Grand tūre Vjetnamā! 15 dienu ceļojums no 1599 EUR! Datumi pieejami no 18.11.2018 līdz 14.04.2019

Vjetnama ir valsts Dienvidaustrumāzijā, tā aizņem Indoķīnas pussalas austrumu daļu. Ziemeļos Vjetnama robežojas ar Ķīnu, rietumos ar Laosu un Kambodžu, austrumu un dienvidu daļā to apskalo Dienvidķīnas jūra. Lielāko valsts teritorijas daļu veido kalni augstumā līdz 3143 m, piekrastes daļā zemienes, galvenokārt Honghas (tulkojumā sarkanās) upes (valsts ziemeļos) un Mekongas upes (valsts dienvidos) lejteces deltās. Vjetnamas dienvidu daļai raksturīgs tropu klimats. Vidējā gaisa temperatūra svārstās nedaudz no 26 grādiem decembrī līdz 29 grādiem aprīlī.

Šī ceļojuma priekšrocības:

 • 15 dienu ceļojums ar dzīvošanu viesnīcās ar brokastīm, standarta kategorijas numuros un visas pusdienas, vakariņas, kas norādītas programmā.
 • Ekskursijas krievu valodā runājosa gida pavadībā.
 • Vidējā gaisa temperatūra svārstās nedaudz no 26 grādiem decembrī līdz 29 grādiem aprīlī.
 • Vienas dienas ekskursija uz Mekongas deltu.
 • Brauciens ar kuteri pa Mekongas upi, salas apmeklējums, kur varēsiet nobaudīt eksotiskus augļus, brauciens Vjetnamas zirgu vilktos ratos, vietējās dzīves un amatnieku ražojumu iepazīšana.
 • Brauciens ar ķīniešu buru laivu džonku pa Mekongas kanāliem.
 • Ekskursija uz Hošiminas pilsētu (Saigonu), kur apmeklēsiet Centrālo pasta nodaļu un Notre Dame de Saigon katedrāli, Atkalapvienošanās pili, kā arī redzēsiet Cho Lon – ķīniešu pilsētu ar Thien Hau pagodu.
 • Varēsiet apmeklēt lakas izstrādājumu fabriku vai iepirkties Ben Thanh centrālajā tirgū.
 • Hanoja – tūkstošgadu sena Vjetnamas galvaspilsēta ar mierīgiem ezeriem, franču stila ēkām, senlaicīgiem kvartāliem, bulvāriem, krāšņiem tempļiem un pagodām.
 • Ekskursija uz Hamrongas kalniem un orhideju dārza apmeklējums, ziedu dārzs “Eiropa”.
 • Apmeklēsiet Mīlestības ūdenskritumu – vienu no kalnu zemes Sapas apskates objektiem, kas ir līdz pat 100 metru augsts.
 • Īpašā no rotangpalmas veidotā tilta apmeklējums.
 • Pašā Hanojas centrā apmeklēsiet Literatūras templi – pirmo vjetnamiešu universitāti un Pagodu uz viena staba (Chùa Một Cột) – arhitektūras ziņā unikāla pagoda, kura tika uzcelta imperatora Lī Thaņ Tonga valdīšanas laikā (1028 -1054).
 • Atpūta pludmalē, Fanthietā (Mui Ne).

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu

Ceļojuma Datumi, ilgums: 15 dienas, (2018. gada 18, 25. novembrī, 2018. gada 2, 9, 16, 23, 26. decembrī, 2019. gada 6, 13. janvārī, 2019. gada 10, 17, 24. februārī, 2019. gada 3, 10, 17, 24, 31. martā, 2019. gada 7, 14. aprīlī)

Cena: no 1599 EUR, dzīvošana viesnīcās ar brokastīm, standarta kategorijas numuros un visas pusdienas, vakariņas, kas norādītas programmā.

Ceļojuma cenā iekļauts: aviobiļetes Rīga-Hošimina-Rīga (Turkish Airlines caur Stambulu), kopējā bagāža 23 kg un 8 kg rokas bagāža lidmašīnas salonā, ēdināšana lidojuma laikā; iekšējie lidojumi Hošimina-Hanoja-Hošimina kopējā bagāža 20 kg un 5 kg rokas bagāža lidmašīnas salonā; visi transfēri programmas ietvaros; 5 programmā norādītās ekskursijas krieviski runājoša vietējā gida pavadībā, ieskaitot vilcienu (4-vietīgā kupeja), ieejas biļetes, laivu un kuteri; dzīvošana viesnīcās ar brokastīm, standarta kategorijas numuros un visas pusdienas, vakariņas, kas norādītas programmā.

Ceļojuma cenā nav iekļauts: Uz doto brīdi nav iespējams noformēt Vjetnamas vīzu Latvijas nepilsoņiem; visas pusdienas un vakariņas, ja tās nav norādītas programmā, medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, dzeramnaudas, u.tt.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu