Visa Spānija - Saulainā Andalūzija


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Spānija


 

Visa Spānija - Saulainā Andalūzija

Leipciga – Bona – Madride – Toledo – Kordova – Granāda – Sevilja – Malaga – Marbelja – Kadisa – Valensija – Pont du Gard – Tirdzniecības centrs


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   (13 dienas/ visas naktis viesnīcās)

   1. diena - 14.09.2018.(piektdiena).
   Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas.

   2. diena - 15.09.2018.(sestdiena) Vācija – Leipciga.
   Brokastis. Leipciga, Baha, Šillera un Gētes pilsēta, kurai savā laikā vācu dzejnieks Gēte deva “Mazās Parīzes” vārdu, viesmīlīgi uzņems savus viesus. Šodien mājīga un šarmanta pilsēta, moderna metropole, kas pamatoti lepojas ar 1500 arhitektūras pieminekļiem. Pastaiga pa pilsētu – opera, vecais rātsnams, vecākais tirdzniecības nams, „Speķa nams”, birža, karaļu māja, koncertzāle Gewandhaus, Sv.Nikolaja un Sv.Tomasa baznīcas, bagāto tirgoņu nami. Leipciga ir zināma arī kā izglītības centrs, kā mūzikas pilsēta, Tomēr pāri visam gadatirgus tradīcijas, ko apvij gadusimteņu slava. Mūsdienās gadatirgi tiek regulāri organizēti, tāpēc Leipcigaa ir saņēmusi neoficiālu nosaukumu Messestadt (gadatirgu pilsēta). Ierodoties šeit, dodamies pastaigas ekskursijā pa vēsturiskās pilsētas centru. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Miluzas pilsētas rajonā (Francija).

   3. diena - 16.09.2018.(svētdiena) Francija – Bona.
   Brokastis. Bona (Beaune) – kultūras, kino, baroka mūzikas un gaismas pilsēta, Burgundijas vīnu galvaspilsēta. Pilsēta atrodas „lielo” vīnu ceļā, kur katru gadu tiek saražoti 30 000 hektalitri kvalitatīva vīna. Bona – viena no reģiona viduslaiku pērlēm, kas vislabāk saglabājusi savu īpašo atmosfēru un ko ieskauj, gandrīz pilnībā saglabājies, viduslaiku akmens nocietinājuma mūris.. Pasaules uzmanību pilsēta piesaista ar savu neapstrīdamo dārgumu – rātsnamu liesmojošās gotikas stilā, bet romānikas stila katedrāle ar saviem īpašajiem 15.gs. vilnas un zīda gobelēniem. Iepazīšanās ar pilsētu. Nakts viesnīcā Katalonijas reģionā (Spānija).

   4. diena - 17.09.2018.(pirmdiena) Spānija – Madride.
   Brokastis. Pārbrauciens uz Spānijas galvaspilsētu - Madridi. Apskates ekskursija Madridē – Kolumba laukums, Rekoletas un Kasteljano bulvāri, Paseo del Prado ielu, Neptūna strūklaka, koridas nams Las Ventas u.c. apskates objekti. Nakts viesnīcā Madridē (Spānija).

   5. diena - 18.09.2018.(otrdiena) Spānija – Toledo – Kordova.
   Brokastis. Izbraukšana uz Spānijas seno galvaspilsētu Toledo. Vēsturiskais centrs atrodas gleznaina pakalna virsotnē Taho upes ielokā. Aiz pilsētas vecajiem mūriem slēpjas ne mazums liecību par tās bagāto vēsturi. Toledo pilsētas apskate: Alkazara pils, katedrāle, Sv.Tomasa baznīca, El Greko māja-muzejs.
   Izbraukšana uz Kordovu. Kordova ir pilsēta Spānijas dienvidos, Andalūzijā, provinces administratīvais centrs. Vēsturiskā Kordovas pilsēta ir slavena ar saviem daudzkrāsainajiem iekšpagalmiem un mauru atstāto mantojumu. Pilsētā ir vesela virkne arābu, ebreju un citu tautu vēsturisko pieminekļu - tādu kā Ebreju kvartāls, sinagoga, Romiešu tilts, un, protams, varenā mošeja, ir vērts ar to iepazīties: arku un kolonnu labirints un lieliskā katoļu katedrāle, kas iebūvēta mošejas centrā un simbolizē spāņu uzvaru pār mauriem, patiešām ir unikāla reliģiska celtne. Nakts viesnīcā Kordova (Spānija).

   6. diena - 19.09.2018.(trešdiena) Spānija – Granāda – Alhambra pils.
   Brokastis. Brīva diena vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Granada - pilsēta uz trim pakalniem (par papildus samaksu: 50 €).
   Granāda ir viena no skaistākajām Spānijas pilsētām, monumentāla un vēsturisku notikumu bagāta tā plešas Sjerra Nevadas kalnu pakājē. Daudzus gadsimtus pilsēta ir bijusi arābu un kristiešu kultūru krustpunkts, un tas ir atstājis neizdzēšamas pēdas tās veidolā. Granāda ir slavena ar daudziem svarīgiem vēstures pieminekļiem, ko tā mantojusi no mauru laikmeta, gotiskā perioda un renesanses. Ekskursija pilsētā.
   Alhambra - izcilākais arābu laika piemineklis Spānijā - neparasta pils, cietoksnis un fantastiski dārzi. Islāmticīgo mauru arhitektūras šedevrs un pēdējā mauru karalistes pils - atrodas kalnainā Granādas terasē. Sākotnēji Alhambra bija cietoksnis, ko uzbūvēja 889.gadā. 1333.gadā sultāns Jusufs I to pārvērta par sultāna cienīgu pili. Pils patika arī kristīgajiem valdniekiem, kas vēlākos gadsimtos apmetās šeit uz dzīvi un steidza pils arhitektūrā ieviest savas izmaiņas, tomēr pils joprojām atgādina par seno arābu greznību. Mēdz teikt - pabūt Andalūzijā un neredzēt Alhambru? Tas ir tas pats, kas apmeklēt Parīzi un neredzēt Eifeļa torni! (tie, kuri vēlas apmeklēt pili, biletes pērk paši, vēlams jau mēnesi pirms braucienā, transfērs uz Alhambru pili pl. 14:00, atpakaļ 18:00). Atgriešanās viesnīcā Kordova (Spānija).

   7. diena - 20.09.2018.(ceturtdiena) Kosta del Sol – Malaga – Marbelja.
   Brokastis. Brīva diena vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Brīnišķīgā Malaga un populārākais Vidusjūras kūrorts - Marbelja (par papildus samaksu: 50 €).
   Izbraukšana uz Malagu – Kosta del Sol galvaspilsētu. Ekskursija pilsētā, kas tika dibināta vairāk nekā pirms 3000 gadiem, Pablo Pikaso un Antonio Banderasa dzimtene. Īpašs Malagas lepnums ir unikālais arhitektūras stilu sajaukums, kas atklājas daudzajās celtnēs un kurām piemīt īpaša kultūras vērtība. Lieliskā katedrāle, Gribralfari cietoksnis, senā romiešu teātra drupas – šo vietu apmeklējums ļaus izjust patieso šīs spāņu pilsētas skaistumu. Iespēja peldēties Vidusjūrā.
   Vakarā parbrauciens uz populārāko kūrortu Kosta del Sol – Marbelja. Marbelja - populārākais Vidusjūras kūrorts, kas atrodas Malagas provincē . Pagātnē sena Ibērijas apmetne, romiešu osta, arābu cietoksnis un zvejnieku ciemats. Ar attīstību tūrisma nozarē, tā izveidojusies par vienu no luksusa kūrortiem pasaulē. Atgriešanās viesnīcā.

   8. diena - 21.09.2018.(piektdiena) Andalusia – Sevilja – Alkazāra karaliskā pils.
   Brokastis. Brīva diena vai izbraukuma ekskursija Nr.3: Andalūzijas sirds - Sevilja (par papildus samaksu: 50 €).
   Brauciens uz Sevilju. Sevilja ir pilsēta Spānijas dienvidos Gvadalkiras upes krastos, Spānijas kultūras, mākslas un finanšu centrs. Sevilja slavena ar flamenko deju un mūziku, saldumiem un Svētās nedēļas svētku procesijām. Seviļā, kā jau lielpilsētā ir viss: dižena katedrāle, milzīgi parki, laukumi, valdnieka pils (saukta par karalisko Alkazaru). Ekskursija pilsētā, brīvais laiks. Iespēja apmeklēt Seviljas Alkazaru - pili ar mūžīgi ziedošajiem dārziem. Pēc mauru padzīšanas no Pireneju pussalas astoņus gadsimtus Alkazars bija Spānijas karaļu rezidence. Pilī var vērot gan arābu, gan viduslaiku, renesanses un baroka Eiropas arhitektūras iezīmes. Atgriešanās viesnīcā.

   9. diena - 22.09.2018.(sestdiena) Atlantijas okeāns - Kadisa.
   Brokastis. Brīva diena vai izbraukuma ekskursija Nr.4: Atlantijas pērle - Kadisa (par papildus samaksu: 50 €).
   Ostas pilsēta Kadisa izvietojusies uz vairāk kā 25 km garas, smilšainas zemes strēles Atlantijas okeāna krastā. Iepazīsimies ar pilsētas veco un jaunāko daļu, ostas rajonu. Pastaiga gar okeāna krastu. Otrajā dienas pusē Jums būs iespēja izbaudīt plašo pludmalu burvību. Atgriešanās viesnīcā.

   10. diena - 23.09.2018.(svētdiena) Spānija – Valensija.
   Brokastis. Numuru atbrīvošana. Pārbrauciens uz Valensiju – vienu no pašām senākajām pilsētām Spānijā. To dibināja senie romieši mūsu ēras II gadsimtā. Ik gadu Valensiju apmeklē simtiem tūkstošu cilvēku, jo apskates objektu ziņā šī pilsēta var mēroties gan ar leģendāro Madridi, gan Barselonu. Tieši Valensijā atrodas viena no slavenākajām kristiešu svētnīcām – Svētais Grāls. Nakts viesnīcā Katalonijas reģionā (Spānija).

   11. diena - 24.09.2018.(pirmdiena) Francija – Pont du Gard.
   Brokastis. Apstāšanās pie unikāla apskates objekta - romiešu civilizācijas un inženierbūves brīnuma, Pont du Gard varenā akvedukta, kas apgādāja Nīmas pilsētu ar ūdeni līdz pat 18.gs. vidum. Provansas pilsēta Aviņona. Jau no ievērojama attāluma, kā dominante pār Ronas upes ieleju, saskatāmi Pāvesta pils apveidi Aviņonā. Nakts viesnīcā Miluzā apkārtnē (Francija).

   12. diena - 25.09.2018.(otrdiena) Vācija – Tirdzniecības centrs.
   Brokastis viesnīcā. Vācija. Tirdzniecības centra apmeklējums. Šeit Jūs atradīsiet gan drēbes un apavus, gan traukus un juvelierizstrādājumus, kosmētiku un parfimēriju, kā arī pārtikas izstrādājumus un daudz ko citu. Vakarā ierašanās viesnīcā Polijā.

   13. diena - 26.09.2018.(trešdiena) Polija – Lietuva – Latvija.
   Brokastis. Ceļā: Polija, Lietuva. Vakarā atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cena:

   € 670.00 (1 vieta autobusā)

   € 865.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

   € 270.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

   Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):

   • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
   • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
   • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
   • Grupas vadītāja pakalpojumi;

   Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

   • Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 8 € (līdz 65 gadiem) / 16 € (65+);
   • izbraukuma ekskursija Nr.1: Granada - pilsēta uz trim pakalniem: 50 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr.2: Brīnišķīgā Malaga un populārākais Vidusjūras kūrorts - Marbelja: 50 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr.3: Andalūzijas sirds - Sevilja: 50 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr.4: Atlantijas pērle - Kadisa: 50 €;

   Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK ! ! !
   “ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4;= Maksājot Rīgā = 180.00 €.
   “ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4;= Maksājot Rīgā = 150.00 €/ bērniem līdz 13 gadiem (12.99)

   • Alkazāra karaliskā pils (Sevilja): 20€ kopa ar gidu(minimums 20 personas - maksimums 30 personas);
   • Valensijas katedrāle: 2/7€;
   • Pont du Gard: 5 €;
   • Austiņas (Madride, Toledo, Kordova, Sevilja, Granāda, Kadisa, Valensija): 10 €
   • Katedrāle (Mošeja): 10 €
   • Katedrāle Seviļjā : 9.50 €

   SVARĪGI !!!

   • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
   • Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
   • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
   • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
   • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
   • Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
   • Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
   • Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

   Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

   • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
   • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
   • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
   • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
   • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
   • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

   BL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.