Zem Spānijas debesīm(atpūta Kosta Bravā un Katalonijas noslēpumi)


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Spānija


 

Zem Spānijas debesīm(atpūta Kosta Bravā un Katalonijas noslēpumi)

Bastei klintis – Collioure – Barselona – Dziedošās strūklakas Barselonā – Montserrata – Rupita – Valensija – Žirona – Bruņinieku turnīrs – Pont du Gard – Aviņona – Ansī – Dinkelsbūla

 • 2019. gada 18. jūnijā
 • 2019. gada 15. augustā

  Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

  11 dienas / visas naktis viesnīcās/5 dienas pie jūras, un iespēja doties ekskursijās par papildus samaksu!

  1.diena Latvija – Lietuva – Polija.
  Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas.

  2.diena Polija – Vācija – Bastei klintis – Francija – Miluza.
  Brokastis. Ierašanās Vācijā Saksijas Šveice. Bastei klintis, smilšakmens klintis, kas paceļas 190 m virs Elbas upes, ainaviski tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Eiropas vietām un ir Saksijas Šveices simbols. Tiltiņi starp klintīm, pilsdrupas un grandioza ainava! Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Miluzā (Mulhouse).

  3.diena Miluza – Provansa – Collioure – Spānija – Lloret de Mar.
  Brokastis. Francijas dienvidi: Langdokas-Rusijonas un Provansas provinces. Brauciena laikā vērosim Ronas upes ieleju, fantastiskas kalnu ainavas, neparastas formas klintis, senus cietokšņus kalnu virsotnēs, vīnogulājiem nosētus laukus to pakājē, ciematus un nelielas pilsētiņas. To visu laika gaitā ir būvējusi vēsture, lai pastāstītu mums par Vidusjūras civizilāciju ceļojumiem.
  Collioure – sena karaliskās ostas pilsēta, kas dibināta otrajā gadsimtā pirms mūsu ēras. Ainaviska pilsēta jūras krastā, kuru dēvē par Vidusjūras pērli. Šī vieta kļuva vairāk atpazīstama XX gs. sākumā, kad šeit uz dzīvi apmetās Anrī Matiss. Tieši viņš Collioure atnesa pasaules mēroga slavu. Mēs apmeklēsim seno ostu, baznīcu ar tās zeltīto altāri, pastaigāsimies gar karalisko pili, pilsētas cietokšņa sienu, kā arī pa ielu, uz kuras dzīvoja Matiss, aplūkosim viņu darbu reprodukcijas. Collioure ir arī viens no vīndarītavas centriem reģionā, kā arī franču anšovu galvaspilsētām! Spānija. Kosta Brava - piekraste Katalonijā. Vakars pilsētiņā pie Vidusjūras Lloret de Mar, tikai 60km no Barselonas. Iepazīšanās ar kūrortu: gleznaina jūras piekraste ar smilšainām pludmalēm 3 km garumā, promenāde, pastaigu celiņi klintīs, kā arī vesels izpriecu komplekts – diskotēkas (arī nakts) bāri, restorāni, veikali, tirgus, akvaparks, ekskursiju piedāvājumi un atpūta silta jūras krastā. Nakts viesnīcā Lloret de Mar piekrastē.

  4.diena Lloret de Mar – Barselona – Dziedošās strūklakas – Lloret de mar.
  Brokastis. Atpūta pie jūras vai dienas otrajā pusē izbraukuma ekskursija Nr. 1: uz Barselonu (par papildus samaksu – 50 €).
  Katalonijas pērle – Barselona. Ekskursija pilsētā: gotiskais kvartāls, ostas rajons ar K.Kolumba monumentu, Olimpiskais ciemats, Monžuika kalns ar Olimpisko stadionu un ģeniālā spāņu arhitekta Antonio Gaudī mantojums – pilsētas simbols Sagrada Familia katedrāle, greznie īres nami Casa Mila un Casa Battlo.
  Vakarā piedāvājam iejūsties īstā Spānijas kolorītā, apmeklēt Flamenko Māju un izbaudīt Flamenko – Show. Flamenko – īpaša pasaule, kurai ir ne tikai savas tradīcijas un paražas, bet arī sava valoda. Šajā dejā ir īpaša brīvība un muzikalitāte. Tieši flamenko ir deja, kurā var brīvi izteikties, un tādas iespējas nav ne dziedātājiem, ne ģitāristiem. Flamenko dejai ir spēcīgs ritma pavadījums, kā arī soļu un kurpju papēžu (sapateado) klaudzieni, tāpat arī tiek lietotas kastaņetes, kas bijušas pazīstamas jau senajā Spānijā. Flamenko – tas ir kas vairāk nekā mūzika. Barselonas pērle - Dziedošās strūklakas. Atgriešanās Lloret de mar viesnīcā.

  5.diena Lloreta de Mar – Montserrata – Rupita – Lloret de Mar.
  Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr. 2: Montserrata kalni un Rupita (par papildus samaksu – 50 €).
  Montserrata kalnu (zāģa kalni) masīvs, aizraujošs brauciens līdz benediktīniešu klostera kompleksam, kristīgās pasaules svētvietai, kuru apmeklē svētceļnieki no visas pasaules, lai godinātu Katalonijas lielāko dārgumu „melno Madonnu”.
  Otrajā dienas pusē Rupita. Rupitas pilsēta ir viena no vissenākajām Katalonijas pilsētām. Senlaicīgās ieliņas, laukumi, baznīcas vēl līdz šim sajūsmina tūristus. Omulīgā kataloniešu kafejnīcā Jūs varēsiet papusdienot un nogaršot tradicionālos spāņu ēdienus, kā arī īstu spāņu vīnu. Atgriešanās Lloret de mar viesnīcā.

  6.diena Lloret de Mar – Valensija – Lloret de Mar.
  Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr. 3: uz Valensiju (par papildus samaksu – 50 €).
  Pārbrauciens uz Valensiju – vienu no pašām senākajām pilsētām Spānijā. To dibināja senie romieši jau mūsu ēras II gadsimtā. Ik gadu Valensiju apmeklē simtiem tūkstošu cilvēku, jo apskates objektu ziņā šī pilsēta var spēkoties gan ar leģendāro Madridu, gan Barselonu. Tieši Valensijā atrodas viena no slavenākajām kristiešu svētnīcām – Svētais Grāls. Atgriešanās Lloret de Mar viesnīcā.

  7.diena Lloret de Mar – Žirona – tipisko Spānijas produktu degustācija – Bruņinieku turnīrs – Lloret de Mar.
  Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr. 4: uz Žironu un tipisko Spānijas produktu degustācija (par papildus samaksu – 35 €).
  Žirona – tipiska Katalonijas pilsētiņa, ar viduslaiku mūriem, kāpnēm, arkām, krāsainām mājām upes krastā, arābu pirtīm, ebreju kvartālu un grandiozo dievnamu torņiem. Tajā ir no visa pa druskai, ko pilsēta izdzīvojusi vēsturiskajās peripetijās. Dienas otrajā pusē aicinām uz „kauju” vīna pagrabā, kur vienīgais kaujas ierocis būs glāze, bet kaujas lauks 30 mucas ar dažādu šķirņu lieliskiem vīniem, bez tam vēl siers, vītinātais šķiņķis, olīvas...
  Vakara piedavam Bruņinieku turnīrs (par papildus samaksu). Bruņinieku turnīrs ļaus pilnībā iegrimt XIV gs. atmosfērā un pašu acīm skatīt varoņdarbus, ko veica cēlsirdīgie bruņinieki savas Daiļās dāmas vārdā. Tu kļūsi par aculiecinieku īstam viduslaiku bruņinieku turnīram ar visu atbilstošo ekipējumu: zirgiem, šķēpiem, zobeniem un vālēm. Atgriešanās Lloret de Mar viesnīcā.

  8.diena Lloret de Mar – Pont du Gard – Aviņona - Liona.
  Brokastis. Atgriešanās Francijā. Apstāšanās pie unikāla apskates objekta - romiešu civilizācijas un inženierbūves brīnuma, Pont du Gard varenā akvedukta, kas apgādāja Nīmas pilsētu ar ūdeni līdz pat 18.gs. vidum. Provansas pilsēta Aviņona. Jau no ievērojama attāluma, kā dominante pār Ronas upes ieleju, saskatāmi Pāvesta pils apveidi Aviņonā. Brauciens ar ekskursiju vilcieniņu pa viduslaiku cietokšņa pilsētiņu, no kuras viduslaikos pāvesti pārvaldīja kristīgo pasauli. 14.gs. pāvesta pils, Notre Dame katedrāle, pilsētas mērijas, San-Benezet tilta apskate. Pārbrauciens līdz Lionai. Nakts viesnīcā Lionas apkārtnē.

  9.diena Liona – Ansī – Rietumvācija.
  Brokastis. Pārbrauciens uz Ansī – vietu, kuru mēdz dēvēt par Alpu Venēciju. Šī mazā viduslaiku pilsētiņa (50 tūkst. iedzīvotāju), kalnu ieskauta un ainaviska ezera krastā, ir viena no visskaistākajām pilsētām Francijā. Senas bruģētas gājēju ieliņas, neskaitāmi kanāli un tiltiņi, kas izrotāti ar ziediem, māju fasādes okera nokrāsās, kuras atspulgus šķeļ graciozie gulbji, kuģīši un jahtas uz ezera, Eiropas senais parks ar alejām un strūklakām – vietējo iedzīvotāju iecienīta pastaigu vieta. Nakts viesnīcā Vācijā.

  10.diena Rietumvācija – Dinkelsbūla – Polija.
  Brokastis. Dinkelsbūla – krāsaina pilsētiņa, kuras ieliņas līdzinās kā skaistas izrādes dekorācija. Tā ir neatkārtojama vieta, kuru rotā cietokšņa siena ar tornīšiem, krāsainas mājiņas, kuru jumti nosēti ar sarkaniem dakstiņiem, skaistas kaltas izkārtnes un zīmējumi, kas grezno māju sienas, šauras bruģētas vecpilsētas ieliņas. Nakts viesnīcā Polijā pie Vroclavas.

  11.diena Polija – Lietuva – Latvija.
  Brokastis. Ceļā: Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā.

  Ceļojuma cena: 

  € 595.00 (1 vieta autobusā) 

  € 760.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

  € 210.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

  Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):

  • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
  • Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

  Ceļojuma cenā ietilpst:

  • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
  • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
  • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
  • Grupas vadītāja pakalpojumi;

  Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

  • Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 7 € ( līdz 65 gadiem) / 14 € ( 65+);
  • izbraukuma ekskursija Nr.1 «Barselona un dziedošās strūklakas» – 50 €;
  • izbraukuma ekskursija Nr.2 «Montserrata un Rupita» – 50 €;
  • izbraukuma ekskursija Nr.3 «Valensija» – 50 €;
  • izbraukuma ekskursija Nr.4 «Žirona un tipisko produktu degustācija» – 35 €;

  *Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

  Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
  “Ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4 = Maksājot Rīgā = 170.00 €.

  • Akvārijs Barselonā – 20 €;
  • Ekskursijas tramvaiņš Aviņonā – 8 €;
  • Pont du Gard – 4 €;
  • Flamenko Show – 45 €;
  • Bruņinieku turnīrs – 55 €;
  • Valensijas katedrāle – 4 €;
  • Austiņas (Barselona, Žirona, Ansī) – 9 €

  SVARĪGI !!!

  • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
  • Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
  • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
  • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
  • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
  • Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
  • Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
  • Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

  Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

  • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
  • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
  • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
  • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
  • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
  • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

  BL

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.