Ziemassvētki Prāgā


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Čehija


 

Ziemassvētki Prāgā

Prāga – Bastei klintis – Drēzdene – Karlovi Vari – karaliskā alus darītava Krušovicē


   5 dienas/visas naktis viesnīcās

   Ziemassvētku laiks Prāgā rada neviltotu sajūta un emocijas, ka Jūs redzat pasaku, ka Jūs pašrocīgi pieskaraties brīnumam un ar savu sirdi sajūtat mieru, ko izstaro šī vieta. Gaidot Ziemassvētkus, mūsu dvēseles piepildās ar neaprakstāmu aizkustinājumu un visi mēs - gan bērni, gan pieaugušie gaidām brīnumu, kurš noteikti piepildīsies. Turklāt, Jūs paši varat piepildīt vienu no saviem brīnumiem, aizbraucot Ziemassvētkos uz Prāgu! Jūs noteikti šeit pavadīsiet neaizmirstamu laiku! Pilsētas ielas ir izrotātas ar košām gaismiņām, veikalu vitrīnas vilina pircējus, savas durvis ver vaļā Ziemassvētku tirdziņi, visos laukumos stāv izrotātas svētku eglītes.

   1 diena Latvija – Lietuva – Polija.
   Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Lietuva, Polija. Polijā ir paredzēta pusdienas pauze. Nakts viesnīcā Polijā.

   2 diena Pasakainā Prāga – kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi – Nacionālais Folkloras vakars.
   Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Prāgu. Brīvais laiks Prāgā vai ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu: 15 €).
   Iepazīšanās ar Prāgu - pilsētu ar simts torņiem, kas atrodas Vltavas ielokā un kas liek ātrāk pukstēt mākslinieku, rakstnieku un fotogrāfu sirdīm. Tā jau tūkstošiem gadu ir Čehijas Republikas kultūras, administratīvais, tirdzniecības un rūpniecības centrs, karalistes un republikas galvaspilsēta, valdnieku un arhibīskapu rezidence. Sava ritmiskā skaistuma dēļ, Prāga ir ieguvusi pārakmeņojušās simfonijas nosaukumu. Vecpilsētas apskate: Vecpilsētas laukums ar savu slaveno astronomisko pulksteni, Tyn baznīca, Zelta ieliņa, Sv. Jaunavas Marijas baznīca, Sv. Nikolaja baznīca, Ebreju kvartāls, Ebreju rātsnams, Grandiozi greznā gotiskā Sv. Vita Katedrāle, Prāgas karaļpils – tagadējā prezidenta pils, Kārļa tilts ar 30 barokālām skulptūrām, Karaliskais ceļš.
   Brīvais laiks pilsētā. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro čehu alu, atklātu čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Jums būs iespēja izjust īpašo Ziemassvētku atmosfēru Prāgā, kas pamatoti tiek dēvēta par skaistāko Eiropas pilsētu Adventes laikā. Ziemassvētku tirdziņš, kas tīts saldenā karstvīna, cepto desiņu un kastaņu kārdinošajā smaržā.
   Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Vltavu (par papildus samaksu no 5/9 €). Izbaudiet pasakaino skatu uz naksnīgo pilsētu un tās gaismiņām, kas atspīd Vlatavas mierīgajos ūdeņos. Peldot zem daudzajiem akmens tiltiem omulīgajā kuģītī, Jums būs iespēja gardi pavakariņot un veldzēties naksnīgās pilsētas rāmumā.
   Pēc iespaidiem bagātas dienas, aicinām piedalīties Čehu nacionālajā folkloras vakarā (par papildus samaksu - no 45 €). Nacionālais vakars piedāvā jautri un romantiski pavadīt vakaru Folkloras ciematā. Uz galdiem tiks servēti čehu nacionālie ēdieni un dzērieni. Kā arī uzstāsies folkloras grupas no diviem reģioniem - Morāvijas un Slovākijas. Vakara gaitā būs iespēja pašiem piedalīties nacionālajās dejās, spēlēs un iemācīties kādu čehu vai slovāku nacionālo dziesmu kopā ar folkloras grupu.
   Nakts viesnīcā Prāgā.

   3 diena Saksijas Šveice un svētku tirdziņi Drēzdenē. Ziemassvētki!
   Brokastis viesnīcā. Brīva diena Prāga vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Bastei klintis – Drēzdene (par papildus samaksu: 25 €).
   Ceļš uz Bastei klintīm, kas ainaviski tiek uzskatīta par vienu no Eiropas skaistākajām vietām un ir Saksijas Šveices simbols. Dižais vācu dzejnieks Johans Volfgangs Gēte par šo vietu ir teicis: “Manas acis redz ainavu, kuru neviens un nekad nespēs aprakstīt vārdos”. Bastei klintis paceļas 190 m augstumā virs Elbas upes un tiek uzskatītas par vienu no Eiropas skaistākajām vietām un ir Saksijas Šveices simbols. Šeit var pastaigāties pa tiltiņiem, kas izvietoti starp klintīm, apmeklēt pilsdrupas un nodoties brīnišķīgas ainavas baudīšanai.

   Turpinājumā Drēzdene. Pastaigas ekskursijas laikā pa šo sakopto un skaisto pilsētu, Jūs aplūkosiet Teātra laukumu, operu, Tašenbergas pili, mākslas meku - Cvingers, apmeklēsiet Dievmātes baznīcu (Frauenkirche), Mākslas akadēmiju, kā arī Drēzdenes galeriju. Jūs apmeklēsiet arī Drēzdenes Ziemassvētku tirdziņu, kur ir iespējams ne tikai iegādāties skaistus nieciņus un gardumus, bet arī kurā valda burvīga svētku atmosfēra. Tie ir patiesi svētki ikvienam, kur mirdz uguntiņas, gaisā virmo jautrība un smiekli, skan mūzika, griežas karuseļi un tiek uzvesti Ziemassvētku priekšnesumi. Un pat, ja Jums nemaz netīk ziema, šeit esošā gaisotne noteikti liks pat Jums sajust pirmssvētku burvību!

   Atgriešanās Prāgā. Brīvais laiks. Ziemassvētku vakarā ir nepieciešama mājīga atmosfēra, patīkama kompānija, sātīgi ēdieni, un tāpēc mēs Jūs aicinām kopā sagaidīt Ziemassvētkus vienā no restorāniem* Prāgas centrā (Novoměstský pivovar). Restorāns „ Novoměstský pivovar” izceļas ar lielisku interjeru, laipnu apkalpošanu un vienu no labākajiem ēdienu piedāvājumiem. Jūsu izvēlei aukstās un siltās uzkodas, tradicionālie čehu un citu tautu virtuves salāti. Vēsā ziemas vakarā Jūs sasildīs kāda no nacionālās čehu virtuves zupām. Un, protams, sātīgi otrie ēdieni katrai gaumei. Vistas, cūkas, liellopa, teļa gaļas ēdieni. Īstā čehu restorānā vienmēr piedāvājumā ir arī trusis, pīle, sautēti kāposti, dažāda veida knēdeļi un, protams, gulašs, kā arī cūkas stilbiņš. Čehi Ziemassvētkos ēd zivi – karpu. Piedāvājumā ir karpa, lasis, forele un arī tuncis. Izsalkuši nepaliks arī makaronu cienītāji un veģetārieši. Vakara noslēgumā varat sevi palutināt ar desertu, izvēloties pankūkas, strūdeli vai saldējumu, kas tiek piedāvāti plašā sortimentā. Laba vēlējumus Ziemassvētkos var pavadīt nacionālie un citu tautu alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni. Iesakām nobaudīt čehu alu, vīnu, karstvīnu vai Becherovku, Fernet Stok, Rum Božkov, Slivovice, Hrušovice, Trešnovice, Merunkovice u.t.t. (svētku vakariņas par papildus samaksu: no 25 € / bērniem: 20 €). Vakara gaitā iespēja individuāli doties īsā pastaigā pa Vaclava vai Staramestkas laukumiem un vēlreiz apbrīnot Kārļa tiltu. Visas šīs vietas atrodas nepilnu piecu minūšu gājienā no restorāna.
   Ziemassvētku vakars: medus piparkūkas, sarkanvīns un mandarīni. Ziemassvētku apsveikums no BULTA-TŪRS.
   Atgriešanās viesnīcā.
   *Ja šis piedāvājums ir Jūs ieinteresējis, tad savlaicīgi rezervējiet vietu svētku vakariņām tūrisma firmā. Piedāvājums spēkā, ja ir vismaz 25 cilvēki.

   4 diena Rietumu Čehija: Karlovi Vari - karaliskā alus darītava Krušovice.
   Brokastis viesnīcā. Brīva diena Prāgā vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Karlovi Vari - karaliskā alus darītava Krušovice (par papildus samaksu: 25 €).
   Šinī dienā mēs aicinām Jūs apmeklēt vienu no slavenākajiem kūrortiem Čehijā - Karlovi Vari. Šī vieta rada nebeidzamu svētku sajūtu, kuru pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes, kurā nesteidzīgi pastaigājas kūrorta viesi un, kur saklausāmas juku jukām dažādās svešvalodas, nepārtraukta avotu čalošana, saldā vafeļu smarža, romantiska kūrortā orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Pastaiga pa pilsētas kūrorta daļu: pilsētas teātris, kolonāde, Sv.Marijas Magdalēnas klosteris, Sv.Paula un Pētera pareizticīgā baznīca. Brīvais laiks. Iesakām ar pacelāju uzbraukt kalnā „Draudzība” un aplūkot pilsētas panorāmu no skatu torņa „Diāna” (par papildus samaksu – no 4 €).

   Turpinājumā alus darītava Krušovice (par papildus samaksu – 15 €). Diezin vai būtu jāstāsta par Krušovice alu tiem, kuri nav vienaldzīgi pret šo lielisko dzērienu, kas Čehijā tiek gatavots ar īpašu mīlestību un augstu kvalitāti. Jūs apmeklēsiet alus darītavu, pavērosiet visu ražošanas procesu: gan alus vārīšanu, gan produkta izliešanu alus darītavas līnijās. Ekskursijas beigās – neierobežota trīs Krušovices alus šķirņu degustācija 30 minūtes. Atgriešanās Prāgā, un izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

   5 diena Polija – Lietuva – Latvija.
   Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cena:

   € 220.00 (1 vieta autobusā)

   € 320.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

   € 65.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

   Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):

   • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
   • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
   • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
   • Grupas vadītāja pakalpojumi.

   Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

   • Medicīniskā apdrošināšana - 3 € - (līdz 65 gadiem) / 6 € - (65+);
   • Izbraukuma ekskursija Nr.1: Bastei klintis – Drēzdene: 25 €;
   • Izbraukuma ekskursija Nr.2: Karlovi Vari - karaliskā alus darītava Krušovicē: 25 €;

   Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
   “Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 40 €.
   “Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 37 € / bērniem līdz 13 gadiem (12.99)

   • Ekskursija Prāgā: 15 €;
   • Austiņas apskates ekskursijai Prāgā: 2 €;
   • Folkloras vakars: no 45 €;
   • Ieejas biļetes Drēzdenes gleznu galerijā: 10 €;
   • Svētku vakariņas: no 30 € / bērniem: arī 30 € (piedāvājums spēkā, ja ir vismaz 25 cilvēki);
   • Karlovi Vari (skatu tornis): no 4 €;
   • Alus darītava Krušovice: 15 €

   Izbrauciens ar laivu pa Vltavas upi: (www.prague-boats.cz/one-hour-river-cruise)

   • Kruīza sākums: 11:00 - 19:00 (katru stundu)
   • Kruīza ilgums: 1 stunda
   • Izcelsmes vieta: piestātne nr.5 blakus Čehova tiltam.
   • Cena: pieaugušajiem - 290 CZK (≈ 12 €) / bērniem - 180 CZK (≈ 7.5 €)

   Izbrauciens ar laivu pa Vltavas upi - ar gardiem ēdieniem un dzīvo mūziku: (www.prague-boats.cz/prague-by-night-prague-dinner-cruise)

   • Kruīza sākums: 19:00
   • Kruīza ilgums: 3 stundas
   • Izcelsmes vieta: piestātne nr.5 blakus Čehova tiltam.
   • Cena: pieaugušajiem: 990 CZK (≈ 39 €) / bērniem - 650 CZK (≈ 26 €)

   Brīvajā laikā iespējams apmeklēt Prāgas muzejus:

   • Muzejs alķīmiķi un burvjiem: pieaugušajiem - 190 CZK / bērniem un pensionāriem - 90 CZK
   • Vaska figūru muzejs: pieaugušajiem - 70 CZK / bērniem - 30 CZK
   • Alus Muzejs: no 40 CZK par 0,5 l.
   • Spoku un leģendas muzejs: pieaugušajiem - 100 CZK / bērniem - 50 CZK
   • Šokolādes muzejs: pieaugušajiem - 270 CZK / studentiem, seniori no 65 gadiem – 199 CZK

   SVARĪGI !!!

   • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
   • Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
   • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
   • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
   • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
   • Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
   • Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
   • Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

   Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

   • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
   • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
   • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
   • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
   • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
   • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

   BL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.