Dodies eksotiskā atpūtā uz Malaiziju, Langkawi salā un izbaudi pasakainas brīvdienas! 14 dienu atvaļinājums, cena sākot no 1499 EUR! Datumi pieejami no novembra līdz martam.

Ja jūs lūgsiet kādam, lai pastāsta, kā izskatās ideālas brīvdienas, iespējams, dzirdēsim trīs prasības - zila jūra, baltas smiltis un karstā vasaras saule. Šī skaistuma un klusuma oāze ir atrodama Langkawi salā, Andamas jūrā. Šis paradīzes stūris ir relaksācija no aizņemtā dzīves ritma, tas ir savvaļas skaistums un ļauj justies kā paradīzē. Langkawi sala (Pulau Langkawi) ietilpst 99 salu grupā, kas atrodas Kedahas štata piekrastē (Malaizija pussalas ziemeļrietumos). Tā ir slavena ar savu dabisko skaistumu un daudzajām leģendām, kā arī lieliskām pludmalēm, kur var nodarboties ar visdažādākajiem ūdens sporta veidiem, ieskaitot sērfošanu un paraseilingu. Salas piekrastes ūdeņi ir bagāti ar zivīm, un viesnīcas organizē makšķerēšanu.

Šī ceļojuma priekšrocības:

  • Klimats visu gadu ir karsts un mitrs. Valsts vidienē temperatūra nekad nenokrīt zem 20 grādiem, vidējā dienas temperatūra + 32° C, nakts +22° C. Vidējā ūdens temperatūra ir + 25° C.
  • Dzīvošana viesnīcā ar norādītu ēdināšanas tipu.
  • Pilsētas apskates ekskursijā – Kualalumpura ir kontrastu pilsēta, te redzēsiet gan seno, gan mūsdienu arhitektūru.
  • Ekskursijas laikā redzēsim pašus populārākos apskates objektus – karalisko pili, neatkarības laukumu, nacionālos pieminekļus, slavenos Petronas dvīņu torņus – pašus augstākos dvīņu torņus pasaulē, nacionālo muzeju, mazo Indiju un Ķīniešu kvartālu.
  • Pilsētas apskates ekskursija – Langkawi ir viena no populārākajām salām Malaizijā, tirdzniecības beznodokļu zona ir palīdzējusi strauji attīstīties tai.
  • Ekskursijas laikā būs neliela pastaiga «Ērgļu laukumuā», kas atrodas lielākajā salas pilsētā Kauha, un tajā atrodas milzīgs piemineklis tieši šim putnam.
  • Kā arī Kuaha ir daudzi veikali un autentisku viduslaiku tirgus.
  • Tiks apmeklēts lielākais mākslinieku centrs De'Zone, kas piedāvā plašus kvalitatīvus suveniru izstrādājumus, ar iespēju iegādāties unikālas dāvanas, suvenīrus sev un saviem tuviniekiem.
  • Iebrauksim "Augļu fabrika", kur tiek apkopots liels skaits dažādu eksotisko augļu. Jūs varēsiet uzzināt par to audzēšanas procesu, kā arī nogaršot dažus no tiem.
  • Kā arī neapšaubāi pasakainā atpūta Langkawi pludmalē.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu

Ceļojuma Datumi, ilgums: 14 dienas, 2017. gada 13, 20, 27. novembrī, 2017. gada 4, 11. decembrī, 2018. gada 8, 15, 22. janvārī, 2018. gada 5, 19, 26. februārī, 2018. gada 5, 12, 19. martā.

Cena: no 1499 EUR ar izmitināšanu viesnīcā

Ceļojuma cenā iekļauts: Pārlidojums Rīga-Kualalumpura-Rīga (Turkish Airlines; Karstās uzkodas un dzērieni lidmšīnā; Nododamā bagāža 30kg.; rokas bagāža 8 kg. Vietējais pārlidojums Kualalumpura-Langkawi–Kualalumpura; Nododamā bagāža 20kg.; rokas bagāža 5 kg. Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta; Vietējā pārstāvja pakalpojumi RU/ EN valodās Dzīvošana viesnīcā ar norādītu ēdināšanas tipu. Ekskursiija Kuala Lumpurā un Langkawi salā.

Ceļojuma cenā nav iekļauts: Malaizijas vīza Latvijas nepilsoņiem 55 EUR, noformēšana aizņems ~14 darbadienas - Vīzas saņemšanai nepieciešama pase ar divām tukšām lappusēm, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, maksātspējas apliecinājuma dokuments (izraksts no bankas konta angļu valodā), izziņa no darba vietas angļu valodā, 2 foto 3,5x4,5 un aizpildīta anketa. Medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, dzeramnaudas, ieejas biļetes, papildus ekskursijās u.c.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu

  PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu