Ziedošā Holande


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Nīderlande


 

Ziedošā Holande

AMSTERDAMA – KEUKENKOHA-ZIEDU DĀRZS – VOLENDAMA –ZAANSE SCHANS - DELFTA – HĀGA.


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   5 dienas / Visas naktis viesnīcās

   1.diena. Un ceļojums sākās...
   Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   2.diena. Pretī jauniem iespaidiem...
   Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Nīderlande. Dienas otrā pusē ierašanās Amsterdamā. Tā ir viena no tolerantākajām Eiropas pilsētām. Pret visu un visiem. Amsterdama ir mājīga, šarmanta un vienlaikus pietiekami diskrēta - šī nav pilsēta, kur pieņemts izrādīt savu situētību. Piedāvājam pilnvērtīgu pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €): Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai vēsturi, bet arī šīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Iesakām izbraukt aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem. Nakts 2* viesnīcā Amsterdamas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   3.diena. Ziedu dārza pārsteigums...
   Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ”Ziedu dārza pārsteigums” (par papildus samaksu 40 €). Vispirms dodamies uz Keunkenhofa - ziedu dārzu. Pastaigājoties pa parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē, iespējams baudīt tās neparastās izjūtas, kas rodas no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī.
   Tālāk dodamies uz Volendamu. Volendama – visīstākais zvejnieku ciematiņš, kurš ir saglabājis savu viduslaiku atmosfēru. Tas kļuvis par ceļotāju iecienītu atpūtas vietu – suvenīru veikaliņi, kuteri, krastmala siera darītavas apmeklējums. Iespēja iegādāties suvenīrus. Tālāk dodamies uz Zaanse Schans - brīvdabas muzeju ar vēsturiskām ēkām, vējdzirnavām, veikaliņiem, kur redzams kā top siers, koka tupeles, tiek maltas sinepes un tiek ceptas bezgala gardas pankūkas. Iespēja iegādāties suvenīrus. Atgriešanās Amsterdamā. Brīvs laiks Amsterdamā. Nakts 2* viesnīcā Amsterdamas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   4.diena. Holandes „rozīnītes”...
   Brokastis*. Iepazīšanās ar Nīderlandes pilsētām. Izbraukuma ekskursija „Holandes „rozīnītes”” (par papildus samaksu 35 €). Hāga – faktiskā valsts galvaspilsēta, tajā atrodas valsts parlaments un valdība, kā arī monarha ģimene. Pastaiga Delftā - vienā no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Kopš 17. gadsimta Delfta ir izslavēta keramikas preču dēļ, jo tur ražo slaveno zilibalto Delftas porcelānu. Un protams, esot Delftā, noteikti ir jāpagaršo Klintona vārdā nosauktās pankūkas ar zemenēm. Labu apetīti! Laiks ceļā. Vācija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   5. dienas. Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!...
   Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cena: € 304

   Samaksas kārtība:

   • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa jāsamaksā: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
   • transporta un ceļa izdevumi,
   • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
   • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
   • grupas vadītāja pakalpojumi

   Piemaksas un papildus izdevumi:

   • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 124
   • piemaksa par papildvietu autobusā € 100
   • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
   • pilsētas sabiedriskais transports
   • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65-74 gadu vecums 9.00 €).

   Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

   • Izbraukuma ekskursija uz Keukenkofu 40 €, Izbraukuma ekskursija „Holandes „rozīnītes” 35 €.
   • Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 75 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 65 €, bērniem līdz 14g. 50 €.
   • Ieejas biletes nav iekļauts izbraukumā ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

   *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

   Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

   • Pilnvērtīga ekskursija Amsterdamā 20 €;
   • „Keukenhof” parka ieejas biļete 18 €;
   • Kuģītis Amsterdamā 16 €;
   • Mdm Tiso vasku figūru muzejs 23 €.

   2017. gada rudens izmaksas

   OZ

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.