Eksotiskais ceļojums - klasiskā Indija! 16 dienu ceļojums no 1093 EUR + lidojums! Datumi: no 29.09.2018 - 29.12.2018

Indija - kultūras daudzveidība valstī. Šeit savijas mīti un leģendas un pikantie aromāti. Tā ir valsts, kas piesaista tos, kuri meklē noslēpumiem, krāsām, smaržām bagātīgus piedzīvojumus. Braucienā jūs apmeklēsiet Deli – Indijas galvaspilsētu un galvenie vārti uz valsti, tā ir pilsēta, kas apkopo sevī gan jauno, gan veco. Mēs esam par braucienu, kas ne tikai ļaus iepazīt seno Indijas kultūru, bet arī atklāt ko jaunu par sevi - varbūt tas būs miers un relaksācija, bet varbūt jauna iepazīšanās ar viesmīlīgajiem vietējiem iedzīvotājiem. Apmeklējiet šīs brīnišķīgās zemes, un ļaujieties iespaidiem.

Šī ceļojuma priekšrocības:

 • Indijas klimatu spēcīgi ietekmē Himalaji un Tara tuksnesis, kas regulē musonus. Himalaji aizkavē auksto Centrālāzijas nolaides vēju ienākšanu, tādējādi lielākajā daļā no Indijas subkontinenta ir siltāks nekā vairumā vietu līdzīgos platuma grādos.
 • Iesēja iepazīt brīnišķīgo Indijas galvaspilsētu - Deli, taisnas ielas savieno ar parkiem trīs dažādus rajonus – tirdzniecības, dzīvojamo un valdības.
 • Brauciens uz Džaipuru - devē par „rozā pilsētu“. Džaipūras burvīgā atmosfēra vairāk atgādina nebeidzamu muzeju.
 • Dosities uz Fort Amber - šī greznā ēka atrodas kalnos, 12km no mūsdienīgās pilsētas.
 • Šeit atrodas viduslaika Dzantar-Mantar observatorija, Užvaras templis ar slaveno Shish Mahalu un Spoguļu zāle.
 • Izbraukšana uz Agras pusi, ar Fatehpur apmeklējumu – Sikri.
 • Kā arī varēsiet redzēt Diwan-i-Pac, sabiedrisko zāli, personīgo tikšanos zāli, kas iekārtota priekš Shahbzhana sūtņiem un priekš viesu pieņemšanas.
 • Taj Mahal apmeklējums – galvenais Indijas simbols.
 • Tempļu grupu apmeklējums: Ghantaj, Vamana, Javari u.c.
 • Varanasi – tā ir Indijas kultūras un reliģijas šūpulis, uz šejieni brauc svētceļnieki no visas pasaules, un vairums tūristu no rietumiem cer atrast šeit mieru, iemacīties spēlet uz tradicionaliem muzikāliem instrumentiem, meditēt.
 • Jūs dosities lejā pa upi Ganga pa <gatam> - ritaūlām kapnēm, kas zināmas visā pasaulē.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu

Ceļojuma Datums, ilgums: 16 dienas (2018. gada 29. septembrī, 2018. gada 6, 13, 20, 27. oktobrī, 2018. gada 3, 10, 17, 24. novembrī, 2018. gada 1, 8, 15, 22, 29. decembrī).

Cena: no 1093 EUR + lidojums, izmitināšana 3* viesnīcā.

Cenā iekļauts: vietojie transfēri saskaņā ar programmu; sagaidīšana lidostā, izmitināšana 3* viesnīcās; ekskursijas saskaņā ar programmu ar krievu valodā runājošu gidu; brokastis viesnīcās visa ceļojuma garumā; 7 atpūtas dienas Goa/Keralā, norādītais ēdināšanas tips ceļojuma laikā.

Cenā nav iekļauts: aviobiļetes Rīga-Deli-Rīga (no 560 EUR); vietējie pārlidojumi (no 250 EUR); apmeklējamo vietu ieejas maksa (~126 EUR); vīza; personiskie tēriņi; medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā; dzeramnauda.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu