Kruīza ceļojums pa Vidusjūru, izmanto iespēju un apceļo vairākas valstis vienā atvaļinājumā - Itālija, Spānija, Francija. 8 d. kruīzs ar MSC DIVINA - no 689 EUR. Cenā nav iekļauts lidojums! Datums: 01.09.2019

Šī kruīza priekšrocības:

 • Fantastiska iespēja apceļot vairākas valstis 8 dienās.
 • Kruīza maršruts - Civitavecchia (Itālija), Palermo (Itālija), Cagliari (Itālija), Palma de Mallorca (Spānija), Valencia (Spānija), Marseille (Francija), Genoa (Itālija), Civitavecchia (Itālija)
 • 7 naktis kvalitatīvā un komfortablā peldošajā viesnīcā.
 • Kruīza laikā ir plaša izvēle no dažādiem augstas klases restorāniem, kur ieturēt maltītes.
 • Aktīva dienas un vakara izklaižu programma visa kruīza laikā.

Kruīzā mēs piedāvājam:

 • MSC ir viena no vadošajām kruīza kompānijām pasaulē, piedāvājot klientiem iespēju ceļot vismodernākajos un visgreznākajos kruīza kuģos. Itāļu stils, elegance un izsmalcinātība apvienota ar augstākā līmeņa komfortu, kas iepriecinās jūs visa kruīza laikā.
 • Šefpavāri ir specializējušies starptautiskās virtuves – jo īpaši itāļu – ēdienu pagatavošanā. Maltītes kruīza brauciena laikā tiek pasniegtas piecas reizes dienā, un tās ir iekļautas kruīza cenā. Zviedru galda piedāvājumā ietilpst arī ūdens, tēja un kafija no dzērienu automātiem.
 • Ģimenes ar bērniem vienmēr bijušas īpašas, tāpēc MSC kruīza brauciens bērniem līdz 13 gadu vecumam, ceļojot kopā ar diviem pieaugušajiem vienā kajītē, ir bez maksas. Par bērniem jāmaksā tikai ostu nodokļi. MSC piedāvā īpašas izklaides programmas bērniem, kā arī kajītes, kas ir piemērotas tieši ģimenēm.
 • Baseins, burbuļvannas, sauļošanās terases, sporta laukumi, trenažieru zāles, vakara šovu programmas, mūzika un dejas – tas viss uz kruīza kuģiem brauciena laikā ir pieejams bez maksas. Informācija par ekskursijām un izklaides iespējām ik dienas tiks nogādāta uz jūsu kajīti.
 • Īpaši izplānotie kruīza braucieni nozīmē viesošanos dažādu pasaules valstu pilsētās dažu dienu laikā. Kā kruīza braucienu pieturvietas mēs esam izvēlējušies kultūras pieminekļiem bagātākās un pasaules skaistākās pilsētas.

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU »

 

 

 

 

Kruīza izdevīgākais datums ir 01.09.2019 (no Romas ostas), 8 dienu kruīzs.

Cena (neieskaitot lidojumu):

 • 689 EUR/vienai personai, iekšējā kajītē(Bella exp.)

Izbraukšanas osta: Roma

Maršruts: Civitavecchia (Itālija), Palermo (Itālija), Cagliari (Itālija), Palma de Mallorca (Spānija), Valencia (Spānija), Marseille (Francija), Genoa (Itālija), Civitavecchia (Itālija)

Kruīza cenā iekļauts: ostas nodevas, dzīvošana izvēlētā kajītes tipā, brokastis, pusdienas, vakariņas, izklaides uz kuģa.

Cenā nav iekļauts: maksa par apkalpošanu 10 eiro no cilvēka dienā, transfērs uz attiešanas ostu, dzeramie kruīza laikā.

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU »

 

 


Par kuģi:

MSC DIVINA

2012. gada maijā tika nokristīts trešais MSC Fantasia klases laineris - MSC Divina. Tas ir tikpat pārsteidzoši skaists ar savu ārējo izskatu, kā viņa priekšgājēji MSC Fantasia un MSC Splendida. Jaunais karognesējs MSC Divina apvieno eleganci un komfortu ar plašu un modernu vidi par prieku viesiem.
Kuģa pērle – aizmugures daļā atrodas pludmales zona un lielisks baseins. Jūs varat visas dienas garumā sauļoties un peldēties. Šeit ir izvietota plaša terase, no kurienes paveras lielisks skats uz saulrietu.

Pakalpojumi visprasīgākajiem klientiem uz MSC Divina lainera tiek piedāvāta atsevišķa VIP zona - Yacht Club. Šajā zonā ir 71 luksusa kajītes, bārs, solārijs, burbuļvanna, baseins uz atklātā klāja, atpūtas salons ar lieliem panorāmas logiem kuģa priekšgalā, privāta konsjerža apakalpošana un augstas klases serviss. Tā par tiek piedāvātas 28 luksus kajītes Aurea ar īpašu SPA procedūru komplektu.

MSC kruīzu kompānija vienmēr rūpējas par saviem klientiem, tāpēc uz kruīza lainera ir pievērsta liela uzmanība pareizai un izsmalcinātai ēdināšanai. MSC Divina piedāvā trīs galvenos restorānus, katrs no tiem gatavs iepriecināt ar gastronomiskajiem gardumiem, kuru garšu Jūs atcerēsieties pat pēc daudziem gadiem. Ēdienkarte ir sastādīta ņemot vērā katru sīku niansi, jebkurš no ēdieniem, pirms nonāks pie Jums uz galda, ir rūpīgi pārdomāts - sākot no sastāvdaļām līdz noformējumam. Uz lainera MSC Divina nepaliks izsalcis neviens!

No pirmās dienas atrodoties kruīzā Jūs patīkami pārsteigs lielā kafejnīcu daudzveidība, bāri un restorāni, kas atrodas uz lainera. Vienreizēji skaists iekšējais interjers, katra telpa noformēta unikālā stilā, kur valda viesmīlīga atmosfēra. Mūzikālais Jazz bārs, spožais Silver bārs aicina apmeklēt tos, kas vēlas atrasties lielās atraktīvās kompānijās vai tomēr baudīt klusu un mierīgu atpūtu.

MSC kruīza kompānija piedāvā Jūsu uzmanībai lielisku laineru pārstāvi no jaunās paaudzes - kuģis MSC Divina, kas tiek uzskatīts par "māsu" laineriem MSC Splendida un MSC Fantasia, ar vienu atšķirību - laineris MSC Divina ir pilnīgāka un vairāk uzlabotāka versija par saviem "radiniekiem". Ceļojot ar šo brīnišķiģo laineri, Jums būs iespēja izbaudīt virkni iepriekš nezināmo sajūtu un emociju!

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU »

 

 

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU »

MSC DIVINA

Ēdināšana

Ceļojuma ilgums: 7 naktis

No: 2019-09-01 Līdz: 2019-09-08

no 689 €

Pasūtīt

Šis pasiūlymas nebegalioja.
Dėl kitų kelionių skambinkite:
+371 26955551
vai sūti pieprasījumu