Ziemassvētki starp ledājiem un palmām pie zilajiem ezeriem Alpu kalnos


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Itālija


 

Ziemassvētki starp ledājiem un palmām pie zilajiem ezeriem Alpu kalnos

AMBERGA - GARDAS EZERS - SIRMIONES PUSSALA - VĪNA DEGUSTĀCIJA - SONDRIO – BERNINA ALPU EKSPRESIS - TIRANO - ST.MORICA – LOMBARDIJA – MILĀNA - KOMO EZERS - LUGANO - ŠVEICES PILSĒTA CHUR – LIHTENŠTEINA – VADUCA - SAKSIJAS ŠVEICE – BASTEI KLINTIS.


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   8 dienas / Visas naktis viesnīcās

   1.diena. Pretim jauniem iespaidiem…
   Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija. Nakts 2/3* viesnīcā Polijas teritorijā, Legnices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   2.diena. Brīnumjauka Bavārija...
   Brokastis*. Izbraukšana uz vēl neiepazīto Bavāriju – brīnumjaukā Amberga – nocietināta un viduslaikos sastingusi. Brīvs laiks pilsētā, lai baudītu pusdienas un tās jauko atmosfēru. Viesnīca Austrijas teritorijā. Nakts 3*viesnīcā Austrijas teritorijā, Insbrukas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   3. diena. Lielakais Itālijas ezers...
   Brokastis*. Dodamies uz lielāko Itālijas ezeru. Gardas ezers jau vien ir īpašs - desmitiem kilometru garš, klinšu ieskauts tas atrodas Itālijas ziemeļos, netālu no robežas ar Austriju. Ūdens - zili zaļš, ezeram apkārt stāvi kalni, un reizēm burājot rodas sajūta, ka tavā priekšā slejas īsta siena. Sirmione – fascinejoša pils – Rocca Scaligera – spilgti izceļas Sirmiones pilsētā. Pussalas galā atrodas romiešu laika drupas. Gardas ezers atrodas subtropu klimatiskajā joslā. Tāpēc neskatoties uz ziemas vidu Eiropā, Jūs šeit jutīsieties kā vasarā. Brīvs laiks pilsētas iepazīšanai. Vīna un Itālijas produkcijas degustācija ekoloģiskā vīnadarītavā. Degustācija tiek organizēta vīnogu dārzā. Pārbrauciens un nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Sondrio apkaimē.

   4. diena. Kontrastu pilsētas Tirano, St. Moritza un Alpu ekspresis Bernina...
   Brokastis*. Brīva diena vai arī piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Tirano, Sv. Baziliku (16.g.s.) un Bernina Šī diena gaidot Ziemassvētku vakaru paies baudot neaizmirstamus Šveices un Itālijas Alpu skatus. Alpu ekspresis – vislēnākais no ātrvilcieniem – 2,5h baudīsim Alpus, tiltus, kalnus.....un no palmām Tirano pāri ledājiem uz ziemas sporta centru – St.Moritz.(no 750 m līdz 2500m). Brīvs brīdis St.Moricā, bet tad ar mūsu autobusu dosimies atpakaļ uz viesnīcu Sondrio apkaimē. Ziemassvētku vakars Alpu kalnu ieskautā viesnīcā.

   5. diena. Komo ezera idille un modes meka – Milāna...
   Brokastis*. Brīva diena vai arī piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „ Lugano un Komo ezeras idille, modes meka – Milāna ” (par papildus samaksu 45 €). Lombardijas centrs – Milāna - mākslas, kultūras un modes centrs. Vēsturiskā un moderni dinamiskā pilsēta neatstāj vienaldzīgu nevienu. Braucot pa Šveices ceļiem baudīsim aizraujošas Alpu kalnu ainavas. Pietura smaragdzaļā Lugano ezera krastā slavenākajā Tičīno kantona kūrortā Lugāno. Pastaiga pilsētas centrā. Tālāk izbraukšana Uz Komo ezeru. No kalnu un to izroboto nogāžu idilliskās ainavas ieskautā, mierā un klusumā iegrimušā Komo ezera paveras brīnišķīga panorāma uz apkārtesošajiem Alpiem. Vieta, kur savas villas vēl tika cēluši romieši. Vakarā atgriešanās viesnīcā Sondrio apkaimē.

   6 diena. Vissenākā Šveices pilsēta...
   Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana un izbraukšana uz vissenāko Šveices pilsētu, Graubindenes kantona centru – Chur pilsētu. Iepazīšanās ar Vecpilsētu – lieliski laukumi un barokālā bīskapa pils. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā “Pasakainā Lihtenšteina” (par papildus samaksu 20 €). Lihtenšteinas lielhercogiste ir viena no pundurvalstiņām, kas atrodas pašā Eiropas vidienē, ta ir viena no mazākajām un bagātākajām valstīm Eiropā. Lihtenšteina - tā ir pārsteidzoši maza valsts ar Reinas upes pļavām un maziem ciematiem, kas atrodas augstu Alpos, ar pasakainām pilīm un nelielām mājiņām, kas rotātas ar ģerānijām. Apskatīsim tās galvaspilsētu Vaducu. Brauciens ar tūristu vilcieniņu, pa tās galvaspilsētu. Laiks suvenīru iegādei. Pārbrauciems un nakts 3* viesnīcā Vācijas teritorijā, Nirnbergas apkārtnē.

   7. diena. Elbas upes ieleja...
   Brokastis*. Dodamies uz Saksijas Šveici – Bastei klintis. Tikai daba akmenī spēj radīt formas, kas ik gadu nebeidz pārsteigt daudzus tūkstošu tūristu.... Pastaiga pa Basteja klintīm un tās savienojošiem tiltiņiem, no kuriem paveras aizraujoši panorāmas skati. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Vroclavas apkārtnē.

   8. diena. Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...
   Brokastis*. Laiks ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā.

   Ceļojuma cena: € 380

   Samaksas kārtība:

   • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
   • transporta un ceļa izdevumi,
   • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
   • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
   • grupas vadītāja pakalpojumi

   Piemaksas un papildus izdevumi:

   • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 160
   • piemaksa par papildvietu autobusā € 120
   • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
   • pilsētas sabiedriskais transports
   • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (65-74 gadu vecums 14.40 €).

   Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

   • Izbraukuma ekskursija „Kontrastu pilsētas Tirano, St. Moritza un Alpu ekspresis Bernina” 45 €; Izbraukuma ekskursija Lugano un Komo ezeras idille, modes meka – Milāna ” 45 €; “Pasakainā Lihtenšteina” 20 €
   • Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 110 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 95 €, bērniem līdz 14g. 75 €.
   • Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

   *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

   Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

   • Bernina Alpu ekspresis – 2.klase 31CHF;
   • vīna degustācija ar Itāļu tradicionālām uzkodām 25 €,
   • Ekskursijas vilceniņš 11 CHF,
   • Brauciens ar motorlaivu pa ezeru Sirmione 10,

   1 CHF ~ 0.81 EUR.

   2016.gada izmaksas

   OZ

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.