2 n. ģimenes brīvdienas viesnīcā DE LITA Druskininkos + brauciens ar trošu vagoniņu un atlaide rēķinam 20 EUR viesnīcas restorānā

Šajā piedāvājumā iekļauts:

 • 2 naktis viesnīcā DE LITA ģimenes dzīvokļos
 • Brokastis viesnīcas restorānā
 • 20 eiro rēķins par viesnīcas De Lita restorānu
 • Pārvietošanās ar trošu vagoniem abos virzienos, 1 reizi
 • Vēlā izrakstīšanās (iepriekš vienojoties ar viesnīcu).

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU »

 

 


Ilgums: 2 naktis
Derīgs līdz: 30.11.2020 (darba dienās)
Cena:

 • 200 EUR/trīs personām (ģimenes numurā)

Uzmanību, pakalpojumu sniedzējs iepriekš rezervē pakalpojumus, tāpēc nodarbinātības dēļ pakalpojumu sniegšanu var nebūt iespējams noteikt pircēja vēlamajā laikā!

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU »

 

 


Viesnīca:

DE LITA Druskininkos

Tālu no pilsētas burzmas, blakus K. Dineika veselības parkam un tikai īsa gājiena attālumā no citiem izklaides un tirdzniecības centriem, viesnīcā ir 39 mājīgi numuri: 25 divvietīgi vai vienvietīgi, 8 mini apartamenti un 6 apartamenti. Visos numuros ir tiešā tālruņa līnija, satelīttelevīzija, bezmaksas interneta piekļuve (WiFi), individuāli regulējama apkure, duša, fēns. Luksusa numuriem ir gaisa kondicionētājs, balkons vai terase.

Ģimenes numurs

Mums ir 8 ģimenes numuri (33 m2). Dzīvoklis sastāv no viesistabas un guļamistabas. Piedzīvojiet augstas kvalitātes numuriņu iespējas, ieskaitot satelīttelevīzija / kabeļtelevīzija, duša, fēns, piekļuve internetam (bez maksas), bezmaksas piekļuve internetam, lai palīdzētu sev atjaunoties pēc garas dienas. Visos numuros ir gaisa kondicionētājs. Dzīvoklis ir piemērots 4 personām, taču tajā var izmitināt arī 5 cilvēku ģimeni un ievietot papildu gultu.

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU »

 

 

Padomi, ko darīt Druskininkos

 • Gadu garais vagoniņš Druskininkos ir vienīgais šāda veida automobilis Lietuvā. Tas ir viens no videi draudzīgākajiem transporta veidiem, kas nepiesārņo vidi un ir lieliska izklaide gan bērniem, gan pieaugušajiem. Brauciena laikā pa logiem, kā no skatu torņa, jūs redzēsiet: iespaidīgos Druskininku kūrorta mežus, Nemunas upes līkumus un brīnišķīgo pilsētas panorāmu.
 • Atpūtas parks atrodas pie Nemunas, no Mīlestības salas līdz pašreizējam Ūdens atrakciju parkam. Brīnišķīgi gleznaina daba, priežu meži un saule - šis Nemunas krasts ir viena no klusākajām kūrorta vietām vieglu pastaigu veikšanai.
 • Druskonis ezers ir nozīmīgs pilsētas tūrisma objekts. Gar krastiem stiepjas gājēju celiņi, stāv skulptūras, aug Vijūnėlės parks, ierīkota strūklaka. Jūs varat arī izbaudīt ūdens aktivitātes (ūdens velosipēdus, laivas, katamarānus).
 • Druskininku centrā ir slavena dejojoša strūklaka. Jūs varat nākt apbrīnot skaņas, gaismas un ūdens sinhrono sniegumu. Ikviens var pasūtīt populāru zvana signālu savā mobilajā tālrunī un lēkāt uz strūklakas. Īpaši jautri to darīt vakarā, kad strūklaku izgaismo daudzkrāsainas gaismas.
 • Vēl viens interesants kūrorta objekts ir apgrieztā māja. Šeit jums būs jautri pavadīt laiku, kur jūs varat izpētīt istabas un uzņemt iespaidīgas fotogrāfijas otrādi.
 • Vienīgais visu gadu ziemas izklaides komplekss Baltijā. Sniega arēnā ir 2 iekštelpu kalnu slēpošanas un āra nogāzes. Papildus regulārai slēpošanai ir dažādi pasākumi restorānos, kas atrodas arēnā, vīna degustācijas, dīdžeju vakari, sacensības, nakts slēpošanas sesijas. Bērniem ir atrakciju parks DruFunPark.
 • Druskininku ūdens parks - tropiskais karstums +30 grādi, palmas līdz 9 metriem, zilais baseina ūdens, 22 saunas, kas aprīkotas pēc dažādu pasaules valstu tradīcijām, eksotiskas masāžas, ūdens slidkalniņi. Lieliska izklaide visai ģimenei ar lielu azartu.
 • UNO parks, lielākais Lietuvā un Baltijas valstīs, atrodas koku virsotnēs. Pat 12 takas un atrakcijas bērniem un pieaugušajiem: 3 takas bērniem, 5 takas pieaugušajiem, 4 "Lidojumi pāri Nemunai" un ekstrēmākās izklaides, kas vienādas ar vienmērīgām izklaidēm gaisā - "Pārlēkt pāri Nemunai" no 21 m augstuma!
 • 5 km uz dienvidiem no Druskininkiem, Nemunas labajā krastā jūs atradīsit Raigardas ieleju: austrumu nomali un tās nogāzi - ainavu liegumu, kurā atklāsit Lietuvas dabas skaistumu: Alpu pļavas, terase paliek aizaugusi ar priežu mežiem, purvs, caur ieleju tek Kubilnyčia.
 • Grūtas parks, kas bija piepildīts ar padomju laikiem, tā āra ekspozīcija ir bagāta ar padomju laika figūru skulptūrām, un iekšējā muzejā ir dzīvā dokumentālā filma par padomju politikas izsmalcinātu īstenošanu ar militāriem, politiskiem, ideoloģiskiem, mākslinieciskiem un citiem līdzekļiem. Ir arī mini zooloģiskais dārzs.
 • Parka dibinātājs - viens no labākajiem Dzūkijas tēlniekiem Antanas Česnulis - aicina pastaigāties starp iespaidīgajām koka skulptūrām. A. Česnuļa skulptūru un atpūtas parkā, kas izveidots tikai 5 kilometru attālumā no Druskininkiem, jūs redzēsiet unikālas koka skulptūras, kuras autors ir radījis savām rokām.
 • Nonākot Šakočių muzejā, jūs uzzināsiet peru cepšanas smalkumus, un tieši šeit tiek apkopoti visi senie un mūsdienu saktu cepšanas rīki un citi eksponāti, kas saistīti ar šīs delikateses ražošanu. Tikko ieejot muzejā, jūs redzēsiet Ginesa rekordistu, kuram nav analogu - pat 3,72 metrus augsta un 86 kg smaga zara.
 • Tikai pusstundas brauciena attālumā no Druskininkiem - Merkinės, kur iesakām apmeklēt 26 m augsto Merkinės skatu torni, no kura paveras burvīgi skati uz Nemunu, kas līkumojas starp mežiem. Apmeklējiet arī mūsdienu muzeju vecajā pareizticīgo baznīcā, kas stāsta par Merkīnas ārkārtas vēsturi. Un, protams, iespaidīgā Merkinės piramīda. Druskininkos varat atrast interesantas aktivitātes aktīviem ceļotājiem, piemēram, golfu, loka šaušanu. Un Druskininku muzejos var atrast dažādas ekskursijas un izglītību visai ģimenei.

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU »

 

 

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU »