Lielisks ceļojums uz pasakaino Borneo sala un dinamisko Kualalumpuru! 14 dienu ceļojums sākot no 1290 EUR! Ziemas sezonai 2017/2018 gads.

Ja vēlies savā ceļojumā apvienot fantastiskus dabas skatus, neparastus savvaļas dzīvniekus, nebeidzami plašas sniegbaltas pludmales un mūsdienīgus debesskrāpjus, un burvīgu arhitektūru, tad šis būs īstais ceļojums tieši Tev! Malaizija – valsts, kur senie budistu tempļi stāv līdzās mūsdienu debesskrāpjiem. Tā ir zeme ar mūžzaļiem mežiem un lieliskām pludmalēm. Šeit ir sajaukušās dažādas Āzijas kultūras, veidojot neatkārtojamu tradīciju un paražu kokteili. Malaizija ir slavena ar saviem svētkiem, krāsainām interesantām ceremonijām, kuru saknes stiepjas senajos gadsimtos, kā arī amatniecību un lielisko virtuvi.

Šī ceļojuma iespējas:

  • Malaizija atrodas tropu klimata zonā. Klimats visu gadu ir karsts un mitrs. Valsts vidienē temperatūra nekad nenokrīt zem 20 grādiem, vidējā dienas temperatūra + 32° C, nakts +22° C. Vidējā ūdens temperatūra ir + 25° C.
  • Profesionāli krievu valodā runājoši gidi, kas palīdzēs jebkurā jautājumā.
  • Visu viesu iemīļotā ekskursija – Kinabalu parks, UNESCO mantojums! Baudiet atvēsinošo un atsvaidzinošo kalnu gaisu un skatu uz Kinabalu kalnu, visaugstāko kalnu Dienvidaustrumu Āzijā.
  • Apmeklēsiet interesantu dabas brīnumu – Bambusa karstos avotus, kas atrodas 47 kilometru attālumā no Kinabalu parka. Šī karstā, no zemes dzīlēm uzbangojošā pelēkā ūdens avota nosaukums cēlies no šajā apkārtnē augošajiem bambusiem.
  • Brīnišķīgā ekskursijas vieta – Senā Garama, Garamas upes krastā Sabahas reģionā, atrodas 130 kilometrus no Kota Kinabalu.
  • Mūsu gids parādīs Jums elpu aizraujošu skatu – jāņtārpiņu izgaismotos mangrovju kokus. Īsta dabas dāvana.
  • Kota Kinabalu apskates ekskursija.
  • Zoodārza apmeklējums, kur varēsiet redzēt Borneo un Malaizijas savvaļas dzīvniekus – snuķu pērtiķus, aziātiskos ziloņus, degunradžus, putnus, tīģerus un citus.
  • Iepazīšanās ar vietējo aborigēnu kultūru, priekšnesums.
  • Padas upe Jums piedāvās lielus viļņus, skaistas ainavas un satriecošu braucienu. Tā ir viena no populārakajām vietām, lai nodarbotos ar raftingu. 

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu

 

Ceļojuma Datums, ilgums: 14 dienu ceļojums, ziemas sezonai 2017/2018 gads.

Cena: no 1290 EUR (ieskaitot lidojumu) izmitināšanā 4*/5* viesnīcās.

Cenā iekļauts: pārlidojums Rīga-Kualalumpura-Rīga (Turkish Airlines), karstās uzkodas un dzērieni lidmšīnā, nododamā bagāža 30kg.; rokas bagāža 8 kg., vietējais pārlidojums Kualalumpura - Kotakinabalu (Borneo) – Kualalumpura, nododamā bagāža 20kg.; rokas bagāža 5 kg., transfērs lidosta-viesnīca-lidosta, vietējā pārstāvja pakalpojumi RU/LV/EN valodās, dzīvošana viesnīcā Kualalumpurā – 2 naktis, dzīvošana viesnīca Borneo (Kotakinabalu) – 9 naktis, viesnīcas ar brokastīm, ekskursija pa Kualalumpuru.

Cenā neietilpst: Malaizijas vīza Latvijas nepilsoņiem 65 EUR, noformēšana aizņems ~10 darbdienas - Vīzas saņemšanai nepieciešama pase ar divām tukšām lappusēm, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, maksātspējas apliecinājuma dokuments (izraksts no bankas konta), izziņa no darba vietas, 2 foto 3,5x4,5 un aizpildīta anketa. Medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, dzeramnaudas, ieejas biļetes, papildus ekskursijās u.c.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu

 

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu