Visa Sicīlija (No Katānijas)


ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Itālija


 

Visa Sicīlija (No Katānijas)

Tūres programmā iekļauti ne tikai populārākās apskates vietas Sicīlijā – Palermo, Katānija un Sirakūzas, bet arī nelielas viduslaiku pilsētiņas, arheoloģiskie parki, brauciens uz Etnu un daudz kas cits. Četrās programmas naktīs – viesnīca Taormīnas rajonā; trīs naktīs – viesnīca Palermo rajonā. Šo tūri var kombinēt ar atpūtu pie jūras.

Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

Katānija — Taormīnas rajons — Etnas vulkāns — Taormīna — Taormīnas rajons — Katānija — Sirakūzas — Taormīnas rajons — Agridžento — Palermo — Eriče* — Marsala* — Palermo — Monreale — Taormīnas rajons — Katānija.

1. diena. Katānija — Taormīnas rajons
Grupas sapulcēšanās lidostas atlidošanas zālē, vietu ieņemšana autobusā.
Transfers uz viesnīcu Taormīnas rajonā (no Sant`Alessio līdz Riposto).
Transfers uz viesnīcu Taormīnas rajonā (Maskali, Džardīni Naksosa, Sant`Alessio, Taormīna Mare).
Apmešanās viesnīcā.
Brīvais laiks.
Vakariņas.

2. diena. Taormīnas rajons — Etna — Taormīna — Taormīnas rajons
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija uz augstāko kalnu un vulkānu Eiropā – 3340 m. Brauciens ar autobusu uz Monti Silvestri krāteriem, sasniedzot 1900 m augstumu v.j.l., kā arī šķērsojot unikālas ainavas ar neparastu veģetāciju, kā arī lavas laukus.
Tālākais ceļš, ja ir vēlēšanās, par papildu samaksu. Pacelšanās 3000 m augstumā (trošu ceļš un speciāls sagatavots džips; aktīva krātera apskate. Obligāti līdzi jābūt siltām drēbēm un slēgta tipa apaviem.
Dienas otrajā pusē pārbrauciens uz Taormīnas pilsētu.
Taormīnas pilsētas apskates ekskursija - pastaiga.
Taormīna – viena no skaistākajām Sicīlijas piekrastes kūrortpilsētiņām, kuru dibinājuši grieķi 4 gs. p.m.ē. un kas kļuvusi par tūrisma pilsētu jau 18. gs. beigās. Jūs skatīsiet viduslaiku kvartālu šauro ieliņu labirintus un senlaicīgos veikalus, kuri piedāvā daudzveidīgu preču sortimentu un suvenīrus. Vēsturisko objektu cienītājiem būs iespēja ekskursijas laikā apmeklēt grieķu-romiešu teātri* (ieejas biļete apmaksājama papildus).
Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas.

3. diena. Taormīnas rajons — Katānija — Sirakūzas — Taormīnas rajons
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija uz Katāniju un Sirakūzām.
Dienas pirmajā pusē transfers uz Katāniju. Katedrāles apmeklējums (tajā glabājas Sv. Agates, jaunavas un mocekles, pīšļi). Universitātes laukuma, apaļās Ziloņa strūklakas, unikālā zivju tirgus apmeklējums, pastaiga pa pilsētas jaukajām ieliņām. Brīvais laiks.
Pārbrauciens uz Sirakūzām, pilsētas apskates ekskursija - pastaiga kopā ar gidu.
Arheoloģiskā parka* (Parco Archeologico della Neapolis) apmeklējums (ieejas biļete apmaksājama papildus): grieķu teātris, romiešu amfiteātris, Dionīsa auss ala, kā arī ievērojamākie vecpilsētas objekti Ortidžas (Ortigia) salā.
Atgriešanās viesnīcā.
Brīvais laiks.
Vakariņas.

4. diena. Taormīnas rajons – Agridžento – Palermo
Brokastis viesnīcā.
Brauciens uz Tempļu ieleju (Valle dei Templi), un patstāvīgs tās objektu apmeklējums. Izcili saglabājies grieķu arhitektūras komplekss Itālijā. Iespēja pajūsmot par doriešu stilā celtajiem tempļiem: Konkordijas (viens no tiem grieķu tempļiem, kas vislabāk saglabājies), Herkulesa, Junonas jeb Hēras, Olimpiskā Zeva (Jupitera), Dioskūru (Kastora un Poluksa).
Pārbrauciens uz Palermo.
Apmešanās viesnīcā.
Vakariņas.

5. diena. Palermo – Eriče - Marsala*
Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks vai, tiem kas vēlēsies, ekskursija par papildu samaksu uz Eriči – Marsalu*.
Ekskursijas apraksts: pēc brokastīm brauciens uz Eričes pilsētu (Èrici) – neparasti skaistu, neaizmirstamu viduslaiku pilsētiņu, kur pagātne ir gluži kā iekapsulēta, kur saglabājusies seno laiku apbrīnojamā aura. Pastaiga pa pilsētas galveno ielu, kuras rota ir daudzie nami, kas celti sensenos laikos: Normaņu pils, Venēras pils (Castello di Venere) u.c. Sekos brauciens uz Marsalu un pietura fotosesijai Stagnone Nature Reserve dabas rezervātā, kurā ir gan sālsezeri, gan zaļojošas saliņas, gan senlaicīgas vējdzirnavas. Brīvais laiks fotografēšanai vai braucienam ar kuteri* (par papildus samaksu) uz netālo gleznaino saliņu – Isola di San Pantaleo, kur laika ritums, šķiet, ir iesprūdis kādā pagātnes plaisā.
Salas teritorijā atradusies Motija – senā feniķiešu apmetne. Jums būs iespēja apmeklēt Vaitakera villu, kuras teritorijā atrodas unikālais Motijas muzejs ar liecībām no 5. gadsimta pirms mūsu ēras.
Brīvais laiks.
Vakariņas.

6. diena. Palermo – Monreale – Palermo – Taormīnas rajons
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija uz Monreali un Palermo – uz visu dienu.
Monreales pilsētiņas un tās grandiozās katedrāles apmeklējums. Katedrāle slavena ar savām viduslaiku mozaīkām, kuras darinājuši sicīliešu un bizantiešu mākslinieki – neviena cita Itālijas Dievnama ārpusi nerotā tik daudz mozaīku!
Pārbrauciens uz Sicīlijas galvaspilsētu Palermo.
Sekos tās nozīmīgāko tūrisma objektu apskate: karaļa pils, katedrāle (tajā neparasti harmoniski sadzīvo dažādi mākslas stili, piemēram, arābu un normaņu arhitektūra, gotiskais un klasiskais stili), Piazza Pretoria laukums ar krāšņo strūklakas kompleksu, La Martorana laukums, iespaidīgā Massimo teātra ēka, Politeama Garibaldi teātra ēka un arhitektūras ziņā lieliskais Quattro Canti nams. Apmeklēsiet del Capo tirgu.
Laiks, lai viegli ieturētos, nobaudot tradicionālās sicīliešu virtuves izstrādājumus (bez dzērieniem).
Pārbrauciens uz Taormīnas rajonu.
Apmešanās viesnīcā Taormīnas rajonā.
Vakariņas.

7. diena. Taormīnas rajons – Taormīnas piekraste*
Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks vai ekskursija par papildu samaksu tiem, kas to vēlēsies, –Taormina Sea Expierence* (izbrauciens ar kuteri).
Izbrauciens jūrā ar kuteri – gar Taormīnas piekrasti, kura priecēs ar brīnišķīgo smaragdzilo ūdens klaju, iespēju izpeldēties dzidrajos ūdeņos pie miniatūrās Bellas pussalas (Isola Bella), piesaistīs ar ainaviskām klinšu alām: Zilo grotu un Mīlētāju grotu. Ekskursijas laikā tūristiem tiks piedāvāti atspirdzinošus dzērienus ar svaigiem augļiem (par papildus maksu). Jūras ekskursija turpināsies Maccaro (Mazzaro) līcī un Nāriņu līcī. Neapšaubāmi, šī unikālā jūras ekskursija sagādās daudz prieka. Izmantojiet iespēju iepazīt Jonijas jūras burvību! Kuteris dosies jūrā no Džardīni Naksosas mola.
Atgriešanās viesnīcā.
Brīvais laiks.
Vakariņas.

8. diena. Taormīnas rajons – Katānija
Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks.
Transfers uz lidostu.

Ceļojuma cena: no 1821 EUR

Cenā iekļauts:

 • apmešanās 3*/4* viesnīcās Taormīnas rajonā, 5 naktis;
 • apmešanās 3*/4* viesnīcās Palermo rajonā, 2 naktis;
 • ēdināšana: HB;
 • grupas transfers: lidosta – viesnīca – lidosta**;
 • transferi saskaņā ar programmu;
 • ekskursijas ar krieviski runājošu gidu un ekskursijas-pastaigas kopā ar grupas pavadoni: Sirakūzas; Taormīna; Agridžento; Palermo un Monreale;
 • ekskursijas-pastaigas: Katānija, Etnas vulkāns.;
 • grupas pavadonis ekskursiju tūres maršrutā;
 • lidojumi: Rīga-Katānija-Rīga (pilnai ceļojumu paketei).

Cenā nav iekļauts (apmaksājams uz vietas):

 • visas ieejas biļetes arheoloģiskajos parkos, zonās, muzejos u.c. maksas pakalpojumi ekskursiju norises laikā, t.sk.:
 • arheoloģiskajā parkā Sirakūzās – 10,00€;
 • kapucīnu katakombās – 4,00€;
 • Tempļu ielejā Agridžento – 10,00€;
 • Sengrieķu teātrī Taormīnā – 10,00€;
 • kapucīnu klosterī – 3,00€;
 • Monreales katedrālē – 4,00€;
 • audioaustiņas, apmeklējot Monreali un Palermo – 3,00€;
 • degustācijas Palermo un Taormīnā – 10,00€ (katra);
 • brauciens ar kuteri uz Motiju un nodoklis par to – 5 +10,00€;
 • pilsētas tūrisma nodoklis (obligāti apmaksājams tieši viesnīcā;

Papildu ekskursijas un citi pakalpojumi*: 

 • ekskursija Eriče-Marsala – 45,00€;
 • ekskursija ar kuteri pa jūru “Taormīna Sea Exprerience” – 25,00€;
 • trošu ceļš un džips Etnas vulkāna ekskursijā – 63,00€.

Piezīmes:

 • *Papildu grupas ekskursijām cena aprēķināta, vadoties no tā, ka grupā piedalās vismaz 15 cilvēki.  Gadījumā, ja grupā ir mazāks dalībnieku skaits, tad cena mainās – to uz vietas paziņo grupas pavadonis, vai arī ekskursija tiek atcelta. 
 • Ja, aizturoties un aizkavējoties lidostā, tiek nokavēts grupas vai individuālais transfers, tad par gaidīšanu jāveic papildu samaksa (uz vietas). Tūristiem aizkavēšanās gadījumā telefoniski jāinformē grupas vadītājs.
 • Tūres programmas virzieni, ekskursiju norises (tāpat kā ekskursiju-pastaigu) secība (tūres diena, laiks) var tikt mainīta, tāpat kā var mainīties viesnīcas, kurās apmetīsies tūristi (tehnisku vai ar loģistiku saistītu iemeslu dēļ).
 • Norādītajām ieejas biļešu cenām (bija spēkā uz 10.12.2018.) ir informatīvs raksturs – laika gaitā tās var mainīties. Ieejas biļešu cenas precizējamas pie grupas pavadoņa jau tūres laikā Itālijā.
 • Šī programma nav oficiāla ekskursiju tūres programma un nevar būt par pamatu reklamācijām. Ir iespējamas izmaiņas tūres programmas saturā un tās norises kārtībā un secībā.

 

T

uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.