Ziemassvētki Varšavā un viduslaiku pilsēta Toruņa!


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Polija


 

Ziemassvētki Varšavā un viduslaiku pilsēta Toruņa!

Varšava - Ziemassvētku tirdziņš - "Gaismas labirints" un "Fantāzijas dārzs" - Toruņa –Lazienku parks


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   Kurp lai dodas Ziemassvētku laikā? Protams, uz Poliju! Ziemassvētki poļu gaumē – tradicionālie svētku dziedājumi, cienasti, karstvīns, daudz dažādu rokām darinātu suvenīru un dāvanas. Polijā Jūs sagaida raibi, rosīgi, aizraujoši un burvīgi Ziemassvētku tirdziņi!

   1. diena Latvija - Lietuva - Polija.
   Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai. Pēcpusdienā ierašanās Varšavā.
   Brīvais laiks vai pastaigas ekskursija pa pilsētu vietējā gida pavadībā (par papildus maksu - 10 €). Ekskursijas laikā Jūs aplūkosiet Polijas galvaspilsētas brīnišķīgo arhitektūru un uzzināsiet daudz jauna par poļu karaļu un aristokrātu dzīvi, aizraujošus faktus, interesantus notikumus par leģendārām personībām, kuras atstājušas savas pēdas Varšavas un visas valsts vēstures lappusēs. Jūs paviesosieties pašā vecpilsētas sirdī Tirgus laukumā, kuru rotā pilsētas simbols – Vislas nāriņa, apskatīsiet viduslaiku pilsētas mūrus, cietoksni Barbakānu, Sv.Jana katedrāli, karaļu pili un neskaitāmus šīs lieliskās pilsētas pieminekļus. Brīvais laiks. Iesakām apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu - jau no decembra pirmajām brīvdienām pilsētas centrā jūtama Ziemassvētku burvīgā atmosfēra: karstvīna, piparkūku un desiņu smaržas, līksmojošu bērnu balsis karuseļos un atrakcijās, Ziemassvētku egles mirdzums un dāvanu tirdziņu burzma, kas priecē pilsētas iedzīvotājus un viesus!
   Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju uz "Gaismas labirintu" un "Fantāzijas dārzu", kas izveidota poļu karaļa Jana Sobeska pils dārzā Vilanovā (par papildus samaksu – 20 €. Ieejas biļete iekļauta ekskursijas cenā). "Gaismas labirints" – ziemas atrakcija gan bērniem, gan pieaugušajiem, gaismas instalācija vairāk nekā 1000 kv.m. platībā, kas izrotāta ar vairāk nekā 150 tūkstošu krāsainām lampiņām. "Fantāzijas dārzs" - pasakaini izgaismoti ziedu motīvi, kas pateicoties radītājiem skaņu efektiem, veido krāsainu gleznu galeriju. Vēlu vakarā, tie, kas vēlas, varēs apmeklēt Ziemassvētku misi kādā no Varšavas baznīcām (patstāvīgi). Ziemassvētku vakara apsveikums no BULTA-TŪRS: medus piparkūkas, sarkanvīns un mandarīni. Nakts viesnīcā Varšavā.

   2.diena N.Kopernika dzimtā pilsēta Toruņa, slavenie cepumi “Kataržinkas” un viduslaiku gars.
   Brokastis. Brīvais laiks Varšavā vai izbraukuma ekskursija Nr.1: "Toruņa" (par papildus samaksu: 40 €).
   Toruņa – viena no skaistākajām un senākajām Polijas pilsētām Vislas upes krastā, pilsēta dārgakmens, kas ierakstīta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Viduslaikos Toruņu dibināja vācu ordenis, tāpēc pilsēta lepojas ar varenām vācu ordeņa sarkanā ķieģeļa celtnēm – ordeņa pilsdrupām, pārsteidzoši lielu rātsnamu, kas tika būvēts kā simbolisks kalendārs ar 365 logiem un 4 gadalaiku torņiem, milzīgiem dievnamiem, kā piem. Sv.Jāņa katedrāle, kurā kristīts N.Korpeniks, saglabājušies cietokšņa mūri un torņi, skaists piemineklis Kopernikam un viņa māja – muzejs. Toruņas vecpilsēta Toruņa ir leģendām un nostāstiem bagāta pilsēta, viena no leģendām ir cepumi (poļu pierniki) vai piparkūkas, visā Polijā pazīstams gardums kopš viduslaikiem, viena no poļu nacionālās virtuves ikonām. Šos cepumus bieži pasniedz kā dāvanu augstiem poļu valdības viesiem. Toruņa rīko pierniku festivālus, pilsētā ir specializēti veikali. Leģenda stāsta par benediktīniešu klostera māsu Kataržinu, kura uz Ziemassvētkiem izcepa neparastus cepumus, pievienojot tiem austrumu garšvielas un medu. Mūsdienās cepumus papildina ar šokolādes pārklājumu, pilda ar dažādiem ievārījumiem un par godu mūķenei, sauc par Kataržinām. Vakarā atgriešanās viesnīcā.

   3. diena Karaliskais Lazienku parks.
   Brokastis (no plkst. 07:00 – līdz 10:00). Šajā rītā mēs dosimies uz sirdij vistuvāko vietu – mājām. Ceļā apmeklēsim karalisko Lazienku parku, kas 18.gadsimtā tika izveidots kā karaļa Staņislava Augusta vasaras pils komplekss. Šodien - lielākais Varšavas parks, aizņem 76 hektārus un ir iemīļotākā pilsētnieku pastaigu vieta, parkā izveidoti dažādi muzeji, notiek kultūras, zinātnes un izklaides pasākumi. Brauciens mājup - Polija, Lietuva, Latvija. Vēla atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cena:

   € 120.00 (1 vieta autobusā)

   € 170.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

   € 75.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

   Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):

   • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
   • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
   • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā); Tikai divvietīgie numuri!!!
   • Grupas vadītāja pakalpojumi;

   Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

   • Medicīniskā apdrošināšana – 2 € (līdz 65 gadiem) / 4 € (65+);
   • Izbraukuma ekskursija Nr.1: Toruņa: 40 €;

   Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI!
   “Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1 = maksājot Rīgā = 35 €

   • Varšava apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: 10 €
   • Ekskursija "Gaismas labirints" un "Fantāzijas dārzs": 20 € (ieejas biļete gaismas parkā ir iekļauta ekskursijas cenā)
   • Personīgie tēriņi ārpus programmas.

   SVARĪGI !!!

   • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
   • Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
   • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
   • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
   • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
   • Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
   • Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
   • Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

   Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

   • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
   • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
   • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
   • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
   • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
   • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

   BL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.