Visa Vjetnama ar atpūtu (individuāli)


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Vjetnama


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 725 EUR

Visa Vjetnama ar atpūtu (individuāli)

Hanoja - Ninh Binh - Lao Cai - Sapa - Halong - Hue - Hoi - Hošimina - Mekongas Delta - Phan Thiet

 • 2020. gada 5, 12, 19, 26. decembrī
 • 2021. gada 2, 9, 16, 23, 30. janvārī
 • 2021. gada 6, 13, 20, 27. februārī
 • 2021. gada 6, 13, 20, 27. martā

Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. diena. RĪGA – HANOJA ar vienu pārsēšanās

2. diena HANOJA  
No rīta ierašanās Hanojā. Hanoja - pilsēta, kas harmoniski apvieno viduslaiku un modernismu, Parīzes žēlastību un Āzijas tempu. Jūs dosieties uz apskates ekskursiju pa Hanoju: Literatūras teplis, kas tika celts pat XI gsm. Un to reiz kalpoja pār pirmo Vjetnamas universitāti, Motkot pagoda (1049. g.), Badiņas laukums, Čan Vo templis, Rietumu ezers, vecā pilsēta ar 36 ielu kvartālu, Hoankiemas ezers, Franču kvartāls, Opera. Turklāt stundas laikā Jūs ceļosiet ar rikšu pa Hanojas vecākiem kvartāliem! Vakarā Jūs gaidīs neaizmirstāmā krašņākā leļļu teātra izrāde uz ūdens, kuru ir iespējāms redzēt Ziemeļu Vjetnamā. Nakts viesnīcā Hanojā.

3. diena. HANOJA – NINH BINH PROVINCE – LAO CAI (brokastis) 
No rīta Jūs dosieties uz Hoalu, X-XI gsm. Vjetnamas bijošo galvaspilsētu. Jūs apmeklēsiet ķēniņu Din un Le tempļus. Bumbusa laivā Jūs apmeklēsiet iespaidīgus klintis Tam Kok. Pēc pusdienām Jūs ieraudzīsiet pagodu Bič Dong un dosieties uz Fat Diemu, kur aplūkosiet templi, kurš ir uzbuvēts unikālā vietnamas komunas stilā. Vakarā atgriešanas Hanojā., no kurienes Jūs dosieties ar vilcienu uz Lao Cai. Nakts vielcienā (4 viet. kupejās).

4. diena. LAO CAI – SAPA – SIN CHAI – CAT CAT (brokastis) 
Agri no rīta Jūš ieradīsietie Lao Cai – pilsētu, kas atrodas blakus Ķīnas robežai. No šejienes Jūs iedzīļīnāsieties Hoang Lien kalnu grēdā, kas ziemeļos pārnāk uz Himalajiem. Šeit Jūs varat iepazīties ar Vjetnamas ziemeļrieumu neparastu, unikālu dabu un mazām etniskām grupām. Pēc īsa brauciena pa skaistu ieleju, Jūs sasniegsiet Sapas pilsētu.

Jūs apmeklēsiet Lao Chai – hmongu etniskas minoritātes ciemu. No šejienes Jūs doesieties kājām uz pilsētu Tavan, kur dzīvo Zao etniskas grupas pārstāvji. Caur nacionālā parka Hoang Lien bambusa mežu Jūs sasniegsiet ciemus Sin Chai un Cat Cat. Pēc īsas atpūtas pie ūdenskrituma, Jūs kāpsiet kalna augšā kur pa ceļu Jūs gaidīs mašīna līdz Sapai. Nakts viesnīcā.

5. diena. SAPA – LAO CAI – TAFINA - HANOJA (brokastis)
Pēc brokastīm Jūs dosieties līdz augstākai Vjetnamas kalnu pārejai. Pa ceļam Jūs apstāsieties apbrīnot Thac Bac („Sudraba ūdens ūdenskritums”) ūdenskritumu. Kāpjot pa serpantīnu, Jūs sasniegsiet augstāku Vjetnamas kalnu pāreju Tram Ton („Debesu Vārti”), no kurienes atklājās brīnīšķīgais skats uz Sapas un Lao Cai ielējām, kā arī augstāku Indoķīnas kalni – Fansipan (3143m). Pēc tam Jūs nokāpsiet uz Sapu, pastaigāsieties pa pilsētu:  templis, tirgus. Talāk Jūs dosieties uz ciematu Tafin, kur dzīvo etniskā minoritāte sarkanie Zao. Viņi darbojas netikai ar rīsu audzēšanu, bet arī ar zīdu audumu izstradāšanu, un taisa sadrabu izstradājumus. Starpcitu vairums no sudrabu izstradājumiet ir izgatavoti no izkausētām koloniālu laiku franču  sudrabu monētām. 

No šejienes Jūs doesieties uz Lao Cai pilsētu. No dzelzceļa stacijas Jūs dosieties ar nakts vilcienu uz Hanoju. Nakts vilcienā.

6. diena. HANOJA – HALONGAS LīCIS  (brokastis, pusdienas, vakariņas)
Pēc brokastīm Jūs dosieties līdz Halongas līcim, runā ka to ir radīs pūķis. Šī paradīzes vieta aizņem 1500 км² laukumu un pastāv vairāk nekā 3000 dažādu formu un izmēru saliņu un klintis, no kurām tikai 980 ir nosaukums. Halongas līcis ir Vjetnamas dabas brīnums un to apsarga UNESCO. Jūs brauksiet ar tradicionālu liellaivu pa šo brīnumainu vietu. Nakts uz baržas.

7. diena. HALONGA – HANOJA - HUE (brokastis) 
Ap pulkst. 11 barža pietuvosies krastam. Transfērs uz lidostu un lidojums Hanoja – Hue. Reģistrācija viesnīcā. Hue bijuša Vjetnams imperatoru galvaspilsētas.

Hue skaitā par Vjetnamas kultūras un mākslas galvaspilsētu. Hue ir arī slavēna iar savu imperatoru virtuvi! Nakts Hue.

8. diena.  HUE (brokastis) 
Pēc brokastīm braucos pa Smaržīgu upi, Jūs redzēsiet vecāko pagodu Thien Mu (Debesu Jaunavas), upes reitumu krastā Jūš redzēsiet imeratora Miņ Manga kapi. Pēc tam Jūs apmeklēsiet imperatoru  Ti Dika un Hai Diņa kapus. Pēcpusdienas laikā Jūs apmeklēsiet dinastijas Nguyen Imperatoru citadeli, Miņ Manga mauzoleju un citas apskates vietas Nakts viesnīcā Hue.

9. diena. HUEHOI AN – DANANGA - HOČIMINA (brokastis)
Pēc brokastīm transfērs uz Noi An. Pa ceļam Jūs varesiet baudīt skaistus skatus uz kalniem un to pārējām, pludmalēm, (Cloudy Pass, Lang Co beach, Cham sculpture museum, China Beach, Marble Mountain temple). Jūs redzēsiet Japāņu tilti, pārklātu ar flīzēm, senu Tirdzniecības namu, pagodas, Ķīnas templi. 1999. gadā Hoi An tika atzīta par UNESCO pasaules mantojumu. Vakarā transfērs uz Danangu. Pārlidojums Dananga- Hočimina. Nakts brauciens pa Hočiminu. Nakts viesnīcā Hočiminā.

10. diena. HOČIMINA – MEKONGAS DELTA – MY THO (brokastis, pusdienas)
Pēc brokastīm transfērs uz My Tho – jauku klusu pilsētiņu, kura kalpo par Mekongas deltas vārtiem. Jūs apmeklēsiet pagodu Vinh Trang, kas tika celta 1849. gadā, kurā pašlaik dzīvo mūki. Pēc tam Jūs dosieties uz 4 st. Braucienu pa Mekongas upi. Mekonga ir viena no garakām pasaules upēm, kas sakas no Tibetas, tek caur Ķīnu, Birmu, Laosu, Taizemi, Kambodžu un Vjetnamu. Jūs apmeklēsiet Mekongas deltas svarīgākas salas (vienā no tām Jūs pusdienosiet), redzēsiet augļu plantācijas un vietējo amaktnieku darbnīcas. Jums būs iespēja apmeklēt peldošu tirgu, kur vietējie iedzīvotāji tirgo ar augļiem, dārzeniem, rotājumiem un citām precēm. Vēlāk Jūs apmeklēsiet čūsku fermu uz atgriesieties Hočiminā. Nakts viesnīcā.

11. diena. HOČIMINA – PHAT TIET (brokastis)
Ekskursija pa Hočiminu (bijušo Saigonu), ko arī devē par „Tālu Austrumu pērli”. Jūs redzēsiet Notre Dame katedrāli – franču kolonialu kaiku simbolu. Šī katedrāle ir viens no galvenajiem Vjetnamas kristietības centriem. Tālāk Jūs dosieties līdz Prezidenta pilij, kurā pastāv Vjetnamas vienošanas memoriālais muzejs. Pēc ta m Jūs dosieties uz Ķīnas kvartālu, kurā dzīvo ap pus miljoniem ķīniešu, kuriem ir savi veikali vai ģimenes bizness. Binh Tay tirgus ir kļūvis par galveno tirdzniecības laukumu, kas piesaista klientus ar plašu produktu izvēli un pievilcīgām cenām. Transfērs uz Phan Tiet. Reģistrācija viesnīcā TERRACOTTA 4* / LOTUS MUI NE 4* vai līdzīgā.

12.,13.,14.diena. ATPŪTA PHAN TIET KURORTĀ  (brokastis)
Atkarībā no sezona ir iespēja atpūsties citos kurortos. Kā arī ie iespējāms pasūtīt papildus ekskursijas. 

15. diena. PHAN TIET – HOČIMINA – RĪGA  (brokastis) 
Pēc brokastīm izbraukšana no Hošiminas (4 stundas). Vēlāk transfērs uz lidostu un došanās mājās.

CEĻOJUMA CENA NO: 1859 EUR + lidojums 

  Ceļojuma cena 1 pers. 
 cilv. grupas sastāvā
Ceļojuma cena 1 pers. 
 cilv. grupas sastāvā
PHU HAI RESORT 4*
(Deluxe)
2070 EUR 1859 EUR
BAMBOO VILLAGE 4* (Nova Deluxe) 2128 EUR 1940 EUR
ANANTRA PT 5* 
(Deluxe ocean)
2320 EUR 2133 EUR

CEĻOJUMA CENĀ IR IEKĻAUTS: 

Viesnīcas tūres laikā var tikt mainītas bez iepriekšējās brīdināšanas.

Atpūtu var pagarināt vai arī saīsināt.
Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no avio biļešu cenas uz pirkšanas brīdi.

 • tikšanas lidostā un visi transfēri pēc programmas;
 • kupeja vilcienā Hanoja – Lao Cai – Hanoja;
 • ekskursijas ar krieviski runājošu gidu pavadījumā;
 • izmitināšana viesnīcās ar ēdināšanu saskaņā ar programmu;
 • ieejas maksa visos apmeklējamos objektos;
 • vjetnamas vīzas ielūguma noformēšana (vīza tiek ielīmēta un apmaksāta lidostā);

CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS:

 • Starptautiskie un vietēji pārlidojumi:
  • starptautiskais lidojums Rīga – Hanoja – Rīga 
   (ar pārsēšanās);
  • vietējais pārlidojums Hanoja - Hue;
  • vietējais pārlidojums Dananga - Hočimina;
  • vietējais pārlidojums Hočimina - Hanoja;
 • Personīgās izmaksas;
 • dzerieni pusdienas un vakariņas laikā;
 • apdrosīnāšanas polise;
 • dzeramnauda.
 • Vjetnamas vīza (ir nepieciešamās 2 kraisainās foto bildes 3,5 cm  x 4,5 cm); 

PIEZĪMES:

 • Cena tiek apreķināta pēc pieprasījuma!
KL
uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.