Dodies eksotiskā piedzīvojumā - spalvainā pūķa dārgumi! 20 dienu ekskursiju tūre pa Meksiku un atpūta pie Karību jūras! Cena sākot no 3266 EUR + lidojums! Datumi: 2017. gada 3. novembrī, 2018. gada 23. februārī.

Meksika ir valsts, kas ir vienreizēji bagāta ar dažādām tūrisma vietām un pilna ar ģeogrāfiskiem un sociāliem kontrastiem. Jūs redzēsiet lielas pilsētas ar debesskrāpjiem un mazas, provinciālas pilsētiņas, iespaidīgas, seno civilizāciju, paliekas, kā arī musdienīgas arhitektūras celtnes, ar sauli pārpildītas pludmales un, ar sniegu noklātos vulkānus, neticami zeltainas tuksneša smiltis un valguma pilnos mūžzaļos mežus...Ļoti parsteidz dzīvnieku pasaules dažādība, klimatiskie apstākļi, kā arī kultūras un kulinārās tradīcijas. Nav iespējams uzskaitīt visas šīs burvīgās valsts bagātības.

Šī ceļojuma priekšrocības:

 • Meksikā ir daudzveidīgas ainavas un klimats — no kalnu virsotnēm, kuras patstāvīgi klāj sniegs, līdz sausiem, karstiem tuksnešiem un bagātīgiem lietus mežiem. Klimats mainās līdz ar augstumu virs jūras līmeņa un ģeogrāfiskā platuma grādiem.
 • Nakšņošana 4* viesnīcās divvietīgā numurā ekskursiju tūres laikā.
 • Vietējie braucieni ar komfortablu autobusu.
 • 2 naktis 4* viesnīca Playa del Carmen, ar ēdināšanas veidu “viss iekļauts".
 • Tūrisma programma ar krievu valodā runājošu gidu.
 • Jūs dosieties uz Dieva pilsētu Teotihuacan, kas iekļauta UNESCO sarakstā. Agrāk šī pilsēta bija spēcīgākā indiāņu impērijas galvaspilsēta Amerikā.
 • Jūs sagaida trešā lielākā piramīda pasaulē - Saules piramīda, ka arī Mēness piramīda, Nāves iela, Spalvainā Pūķa templis ar ornamentu milzīgās čūskas veidā.
 • Apmeklēsiet Antropoloģijas muzeju, kā arī piedalīsieties ekskursijā pa Mehiko pilsētu: Sokalo laukums, kura tuvumā atrodas seno acteku rituālā centra drupas un Templo Maior piramīda, kas ir ne tikai muzejs, bet arī arheoloģisko izrakumu vieta.
 • Toltecs - Tula, kas ir slavena ar saviem Atlantiem – milzīgiem astoņu tonnu skulptūrām.
 • Apmeklēsim Queretaro pilsētu un vakarā nonāksim vienā no skaistākajām pilsētām Meksikā - San Miguel de Allende, kas ir atzīta par nacionālo pieminekli.
 • Jūs apmeklēsiet Atotonilko, kur atrodas Jēzus no Nācaretes baznīca.
 • Gvanahvato - pilsēta lepojas ar savām pasaulslavenām raktuvēm, kur iegūst sudrabu, gleznainām ielām un alejām.
 • Izbraukšana uz Halisco štatu, lai apmeklētu saimniecību, kur ražo tekilu.
 • Un vēl daudz ciltu aizraujošu pilsētu un ekskursiju, kā arī atpūta Karību jūras krastā.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu

Ceļojuma Datums, ilgums: 2017. gada 3. novembrī, 2018. gada 23. februārī, 20 dienas.

Cena: no 3266 EUR (neieskaitot lidojumu) izmitināšanā 4* viesnīcās

Cenā iekļauts: Sagaidīšana lidostā; Nakšņošana 4* viesnīcās divvietīgā numurā ekskursiju tūres laikā; Vietējie braucieni ar komfortablu autobusu (gaisa kondicionēšanu un tualete), ja būs 14 vai mazāk braucēju, tiks piedāvāts mazāks autobuss ar gaisa kondicionētāju; 2 naktis 4* viesnīca Playa del Carmen, ar ēdināšanas veidu “viss iekļauts", Tūrisma programma ar krievu valodā runājošu gidu; Ēdināšana - brokastis viesnīcā ekskursiju ceļojumu laikā; Ieejas biļetes uz apmeklējamiem objektiem.

Cenā nav iekļauts: Starptautiskais lidojums Rīga - Mehiko - Rīga ar pārsēšanos; Iekšējais lidojums Kankūna - Mehiko; Veselības apdrošināšana ceļojuma laikā; Dzeramnauda; Vīza (nepilsoņiem) (~ 100 USD, noformēšana patstāvīgā); Personīgie izdevumi; Ekskursijas atpūtas laikā pie Karību jūras.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu