3 vai 4 naktis atpūta 4* viesnīcā VYTAUTAS MINERAL SPA ar brokastīm, sporta nodarbībām, neierobežotu piekļuvi saunai un baseina zonai.

Šajā piedāvājumā iekļauts:

 • Nakšņošana Vytautas Mineral SPA
 • Brokastis
 • Neierobežota piekļuve saunas un baseina zonai
 • Sporta nodarbības
 • Lasītavas telpa
 • Bezvadu internets
 • Stāvvieta

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU »

 

 


Ilgums: 3 nakts
Derīgs: 12 mēnešus (Darba dienas, izņemot svētku dienas)
Cena:

 • 135 EUR/vienai personai Mini Luksusa numurā (Paredzēts: 2 pieaugušajiem un 2 bērniem no 4 g. līdz 16g.)
 • 157 EUR/vienai personai Luksusa numurā (Paredzēts: 2 pieaugušajiem un 2 bērniem no 4 g. līdz 16g.)

Ilgums: 3 nakts
Derīgs: 12 mēnešus (Visas dienas, izņemot svētku dienas)
Cena:

 • 164 EUR/vienai personai Mini Luksusa numurā (Paredzēts: 2 pieaugušajiem un 2 bērniem no 4 g. līdz 16g.)

Ilgums: 4 nakts
Derīgs: 12 mēnešus (Darba dienas, izņemot svētku dienas)
Cena:

 • 179 EUR/vienai personai Mini Luksusa numurā (Paredzēts: 2 pieaugušajiem un 2 bērniem no 4 g. līdz 16g.)

Ilgums: 3 nakts
Derīgs: 12 mēnešus (Katru dienu, izņemot svētku dienas)
Cena:

 • 195 EUR/vienai personai Luksusa numurā (Paredzēts: 2 pieaugušajiem un 2 bērniem no 4 g. līdz 16g.)

Ilgums: 4 nakts
Derīgs: 12 mēnešus (Darba dienas, izņemot svētku dienas)
Cena:

 • 209 EUR/vienai personai Luksusa numurā (Paredzēts: 2 pieaugušajiem un 2 bērniem no 4 g. līdz 16g.)

Uzmanību, pakalpojumu sniedzējs iepriekš rezervē pakalpojumus, tāpēc nodarbinātības dēļ pakalpojumu sniegšanu var nebūt iespējams noteikt pircēja vēlamajā laikā!

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU »

 

 


Viesnīca:

Vytautas Mineral SPA 4*

Uzturēšanās laikā varat baudīt bufetes tipa brokastis! Jūs varat arī apmeklēt Vytautas Mineral SPA baseinu un saunas. Lielākā daļa baseinu šeit ir mineralizēti ar minerāliem, kas nāk no slavenā "Sofijas" avota Baltijas reģionā. Turklāt mēs piedāvājam jums ekskluzīvas saunas - "Vytautas", "Himalayas" un "Herbs", kur tvaiks - arī no mineralizēta ūdens. 29 grādu termālā minerālūdens baseinos ir zemūdens masāžas strūklas un krītošā ūdens kaskāde - kobra. Varēsiet apmeklēt arī divas 20 m trases. garš sporta baseins ar ūdens temperatūru 26-29 grādi. Jūs varat atpūsties džakuzi (ūdens temperatūra 38 ° C) ar 26 sēdvietām un 7 gultām. Jaunākie atpūtnieki varēs pavadīt laiku bērnu (līdz 7 gadu vecumam) baseinā ar strūklakām 32 grādu temperatūrā.

Ja vēlaties saņemt papildu SPA pakalpojumus - iesakām tos iepriekš vienoties tieši ar Vytautas Mineral SPA pa tālruni: +370 319 42139Ģimenes / Mini luksusa numurs
30 kv. M. m. moderna dizaina numurs - ērta (2 m x 1,8 m) gulta, dīvāngulta, plaša vannas istaba, grīda ar paklāju. Plašajā balkonā varat ieelpot svaigu priežu meža gaisu vai vērot saulrietu.

Luksusa
35–45 kvadrātmetru ekskluzīva interjera numurs. Gaiša telpa, ar rokām apgleznotas mēbeļu detaļas, rūpīgi atlasītas lampas, biokamīni. Debesu gulta - 2 m x 1,8 m, vanna, paklājs vai parkets, franču balkoni.

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU »

 

 

Padomi, ko darīt Birštonas novadā

Birštonas skatu tornī - uzbūvēts uz Škėvony grēdas, tātad pēc pacelšanās 45 m. torņa skatu laukums atradīsies 137 m augstumā, virs jūras līmeņa, un jūs varēsiet apbrīnot Nemunas cilpu ainavu.

Birštonas pilskalnā (Vītauta kalnā) - augstums ir pat 30 m. Šis pilskalns ir viens no augstākajiem un slavenākajiem Lietuvas pilskalniem, no tā paveras panorāmas skats uz Nemunas līkumu.

Birštonas Kurhauza - šī ir koncertzāle un deju zāle ar bufeti. Ieejot iekšā, jūs atradīsit mākslas izstādi un vēsturiskas ēkas fotogrāfijas, kuras varēsit salīdzināt ar pašreizējo skatu.

Biuvetē - Birštonā ir “Eglė”, “Tulpė”, “Versmė” sanatoriju un atjaunotā Birutė avota pie Kurhauza. Tur jūs varat nobaudīt minerālūdeni.

Kneipa dārzā - tas darbojas vasaras sezonā un ir paredzēts procedūrām ar aukstu ūdeni, lai rūdītu ķermeni, stiprinātu imūnsistēmu. Baznīcas priekšā atradīsit parku ar apļveida celiņu centrā. Pēc apavu noņemšanas varēsiet iet ar akmeņiem, adatām, zāli, priežu čiekuriem, granti, smiltīm, dēļiem. Vēlāk jūs varat atdzīvināt kājas minerālūdens baseinā un iegremdēt rokas līdz elkoņiem īpašā minerālu strūklakā.

Birštonas centrālajā parkā vērosiet minerālūdens iztvaikošanas torni "Druskupis", kas ap jums rada jūras klimatu 50-80 m rādiusā. Parkā ir arī daudzas takas ar daudzām izklaidēm. Ģimenēm ar bērniem ir pieejami pat četri rotaļu laukumi bērniem no pusaudžiem līdz pusaudžiem. Tiem, kam patīk aktīva atpūta - divi galda tenisa galdi. Sportistiem - daudz trenažieru. Parkā ir mini golfa laukums, petanka laukums un skrituļdēļu / slidošanas rampas.

Uz izziņas takas Žvėrinčius - atpūtniekiem, kuriem patīk aktīva atpūta, mēs piedāvājam iznomāt velosipēdus, kvadraciklus, velosipēdus ar bērnu sēdeklīšiem vai tandēmiem un domāt par skaisto Žvėrinčius velosipēdistu taku.

Škėvonys dabas takā - šī taka vijas cauri Birštonas gravai, kuru pirms 12 000 gadiem veidoja Nemuna, un Škėvonys grēdai, kas ir aizsargāta Škėvonys ģeomorfoloģiskajā rezervātā. Vietā, kur Nemunas ūdeņi intensīvi iznīcināja kores nogāzi, izveidojās 33 m augsts un vairāk nekā puskilometru garš atsegums. Škėvonys atsegums ir iekļauts Ziemeļrietumu Eiropas vērtīgāko ģeoloģisko objektu sarakstā.

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU »