Eksotiskais ceļojums - GRAND MEHIKO un atpūta pie Karību jūras krastā! 14 dienu ceļojums - sākot no 1860 EUR + lidojums! Datumi: no 12.04.2019 līdz 17.04.2020

Meksika ir valsts, kas ir vienreizēji bagāta ar dažādām tūrisma vietām un pilna ar ģeogrāfiskiem un sociāliem kontrastiem. Jūs redzēsiet lielas pilsētas ar debesskrāpjiem un mazas, provinciālas pilsētiņas, iespaidīgas, seno civilizāciju, paliekas, kā arī musdienīgas arhitektūras celtnes, ar sauli pārpildītas pludmales un, ar sniegu noklātos vulkānus, neticami zeltainas tuksneša smiltis un valguma pilnos mūžzaļos mežus...Ļoti parsteidz dzīvnieku pasaules dažādība, klimatiskie apstākļi, kā arī kultūras un kulinārās tradīcijas. Nav iespējams uzskaitīt visas šīs burvīgās valsts bagātības.

Šī ceļojuma priekšrocības:

 • Meksikā ir daudzveidīgas ainavas un klimats — no kalnu virsotnēm, kuras patstāvīgi klāj sniegs, līdz sausiem, karstiem tuksnešiem un bagātīgiem lietus mežiem. Klimats mainās līdz ar augstumu virs jūras līmeņa un ģeogrāfiskā platuma grādiem.
 • Nakšņošana 4* viesnīcās divvietīgā numurā ekskursiju tūres laikā.
 • Tūrisma programma ar krievu valodā runājošu gidu.
 • Jūs dosaties uz Dieva pilsētu Teotihuacan, kas iekļauta UNESCO sarakstā. Agrāk šī pilsēta bija spēcīgākā indiāņu impērijas galvaspilsēta Amerikā.
 • Jūs sagaida trešā lielākā piramīda pasaulē - Saules piramīda, ka arī Mēness piramīda, Nāves iela, Spalvainā Pūķa templis ar ornamentu milzīgās čūskas veidā.
 • Apmeklēsiet Antropoloģijas muzeju, kā arī piedalīsieties ekskursijā pa Mehiko pilsētu: Sokalo laukums, kura tuvumā atrodas seno acteku rituālā centra drupas un Templo Maior piramīda, kas ir ne tikai muzejs, bet arī arheoloģisko izrakumu vieta.
 • Iespēja novērot slavenos Meksikas vulkānus: Popocatepetl (aktīvs vulkāns), Istaksiuatl un Orisabas virsotnes.
 • Apskates ekskursija pa gleznaino Meksikas pilsētu - "eņģeļu pilsētu" Puebla (iekļauta UNESCO sarakstā), pilsētas vēsturiskais centrs, kas Jūs sagaidīs ar katedrāli, Seno Rātsnamu un Arhibīskapa XII gadsimta pili. Izbraukšana uz Oahaca, nakts ekskursija pa šo skaisto pilsētu, ar ko lepojās meksikāņi.
 • Jūs dosities uz Ušmalu, lielisks Puuk arhitektūras stila piemērs, viena no skaistākajām maiju pilsētām, kura nav zaudējusi savu šarmu pat šodien.
 • Apskates ekskursija pa "balto pilsētu" Meridu ar koloniālās katedrāles un pils apskati.
 • Kā arī jūs sagaida atpūta Karību jūras krastā.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu

Ceļojuma Datums, ilgums: 12.04.2019, 14 dienas (Citi ieteicamie datumi: 2019. gada 11. augustā, 2019. gada 22. novembrī, 2020. gada 24. janvārī, 2020. gada 14. februārī, 2020. gada 13. martā, 2020. gada 17. aprīlī)

Cena: no 1860 EUR (neieskaitot lidojumu) izmitināšanā 4* viesnīcās

Cenā iekļauts: Sagaidīšana lidostā; Nakšņošana 4* viesnīcās divvietīgā numurā ekskursiju tūres laikā; Vietējie braucieni ar komfortablu autobusu (gaisa kondicionētājs un tualete), ja būs 14 vai mazāk braucēju, tiks piedāvāts mazāks autobuss ar gaisa kondicionētāju; Tūrisma programma ar krievu valodā runājošu gidu; Ēdināšana - brokastis viesnīcā ekskursiju ceļojumu laikā; Ieejas biļetes uz apmeklējamiem objektiem.

Cenā nav iekļauts: Starptautiskais lidojums Rīga - Mehiko - Rīga ar pārsešanos; Iekšējais lidojums Kankūna - Mehiko;Veselības apdrošināšana ceļojuma laikā; Dzeramnauda; Vīza (nepilsoņiem) (~ 100 USD, patstāvīga noformēšana); Personīgie izdevumi; Ekskursijas atpūtas laikā pie Karību jūras.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu

  PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu