Ziemas piedzīvojums bērniem un pieaugušajiem Berlīnē!


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Vācija


 

Ziemas piedzīvojums bērniem un pieaugušajiem Berlīnē!

Berlīne – Berlīnes Zooloģiskais dārzs / izklaides centrs «LEGOLAND Discovery» – Ūdens atrakciju parks «Tropical Islands Resort» un iepirkšanās tirdzniecības centrā A10

   Gaidot Jauno Gadu, mūsu dvēseles piepildās ar neaprakstāmu aizkustinājumu un visi mēs - gan bērni, gan pieaugušie gaidām brīnumu, kurš noteikti piepildīsies. Turklāt, Jūs paši varat piepildīt vienu no saviem brīnumiem, aizbraucot uz svētku rota tērpti Berlīni! Jūs noteikti šeit pavadīsiet neaizmirstamu laiku! Pilsētas ielas ir izrotātas ar košām gaismiņām, veikalu vitrīnas vilina pircējus, savas durvis ver vaļā svētku tirdziņi, visos laukumos stāv izrotātas svētku eglītes.

   1. diena.
   Izbraukšana no Rīgas. Ceļš cauri Lietuvai, Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

   2. diena. Berlīne - Berlīnes Zooloģiskais dārzs / izklaides centrs «LEGOLAND Discovery».
   Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr. 1: Berlīne – Berlīnes Zooloģiskais dārzs / izklaides centrs «LEGOLAND Discovery» (par papildu samaksu: 25 € / bērniem: 15 €). Iepazīšanās ar Berlīnes vēsturisko centru, kas krāšņi tērpts svētku rotā ar greznām eglītēm, aromātiskiem tirdziņiem un gaismiņu miriadēm - Aleksandra laukums un Berlīnes televīzijas tornis, Berlīnes Doms, Unter den Linden bulvāris, Brandenburgas vārti, Reihstāga, Ķeizara Vilhelma baznīca, Europa Center. Brīvais laiks - pēc vēlēšanās iespēja apmeklēt Muzeju salu, Berlīnes Zooloģisko dārzu Tiergarten rajonā vai izklaides centru "LEGOLAND Discovery" (Ieeja pieaugušajiem tikai ar bērniem, kā pavadošāi personai). Berlīnes zoodārzs (www.zoo-berlin.de/en) ir viens no vecākajiem un slavenākajiem zoodārziem Eiropā. Tas ir dibināts 1844. gadā, zoodārza platība ir 35 hektāri, turklāt tas atrodas pašā pilsētas centrā. Berlīnes zoodārzā ir gandrīz 1500 dažādas dzīvnieku sugas un apmēram 17 000 dzīvnieku. Par zoodārza popularitāti liecina arī ievērojamais apmeklētāju skaits - katru gadu to apmeklē vairāk nekā 3 miljoni apmeklētāju. Parka teritorijā atrodas iespaidīgais Berlīnes Akvārijs – pasaulē lielākais! Trīsstāvu akvārijā ar rifiem un eksotisku zivju bariem ar stikla lifta palīdzību var ienirt zemūdens pasaulē. «LEGOLAND Discovery» (www.legolanddiscoverycentre.de/berlin/en/) ir paredzēts bērniem līdz 10 gadu vecumam, kuru sirdis ir iekarojuši Lego konstruktori. Šeit būs daudz dažādas izklaides, atrakcijas un aktivitātes. Nakts viesnīcā Polijā.

   3.diena. «Tropical Islands Resort» un iepirkšanās tirdzniecības centrā A10.
   Brokastis. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr. 2: uz Ūdens parku «Tropical Islands Resort» un tirdzniecības centru A10 (par papildus samaksu: 30 € / bērniem: 20 €).
   «Tropical Islands Resort» (http://www.tropical-islands.de) jeb “Tropiskās salas” ir lielākais pasaulē iekštelpu akvaparks zem Eiropā lielākā kupola. Tropiska vide nozīmē 27 grādu siltumu, zilu jūru, baltas smiltis, zaļus džungļus, ūdenskritumus, šova programmas, nobraucienus pa slīdkalniņiem , putojošu upi un SPA! Izpriecas būs lielam vai mazam! Unikālo kompleksu veido: tropiskais mežs „Ziedu pasaule", baseins „Dienvidu jūra" ar divām salām, baseins „Bali Lagūna", ūdenskritumi, džakuzi, smilšu pludmale (860 kv.m.), pludmales volejbola laukumi, SPA un saunu komplekss, izklaides zona ar baseiniem un rotaļu laukumiem pašiem mazākajiem, iepirkšanās iela un dažādas tematiskās zonas - „Taizeme", „Malaizija", „Bali", „Polinēzija", „Kongo" un „Amazone". Katrā no tām ir kafejnīca, kur pasniedz nacionālos ēdienus.
   Pēcpusdienā piedāvājam apmeklēt A10 tirdzniecības centru (http://www.a10center.de), kur jūs gaida vairāk nekā 200 dažādi apavu, apģērbu, trauku , pārtikas un sadzīves preču, elektronikas un interjera dizaina preču veikali. Tā būs lieliska iespēja iegādāties kvalitatīvas preces ar patīkamām svētku atlaidēm! Mirklī, kad veikali jau ir nogurdinājuši, var apmeklēt kādu no lieliskajām ēstuvēm – nobaudīt gan kārtīgu vāciešu "bratwurstu” (ceptu desiņu), gan dažnedažādus Āzijas virtuves ēdienus. Arī saldumu mīļi būs priecīgi par konditorejas izstrādājumu piedāvājumu. Nakts viesnīcā Polijā.

   4.diena.
   Brokastis. Ceļš cauri Polijai, Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā

   Ceļojuma cena:
   € 195.00 (1 vieta autobusā)
   € 265.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
   € 60.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

   Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:

   • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
   • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
   • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
   • Grupas vadītāja pakalpojumi;

   Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

   • Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+);
   • izbraukuma ekskursija Nr.1: Berlīne – Berlīnes Zooloģiskais dārzs / «LEGOLAND Discovery»: 25 € / bērniem: 15 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr.2: Ūdens parks «Tropical Islands Resort» un tirdzniecības centrs A10: 30 € / bērniem: 20 €;

   Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!

   • “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 45.00 €
   • “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 30.00 € (bērniem līdz 13 g.)

   Cenā nav iekļauts:

   • Ieejas biļetes Zoodārzā un akvārijā: pieaugušajiem – no 13 € + akvārijs no 20 €; bērniem līdz 15 gadiem – no 6.50 € + akvārijs no 10 €;
   • Ieejas biļetes «LEGOLAND Discovery»: no 16 € (ieeja pieaugušajiem tikai ar bērniem, kā pavadošāi personai !!!!);
   • Ieejas biļetes «Tropical Islands Resort»: 35.00 € - pieaugušiem; 30 € - bērniem ( no 6 - 14 gadiem )

   SVARĪGI !!!

   • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
   • Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
   • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
   • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
   • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
   • Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
   • Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
   • Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

   Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

   • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
   • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
   • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
   • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
   • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
   • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

   BL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.