Vasara jau gaida! Operātori ir sākuši agrās rezervēšanas AKCIJU Turcijai 2020! Esi gatavs vasarai jau tagad un izvēlies izdevīgākos piedāvājumus!

AGRĀ REZERVĒŠANA TURCIJAI 2020. GADAM IR SĀKUSIES! Izmanto iespēju un izvēlies labākas klases viesnīcas - kvalitatīvākai atpūtai, par izdevīgākām cenām! Vasaras populārākajam galamērķim - TURCIJAI!

Mēs aicinām rezervēt tagad, jo:

  • Atlaides līdz 50%
  • Zemākās cenas garantija
  • Pirmā iemaksa tikai 50 EUR/pers.
  • Iespēja mainīt ceļojuma nosacījumus

Būs grūti atrast tūristu, kurš vēl nav baudījis atpūtu kādā no Turcijas pludmalēm. Un būs neiespējami atrast tūristu, kurš būtu iepazinis visas tās pludmalēs. Jaunas ekskluzīvu konceptu viesnīcas, milzīgais kultūrvēsturisko pieminekļu skaits un brīnišķā Vidusjūra – mūsu civilizācijas šūpulis – jau gaida Jūs!

ANTĀLIJA no 20. aprīļa >>

 

 

Grieķija – valsts ar diviem tūkstošiem salu un miljoniem līču, kas ir brīnišķīgu pludmaļu izrotāti. Atvaļinājuma laikā būs garantēta tīra jūra, lieliskas pludmales un pasakaini saulains noskaņojums. Unikālie vēstures un kultūras pieminekļi, viesnīcas ar teicama līmeņa servisu, skaistā un savdabīgā daba, kā arī labā ēdināšana dāvās līksmu noskaņojumu un dzīvesprieku.

 

KRĒTA no 28. aprīļa >>

 

 

Neticami daudzveidīgie Spānijas pludmales kūrorti spēs apmierināt jebkura ceļotāja gaumi. Tenerifē, kur valda mūžīgais pavasaris, ir melno vulkānisko smilšu pludmales; ģimenes atpūtai lieliski piemērotas ir mājīgās viesnīcas Kostadoradas un Maljorkas kūrortos; unikālu dabasskatu, sērfinga un eksotisku liedagu cienītājus iepriecēs pludmales Lansarotes un Fuerteventuras salās. 

 

BARSELONA no 15. maija >>