Ziedu parāde, Rembrants un holandes siers


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Nīderlande


 

Ziedu parāde, Rembrants un holandes siers

АMSTERDAMA – KUĢĪTIS PA KANĀLIEM - ZIEDU PARKS КEUKENHOFA – HĀGA – DELFTA - PILS UZ ŪDENS DE HAARA - ZIEDU PARĀDE – GOUDA - LEIDENA (REMBRANTA DZIMTENE) - ZAANSE SCAHANS
Šī gada gājena tēma “Holandes dizains”


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   6 dienas / Visas naktis viesnīcās

   1.diena. Un ceļojums sākās...
   Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   2 diena. Amsterdamas simboli...
   Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Nīderlande. Ierašanās Amsterdamā. Piedāvājam pilnvērtīgu pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā, kuras laikā Jums būs iespēja iepazīt pilsētu no dažādiem skatu punktiem (par papildus samaksu 20 €): Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai pilsētas vēsturi, bet arī šīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs jo šeit ir atļauts daudz... Iesakām doties aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa neskaitāmajiem pilsētas kanāliem. Nakts 3*viesnīcā Amsterdamas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   3 diena. Lieliskie dārzi, pilsēta, kur valda karaļi...
   Brokastis*. Izbraukuma eksursija uz Keukenhofu – ziedu parku, Hāgu - karaļa rezidenci un Delftu (par papildus samaksu 45 €).
   Ierašanās Keukenhofā, pasakaina ziedošu parku karaļvalsts, kas jau izsenis nodēvēta par "Eiropas Dārzu". Acīm redzami tādu nosaukumu Keukenhofa pelnīti saņēmusi par savu krāšņo, neatkārtojamo skaistumu un neapstrīdamo varenumu. Staigājot pa parku, pārņem sajūta, ka esat neaptverami lielā ziedu izstādē. Parkā skatāmas brīnišķīgu ziedu paklāju kompozīcijas: tulpes, hiacintes, narcises, orhidejas, lilijas, antūrijas, krokusi, ceriņi, acālijas....
   Tālāk dodamies uz Hāgu - pārsteidzošo Holandes pilsētu. Pateicoties neskaitāmajiem pieminekļiem, vēsturiskajiem rajoniem un atrašanās vietai. Gleznainajā Ziemeļjūras piekrastē - šī pilsēta paliks neizdzēšamā atmiņā. Hāga pazīstama kā „miera un taisnības” pilsēta, to dēvē arī par ”pilsētu – rezidenci”, jo tās elegantajos rajonos dzīvo Holandes karaliskās dinastijas pārstāvji. Ielas kafejnīciņās noteikti nogaršojiet slaveno holandiešu siļķi,kuras garšu jūs novērtēsiet jau pirmajā mirklī.
   Ekskursijas turpinājumā dodamies uz Delftu. Pastaigas laikā iepazīsim Delftu - vienu no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Kopš 17. gadsimta Delfta ir izslavēta keramikas preču dēļ, jo tur ražo slaveno zilibalto Delftas porcelānu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Amsterdamas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   4.diena Holandes kontrasti...
   Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz De Haaras pili un Leidenu - Rembranta dzimteni (par papildus samaksu 40 €). De Haaras pils (www.kasteeldehaar.nl) – viena no skaistākajām Eiropas pilīm - lielisks viduslaiku arhitektūras šedevrs ar torņiem, smailēm, aizsarggrāvjiem un neieņemamām sienām. Tā ir īsta Nīderlandes pērle - gleznaina, grezna un bagāta. Pili ieskauj ezers, kā arī milzīgi parki un dārzi, bet tās iekšienē glabājas orģināli mākslas darbi. Pārbrauciens.
   Gouda – maza, mājīga pilsētiņa. Siera, sveču, keramikas tabakas pīpju pilsēta. Gouda slavena arī ar Holandē garšīgākajām vafelēm ar karameļu pildījumu. Pilsētā var apmeklēt siera muzeju, Rātsnamu un, protams, pelde ar kuģīti pa pilsētas kanāliem.
   Pārbrauciens uz Leidenu - pilsētu, kurā dzimis Rembrants. Leidena - īsta holandiešu stila pilsēta ar daudziem kanāliem, kuru ūdeņos spoguļojas glītas mājiņas ar dakstiņu jumtiem, un gotikas stila baznīcas, kas mijas ar senām vējdzirnavām. Daudzas leideniešu mājas rotā pasaules literatūras klasiķu citāti, sākot ar ķīniešu poēzijas darbiem un beidzot ar Šekspīra izteicieniem. Slavenā universitāte, lieliskie teātri, senatnīgās celtnes, kanāli un kratmalas – tas viss stāsta viesiem par Leidenas sendienām un par to, kā tēlotājas mākslas meistari iedvesmojušies šeit radīt īstus mākslas sēdevrus. Otrajā dienas pusē baudīsiet Amsterdamu. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt interesantus muzejus: Valsts mākslas muzeju - Reiksmuzeum, Amsterdamas vēstures muzeju, Van Goga muzeju vai madamas Tisso vaska figūru muzeju. Nakts 3* viesnīcā Amsterdamas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   5 diena. Diena ziedu pasaulē...
   Brokastis*. 22.aprīlī Nīderlandē notiks ikgadējā ziedu parāde – gājiens. Šī gada gājena tēma “Holandes dizains”. Ziedu gājienu atklās Nordvijkas pilsētā. Gājiena dalībnieki dosies līdz Hārlemai un veiks 40 km garu ceļa posmu. Parādē piedalīsies 20 milzīgas ziedu platformas, aptuveni 30 dažādi luksusa auto, kuri būs dekorēti ar simtiem tūkstošiem ziedu. Bez tam Jūs gaida arī mūzikas grupas priekšnesumi.
   Tālāk dodamies uz Zaanse Schans - brīvdabas muzeju ar senatnīgām ēkām, vējdzirnavām, veikaliņiem, kuros tiek gatavots siers, maltas sinepes un ceptas bezgala gardas pankūkas, kā arī izgatavotas koka tupelītes. Iespēja iegādāties suvenīrus. Laiks ceļā. Vācija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   6 diena Steidziet dalīties iespaidos ar mājniekiem!...
   Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cena: € 360

   Samaksas kārtība:

   • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
   • transporta un ceļa izdevumi,
   • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
   • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
   • grupas vadītāja pakalpojumi

   Piemaksas un papildus izdevumi:

   • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 150
   • piemaksa par papildvietu autobusā € 110
   • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
   • pilsētas sabiedriskais transports
   • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65-74 gadu vecums 10.80 €).

   Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

   • Izbraukuma ekskursija “Lieliskie dārzi, pilsēta. kur valda karaļi” 45€, Izbraukuma ekskursija “Holandes kontrasti” 40 €.
   • Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 85 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 75 €, bērniem līdz 14g. 60 €.
   • Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

   *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

   Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

   • Pilnvērtīga ekskursija Amsterdamā 20 €;
   • „Keukenkofa” parka ieejas biļete 16 €;
   • Kuģītis Amsterdamā 16 €;
   • Mdm Tiso vasku figūru muzejs 23 €;
   • Van Goga muzejs 14 €;
   • ieejas biļete De Haaras pilī 16 € un parka 4 €.

   2016. gada rudens izmaksas

   OZ

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.