucam uz Santiago, pa ceļam Kubas patroneses - Marijas Jaunavas del Cobre - svētnīcas apmeklēšana. Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks.


    
   8. diena. SANTIAGO DE KUBA (brokastis un vakariņas)
   Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm ekskursija uz Santiago de Cuba. Svētās Iphigenia kapsētas apmeklēšana, kur joprojām atrodas Kubas nacionālā varoņā Jose Marti atliekas. Antonio Maceo laukums un 26.jūlija Muzejs. Kājāmgājēju pastaiga pa vēsturisko pilsētas centru: Sespedes Parks, Katedrāle , Djego Velaskessa māja, Padre Pio un Heredia ielas, Dolores laukums. El Morro cietokšņa apmeklēšana, kas atrodas līča ielokā.

   Pusdienas restorānā El Morro. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas. Vakarā teātra izrāde Casa de la Trovā.


    
   9.diena. SANTIAGO DE CUBA - BARACOA (brokastis un vakariņas)
   Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbraukšana uz Baracoa. Pilsētas Gvantanamo apskate: iepazīšanās ar tautas deju La Tumba Francesa, kura iemantojusi gan franču imigrantu, gan afrikāņu vergu kultūras elementus, Casa del Changüí apmeklēšana, kur Jūs varēsiet baudīt deju izrādi. Pusdienas vietējā restorānā. Turpinām ceļojumu, braucam uz Baracoa. Pēc ierašanās Baracoa pastaiga pa pilsētu – pirmo Kubas salas galvaspilsētu, ko dibināja pirmie spāņu imigranti, kuri sāka apdzīvot Ameriku. Nevainīgās ieņemšanas baznīcas apmeklēšana, kur atrodas pirmais krusts, ko spāņi ir uzstādījuši Amerikas teritorijā un kuru, kā stāstā leģenda, bija atvedis pats Kristofors Kolumbs. Pašlaik šīs krusts tiek uzskatīts par senāko kristīgo simbolu Kubā. Municipālā muzeja Fuerte Matachín apmeklēšana. Vakariņas un nakšņošana izvēlētajā viesnīcā. Brīvais laiks.

   10. diena. BARACOA – SANTIAGO DE CUBA (brokastis un vakariņas)
   Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbraukšana ar mantām uz saimniecību Duaba, kur jūs redzēsiet banānu, kokosriekstu, kakao, mango un kafijas plantācijas. Vakariņas Duaba saimniecībā. Turpinām ceļu uz Santiago de Cuba. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā. Brīvais laiks.

   11 diena. SANTIAGO DE CUBA - HAVANA (brokastis un vakariņas)
   Brokastis viesnīcā. Izbraukšana no viesnīcas. Transfērs uz starptautisko lidostu Antonio Maceo un lidojums uz Havanu.(Termināls nr. 1 starptautiskās lidostas Jose Marti). Transfērs no Havanas uz Varadero. Izmitināšana izvēlētajā viesnīcā. Atpūta.


    
   12,13,14 dienas. VARADAERO (viss iekļauts) Atpūta viesnīcā.

   15. diena. HAVANA -RĪGA ar pārsēšanos
   Pēc brokastīm brauciens no Varadero uz Havanas lidostu un lidojums Havana - Rīga.
    
   16 diena. RĪGA

   CEĻOJUMA CENA: no 2293 EUR + lidojums

   KURORTS Variants A Variants B Ēdināšana
   Cena: 2493 €./ceļojums + lidojums  2293 €./ceļojums + lidojums   
   HAVANA Memories Miramar 4* Starfish Montehabana 3*

   2 naktis/HB

   1 nakts/BB

   TRINIDAD Brisas Trinidad del Mar 4* Ancon 3* 2 naktis/AL
   CAMAGUEY Gran Hotel Camaguey 3*   1 nakts/HB
   SANTIAGO Casa Granda 4* LAS AMERICAS 3*

   1 nakts/HB un 1 nakts/BB

   BARACOA Gaviota Baracoa 3*  nakts/HB un 1 nakts/BB
   VERADERO Grand Memories Varadero 5*  Memories Varadero 4* naktis/AI

   UZMANĪBU! PAŠLAIK DOTAS TŪRES TIEK ORGANIZĒTAS INDIVIDUĀLI. NOTEIKTĀ CENA IR 1 PERSONAI 6 CEĻOTĀJU GRUPAS SASTĀVĀ. MAZĀKU SKAITU GRUPAI CENA TIEK APREĶINĀTA PĒC PIEPRASĪJUMA

   Cenām ir informatīvs raksturs, lūdzu, precizējiet aģentūrā cenas noteiktiem datumiem.Cenas vienai personai ieskaitot visas lidostu nodevas. Izbraukšana ir garantēta, pat ja būs tikai 1 persona. Ceļojuma izmaksas var mainīties atkarībā no aviobiļešu cenām pirkuma brīdī.

    CEĻOJUMA CENĀ IR IEKĻAUTS:

   • Programmā iekļautās ekskursijas krieviski runājošā gida pavadībā
   • Izmitināšana viesnīcās: 3 naktis Havanā,  2naktis Trinidādā, nakts Camagüey, 2 naktis Santiago de Cuba, nakts Baracoa un 4 naktis Varadero. Viesnīcas var mainīties ceļojuma apstiprināšanas brīdī 
   • Ēdināšana - brokastis un vakariņas brauciena laikā, „viss iekļauts” atpūtas laikā.

   CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS:

   • Lidojumi Rīga - Havana - Rīga ar pārsēšanos;
   • Veselības apdrošināšana;
   • Apdrošināšana par ceļojuma anulēšanu ;
   • Kubas iebraukšanas karte (55 EUR/pers.);
   • Pusdienas brauciena laikā.
   KL
   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.