Dodies vienreizējā pieredzē uz ASV - KANĀDU! 13 dienu eksotiskais ceļojums no 1985 EUR + lidojums! Datumi pieejami no 25.11.2019 līdz 24.12.2019

Šis ceļojums būs piemērtots tiem, kam interesē arhitektūra, vēsture un, kas kādreiz ir sapņojuši staigāt pa ielām, kur tiek uzņemtas daudz filmas! Šajā ceļojumā būs iespēja izpētīt Bostonu, Masačusetas galvaspilsētu un vienu no kultūras, izglītības un pētniecības centriem Amerikas Savienotajās Valstīs. Vašingtonu - netipiska galvaspilsēa, kurā aizliegta debesskrāpju būvniecība,kā arī tā nepieder nevienam štatam. Ņujorka - burvīga pilsēta, kur katrs stūris izskatās kā no filmas. Apmeklējiet krāsaino un dzīves pilno Times Square laukumu, Battery Park, slaveno Wall Street, Memorial Ground Zero, kur reiz stāvēja Pasaules tirdzniecības centrs. Kā arī ekskursijas pa Monreālu - otrā lielākā pilsēta Kanādā ar vissvarīgāko ostu, pa Kvebeku, vecpilsētu, kuru ieskauj augstas sienas, kas ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Un Jūs sagaida, arī ainaviskais ceļš uz Niagāras ūdenskritumu - vienu no lielākajiem dabas.

Šī ceļojuma priekšrocības:

 • 13 dienu ceļojums ar nakšņošanu tūristu klases viesnīcā, tūres laikā ar brokastīm.
 • Ekskursijas, kas minētas programmā ar angļu valodā runājošu gidu.
 • Bostona – Masačusetas galvaspilsēta un viena no kultūras, izglītības un pētniecības centriem Amerikas Savienotajās Valstīs.
 • Plymouth – pilsētu dibinājuši pirmie angļu kolonisti.Pilsēta ir slavena ar to, ka šeit sāka svinēt tradicionālos amerikāņu svētkus - Pateicības dienu.
 • Vašingtona - netipiska galvaspilsēa, kurā aizliegta debesskrāpju būvniecība,kā arī tā nepieder nevienam štatam.
 • Slavenā ASV prezidenta Džona F. Kenedija memoriāla un mākslas centra apmeklēšana, kas nosaukts viņa vārdā.
 • Ņujorka - burvīga pilsēta, kur katrs stūris izskatās kā no filmas. Apmeklējiet krāsaino un dzīves pilno Times Square laukumu, Battery Park, slaveno Wall Street, Memorial Ground Zero, kur reiz stāvēja Pasaules tirdzniecības centrs.
 • Panorāma no tiltiem, Apvienoto Nāciju Organizācijas mītne, Rockefeller Center - lielākais tirdzniecības centrs, galvenā iela Manhattan - Fifth Avenue, Broadway Theater, Lincoln Center Park, viena no pasaulē bagātāko cilvēku Donald J. Trump debesskrāpis.
 • Džordža ezera, kas atrodas augšējā daļā, Diženajā Appalachian ielejā, ko sauc par amerikāņu ezeru karalieni.
 • Monreāla - otrā lielākā pilsēta Kanādā ar vissvarīgāko ostu.
 • Ekskursija pa Kvebeku, vecpilsētu, kuru ieskauj augstas sienas, kas ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.
 • Toronto - apskatiet rātsnamu, mākslas galeriju Ontario, kas satur slavenāko Kanādas mākslinieku darbus, kā arī unikālu stadionu un vienu no augstākajiem torņiem pasaulē CN torni.
 • Jūs sagaida, ir ainaviskais ceļš uz Niagāras ūdenskritumu - vienu no lielākajiem dabas brīnumiem.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu

Ceļojuma Datumi, ilgums: 13 dienas, 2019. gada 25, 26, 27. novembrī, 2019. gada 8, 9, 10, 11, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24. decembrī

Cena: no 1985 EUR + lidojums, izmitināšana tūristu klases viesnīcā, tūres laikā ar brokastīm.

Ceļojuma cenā iekļauts: lidostu nodevas; ekskursijas, kas minētas programmā ar angļu valodā runājošu gidu; visi pārskaitījumi programmas ietvaros; nakšņošana tūristu klases viesnīcā,tūres laikā ar brokastīm; iekšzemes lidojumi Amerikas Savienoto Valstu ietvaros; ieejas biļetes uz programmā minētajiem ekskursiju objektiem; ekskursijas saskaņā ar programmu.

Ceļojuma cenā nav iekļauts: Transfērs: Lidosta-viesnīca-lidosta; Piemaksa par vienvietīgu nummuru - 586,48 EUR; maksājumu par elektronisku pieteikumu atļauju, lai iebrauktu ASV; dzeramnauda viesnīcas darbiniekiem un vadītājiem; medicīniskie izdevumi; nelaimes gadījumu apdrošināšana.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu