Ziemassvētki Prāga un Drēzdene


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Čehija


 

Ziemassvētki Prāga un Drēzdene

Ziemassvētku laikā Jums būs iespēja izjust brīnumainu svētku atmosfēru! Karstvīna un svētku saldumu smarža, ceptu kastaņu siltums Jūsu rokās, rotātas ielas, svētku melodijas, krāšņas eglītes pilsētas laukumos un rosīgie tirdziņi – tāda ir Prāga svētkos! Izbaudiet to!
PRĀGA – KARLŠTEINA PILS - KARLOVI VARI – FRANTIŠKOVI LAZŅI - DRĒZDENE - TIRDZNIECĪBAS CENTRS


   5 dienas / Visas naktis viesnīcās

   1.diena. 22.12. „Un ceļojums sākās...”
   Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Prāgā. Ierašanās viesnīcā.

   2.diena. 23.12. „Prāga svētku gaidās...”
   Brokastis*. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista ceļotājus no visas pasaules. Pilnvērtīga, bagātīga pilsētas apskate (par papildus samaksu 20 €) profesionāla vietējā gida pavadībā, ekskursija krievu valodā. Vecpilsētas apskate: gotiskā Sv. Vita Katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staramestskas laukums ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Karaliskais ceļš.
   Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Karlšteinas pili (par papildus samaksu 15 €). Viena no nozīmīgākajām un skaistākajām Čehijas pilīm ir Karlšteinas pils. Varenā gotiskā celtne ir viena no tūristu apmeklētākajiām Čehijas vēsturiskajām vietām. Pils celta 14 gs. Svētās Romas imperātoram Kārlim IV. Pils apmeklējums, bez interjera apskates. Lai labāk iepazītu Čehijas vēsturi “Ozolciems Tūre” piedāvā apmeklēt Vaska figūru muzeju vai Bētlemes muzeju. Iesakām atvēlēt laiku, praktisku suvenīru iegādei.
   Atgriešanās Prāgā. Brīvs laiks Prāgā. Vakarā piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpilsētu, braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu”, vai apmeklēt Čehu folkloras vakaru, baudot nacionālo mūziku, dejas, ēdienus un dzērienus (par papildus samaksu 45 €). Vakars labā garastāvoklī un jaukā noskaņojumā garantēts! Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Prāgā.

   3.diena. 24.12. „Drēzdenes dārgumi un svētku tirdziņi...”
   Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni (par papildus samaksu 25 €). Laiks ceļā līdz tirdzniecības centram, kurā varēsiet noskatīt un iegādāties sev kārotas lietas. Ierašanās Drēzdenē. Ekskursija vietējā gida pavadībā Drēzdene – Elbas Florence, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrajā pasaules karā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta savu krāšņumu atguvusi. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera, Augusta tilts un Brīles terase. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt svētku tirdziņu, kur jūs gaidīs vilinoši aromāti, jautra mūzika un kulinārijas delikateses, kas viesus ieskauj burvīgā svētku atmosfērā. Tirdziņā jutīsities kā viduslaiku pilsētā, kur stilizētas mājiņas piesaista ar īpašiem gardumiem un suvenīriem. Lielveikalā „Alktmarkt Galerie”, iespējams apmeklēt 200 ekstra klases veikalus un supermārketu. Ar pirkumiem un dāvanām atgriežamies Prāgā.
   Ziemassvētku vakariņas. Priecīgus Ziemassvētkus !!! Nakts viesnīcā 3* Prāgā.

   4.diena. 25.12. „Sajūtiet īpašo kūrorta atmosfēru!...”
   Brokastis*. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija uz Čehijas populārākiem kūrortiem (par papildus samaksu 30 €). Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā Draudzība un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku.
   Turpinām baudīt kūrortu pievilcību! Františkovi Lazņi – kūrorts, kurš ieguvis savu popularitāti, pateicoties sēra – dzelzs vielām ārstnieciskajās dūņās un minerālūdenī. Mūsdienīga baseinu kompleksa „Akvaforums”, kura teritorija ir 1500 kv. m., apmeklējums. Neaizmirstiet paņemt līdz baseina apmeklējumam nepieciešamās lietas!Vakarā atgriešanās Prāgā. Nakts viesnīcā 3* Prāgā.

   5.diena. 26.12. „Mājās ir vislabāk...!”
   Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cena: no 210 EUR

   Samaksas kārtība:

   • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
   • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
   • transporta un ceļa izdevumi,
   • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
   • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
   • grupas vadītāja pakalpojumi

    

   Piemaksas un papildus izdevumi:

   • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 45 €
   • piemaksa par papildvietu autobusā 55 €
   • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65-74 gadu vecums 9.00 €)
   • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
   • pilsētas sabiedriskais transports

    

   Papildus izdevumi pēc vēlēšanās:

   Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari un Františkovi Lazņi 30 €; Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni 25 €.
   Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 55 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 50 €, bērniem līdz 14g. 45 €.
   Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
   *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

   Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

   • Ekskursija Prāgā 20 €;
   • Izbraukuma ekskursija uz Karlšteina pili 15 €;
   • Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi ar pusdienām „Zviedru galds” 20 €;
   • Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč;
   • Funikulieris un skata tornis „Diana” 80 Kč;
   • Pusdienas no 150 Kč;
   • Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč,
   • Baseinu komplekss „Akvaforums” 130-240 Kč, Ziemassvētku vakariņas

   1 EUR ~ 25 Kč. 2017. gada izmaksas.

    

   OZ
   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.