Zelta rudens Palangā, Japāņu dārzs un HBH kompleks 26.09 - 1Diena


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Lietuva


 

Zelta rudens Palangā, Japāņu dārzs un HBH kompleks 26.09 - 1Diena

Zelta rudens Palangā, Japāņu dārzs un HBH kompleks

 • 2020. gada 26. septembrī

  Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

  Ekskursijas programma:
  6:30 izbraukšana no Rīgas. Īsa apstāšanās kafijas pauzei.
  Dosimies uz lielāko Japāņu dārzu Eiropā – Madžučai (Mažučiai), kur pastaigāsim pa dziedošo akmeņu ieleju, apbrīnosim akmeņu ainavu arhitektūras bagātību. Iepazīsim tuvāk japāņu kultūru un izbaudīsim tradicionālo japāņu tējas dzeršanas ceremoniju, ar īpatnējo zaļo tēju, kurai pievieno klāt šokolādes tāfelīti.Japāņu dārzs – unikāla vieta Baltijā, kur ieraudzīt, iepazīt un baudīt. Tajā kopā savijusies dabas reliģija, māksla un cieņpilna attieksme pret dabu.
  Apmeklēsim vienu no populārākiem Lietuvas kūrortiem Palangu. Izbaudīsim Tautas deju Festivāla jautro gaisotni, visapkārt ielas skandina muzikanti un dejo tautas dejas, priecē vietējo labumu tirdziņi, u.c. izklaides. Pastaigāsimies pa satriecošo Botānisko parku, apskatīsim Palangas pašu augstāko kāpu – „Birutes kalns”, vērosim vairākas skulptūras, kā Egle-Čūsku karaliene u.c. Grāfa Feliksa Tiškeviča pilī apmeklēsim Dzintara muzeju, kur ir apskatīsim vairāk nekā 5 000 tulks. Dzintara šķirnes no visas pasaules. Dosimies uz Palangas galveno ielu – Basanavičus, kas aizvedīs mūs līdz molam, no kura paveras fantastisks skats uz jūru.
  Izklaides un atpūtas kompleksa «JUOZO HBH» apmeklējums: Šī ir iecienīta atpūtas vieta ne tikai atpūtniekiem no Lietuvas, bet arī tūristiem no daudzām Eiropas valstīm. Tur Jūs varēsiet gardi papusdienot, vienā no restorāna zālēm ar visu ģimeni, izbaudot nacionālās virtuves ēdienus. Pieaugušie varēs nogaršot firmas alu no alusdarītavas Juozo HBH. Bērniem — kvass! Kompleksa teritorijā varēsiet apmeklēt Skulptūru Parku, Piedzīvojumu Parku „Lūšies kelias“, zvērnīcu, bet pašiem mazākajiem ir bērnu rotaļu laukums.
  Izbraukšana uz Rīgu ~ 22:30 atgriešanās Rīgā

  Ceļojuma cena:

  22 EUR -1 vieta autobusā

  Ceļojuma cenā ietilpst:

  • Brauciens komfortablā autobusā;
  • Gida-grupas vadītāja pakalpojumi LV / RU;
  • Lietuvas autoceļu nodoklis.

  Ieejas biļetes:

  • Japāņu dārza apmeklējums + ekskursija: € 7.00 – pieaugušiem; € 4,00 – bērniem (no 7 līdz 16 gadu vecumā; € 5,50 – pensionāriem, studentiem un invalīdiem
  • Japāņu tēja: € 2,50
  • Ekskursija Palangā – € 5
  • Dzintara muzejs + ekskursija – € 6 / bērniem € 4
  • Piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā – € 5
  • Personīgie tēriņi (t.sk. apdrošināšanas polise)
  • Apskates objekti var mainīties vietām

  Lai dotos ceļojumā, nepieciešama ceļošanai derīga pase un vīzas (ja tādas nepieciešamas); pases derīguma termiņš ir atkarīgs no ceļojuma galamērķa valsts izvirzītajām prasībām, kuras klientam jānoskaidro pirms došanās ceļojumā

  Ceļojuma organizētājs ir reģistrēts TATO datu bāzē ar Nr. TATO-2010-37

  Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 01.06.2020 pieejamās informācijas.

  DT

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.