Īstais brīdis rezervēt! Izmanto agrās rezervēšanas AKCIJU un rezervē lētāk! Esi gatavs vasarai jau tagad un izvēlies izdevīgākos piedāvājumus!


NENOKAVĒ AGRĀS REZERVĒŠANAS AKCIJU! Izmanto iespēju un izvēlies labākas klases viesnīcas - kvalitatīvākai atpūtai, par izdevīgākām cenām! Vasaras populārākie galamērķi - TURCIJA, GRIEĶIJA, BULGĀRIJA UN KIPRA!

Mēs aicinām rezervēt tagad, jo:

  • Atlaides līdz 50%
  • Zemākās cenas garantija
  • Pirmā iemaksa 5% no kopējās summas (pilna apmaksa – ne vēlāk kā 14 dienas līdz izlidošanai).
  • plašas datumu, numuru, periodu izvēles iespējas;

Būs grūti atrast tūristu, kurš vēl nav baudījis atpūtu kādā no Turcijas pludmalēm. Un būs neiespējami atrast tūristu, kurš būtu iepazinis visas tās pludmalēs. Jaunas ekskluzīvu konceptu viesnīcas, milzīgais kultūrvēsturisko pieminekļu skaits un brīnišķā Vidusjūra – mūsu civilizācijas šūpulis – jau gaida Jūs!

ANTĀLIJA no 19. aprīļa >>

Grieķija – valsts ar diviem tūkstošiem salu un miljoniem līču, kas ir brīnišķīgu pludmaļu izrotāti. Atvaļinājuma laikā būs garantēta tīra jūra, lieliskas pludmales un pasakaini saulains noskaņojums. Unikālie vēstures un kultūras pieminekļi, viesnīcas ar teicama līmeņa servisu, skaistā un savdabīgā daba, kā arī labā ēdināšana dāvās līksmu noskaņojumu un dzīvesprieku.

KRĒTA no 03. maija >>

Kipra ir sala ar hellēņu saknēm ar brīnišķām pludmalēm patiesi siltas, saules sasildītas jūras krastos. Pēc ~4 st. ilga lidojuma Jūs jau būsiet Kiprāi! Tikai iepriekš jāizlemj, vai gribēsiet baudīt sauli un liegu jūru kādā nomaļā meža ieskautā kūrortā, vai izvēlēsieties atpūsties kādā dzīvespriecīgā pilsētā – ar akvaparkiem un daudziem vakara izklaižu vilinājumiem.

KIPRA no 05. jūnija >>

Atpūtniekus šeit vilina maigais kalnu klimats, priežu mežu aromāts, pludmales smalkās zelta smiltis, tīrais Melnās jūras mierīgais smaragdzilais jūras ūdens, kurā sāls saturs divas reizes mazāks kā Vidusjūrā. Saulainais krasts ir pats lielākais Melnās jūras piekrastes kūrortu komplekss. Jūs varēsiet apmeklēt dažādus restorānus, tavernas, kurās uzstāsies folkloras grupas ar daudzveidīgām programmām. Jūs varēsiet nogaršot nacionālos ēdienus, baudot to kulinārisko izsmalcinātību. Te ir ūdens slēpes, izpletņi, jahtas, sērfings, jāšanas sports, kā arī citas iespējas patīkami un pilnvērtīgi pavadīt laiku. Apmeklēšanas vērta ir senā pilsēta Nesebra, kas ar tās vecajām ēkām un kultūras apskates vietām.

BULGĀRIJA no 03. jūnija >>

Tivata atrodas pašā Kotoras līča centrā. Šī pilsētiņa ir visjaunākā Boko reģionā, taču tā īpaši piesaista tūristus ar izklaižu pārpilnību. Tā kā šeit ir lidosta un trokšņainā un grezno jahtu īpašnieku pārpildītā Porto Montenegro, vasaras sezonā kūrorts piesaista patiešām daudz atpūtnieku. Ievērojamu vietējo objektu vidū – Puķu sala (Ostrvo Cvijeća), autentiskais ciematiņš Gornja Lastvos, Sv. Nikolaja sala un slavenā pludmale Plavi Horizonti.

Kūrortā notiek svarīgi un populāri kultūras pasākumi, piemēram, Boko olimpiāde un Vasaras festivāls (Letnje Feste). Lieliskais Tivatas ģeogrāfiskais izvietojums ļauj baudīt gandrīz vai lielāko saulaino dienu skaitu visā kūrorta reģionā – šeit vasara ilgst 240 dienas gadā. Ziemas sezonā arī ir maigs un diezgan silts klimats. Blakus līcim stiepjas 17 pludmales, kuru kopējā platība sasniedz 31 km2. Trim no tām – Plavi Horizonti, Almara, Kalardovo – par to tīrību un kārtību piešķirts Zilais karogs. Piekrastē ir pietiekami daudz bāru, restorānu, kaitu, vindsērfinga, smailīšu nomas vietu, skolu un bērnu rotaļlaukumu. Blakus populārākajām pludmalēm, kā, piemēram, Plavi Horizonti, kas tiek uzskatīta par gandrīz vai pašu labāko visā Melnkalnē, atpūtniekiem ir ierīkotas dušas. Šī kūrorta piekrastē sev nodarbi atradīs zemūdens makšķerēšanas mīļotāji un noslēpumaino alu pētnieki. Tiem, kam patīk naktsdzīve un ballītes, iesakām doties uz Tivatas centru. Kafejnīcas un bāri, iespējams, nepārspēs Eivisas bārus, taču šeit patiešām ir vietas, kur var izklaidēties līdz rītam. Starp citu, jautru ballīšu cienītājus pievilina arī netālu esošie kūrorti Donja Lastva, Krašiči un Seljanovo.

MELNKALNE no 21. maija >>

Skaistā, saulainā sala, kas lepojas ar krāšņām pludmalēm, senu vēsturi un apbrīnas vērtu kultūru, ir viena no Latvijas iedzīvotāju atvaļinājuma sapņu zeme.
Sicīlija ir autonoms Itālijas reģions, tā ir vislielākā Vidusjūras sala ar galvaspilsētu Palermo. Sicīlijā vēsturi var izjust ik uz soļa. Šī ir mītu un leģendu zeme, pēc vēstures un arhitektūras pieminekļu skaita Itālija ir līdere UNESCO sarakstos, liela daļa pieminekļu atrodas Sicīlijā. Apbrīnas vērts ir „sicīliešu baroks” un Bizantijas mozaīkas. Sicīlija ir viena no skaistākajām un interesantākajām Vidusjūras salām. Salas klimats – viens no maigākajiem Eiropā. Piekrastes rajonos valda tipisks Vidusjūras klimats: ar maigu, lietainu ziemu un karstu vasaru. Peldēšanas sezona ilgst no maija līdz novembrim. Ne velti senie grieķi devēja Sicīliju par „saules salu”. Sicīlijas sniegbaltās pludmales, brīnišķīgās klintis nelielos līcīšos, majestātiskie kalni, lieliskā apkalpošana viesnīcās, klubi un diskotēkas gar visu salas piekrasti un, protams, saistošās ekskursiju programmas necik neatpaliek no Itālijas kontinentālās daļas.

SICĪLIJA no 17. septembra >>

Smaragdzaļo salu sauc arī par “mūžīgā pavasara salu”. Tā apbur viesus ar dabas skaistumu, augļiem, garšīgām jūras veltēm. Madeira – īsta paradīze Atlantijas okeānā, viens no senākajiem un elitārākajiem eiropiešu kūrortiem. Madeirā ir daudz apskates vietu - Funšala – Madeiras galvaspilsēta, Se katedrāle veidota no lavas, griestus rotā koka un ziloņkaula inkrustācijas, Santana – salas ziemeļu daļas ciemats ar tipiskiem madeiriešu namiņiem, botāniskie dārzi – viens no galvenajiem apskates objektiem, tie pilni ar augiem un ziediem, kurus portugāļu jūrasbraucēji veduši no visām pasaules malām u.c.
Iesakām nobaudīt vienu no tradicionāliem ēdieniem Madeirā – Espetada de Carne – īpaši pagatavots šašliks. Filete de Peixe-Espada" – zobenzivs fileju. Eksotiskos augļus, kādi aug tikai salā – nespera, anona, fruta de delicia. Aktīvās atpūtas cienītāji Madeirā var nodarboties ar klinšu kāpšanu, tenisu, golfu, vindsērfingu, daivingu, ūdensslēpošanu, braukt ar kalnu velosipēdu, jāt ar zirgiem. Madeiras gaiss ir neparasti ārstniecisks, lieliski tonizē un atjauno spēkus. Pastaigu laikā iespējams baudīt unikālos salas skatus.

MADEIRA no 8. oktobra >>

Atpūta Tunisijā – tas ir baltas bezgalīgas smilšu pludmales, labas un komfortas viesnīcas, kas aprīkotas speciāli atpūtai ar bērniem, lieliski golfa laukumi, tūkstošgadu sena kultūra , spilgta un daudzveidīga dzīve. Tūristi no visas pasaules brauc uz Tunisiju, lai izbaudītu atpūtu slavenos kūrortos un iepazītu arābu pasaules eksotiku. Neizdzēšamu iespaidu atstāj Karfagena drupas vai antīkais Kolizejs El-Džemā. Tunisijas tirgū var kaulēties pērkot zelta un sudraba rotaslietas, keramikas un vara izstrādājumus. Tunisija apbur ar savu tradicionālo balto arhitektūru, diženo Sahāras tuksnesi un iespaidīgās vēstures vietas veido šo zemi par dabas un vēstures radītu elegances šūpuli.

ENFIDA no 16. septembra >>