Dodies eksotiskā sajūtu ceļojumā uz Vjetnamu! 13 dienu ceļojums no 1279 EUR! No 26.11.2019 līdz 10.12.2019!

Vjetnama ir valsts Dienvidaustrumāzijā, tā aizņem Indoķīnas pussalas austrumu daļu. Ziemeļos Vjetnama robežojas ar Ķīnu, rietumos ar Laosu un Kambodžu, austrumu un dienvidu daļā to apskalo Dienvidķīnas jūra. Lielāko valsts teritorijas daļu veido kalni augstumā līdz 3143 m, piekrastes daļā zemienes, galvenokārt Honghas (tulkojumā sarkanās) upes (valsts ziemeļos) un Mekongas upes (valsts dienvidos) lejteces deltās. Vjetnamas dienvidu daļai raksturīgs tropu klimats. Vidējā gaisa temperatūra svārstās nedaudz no 26 grādiem decembrī līdz 29 grādiem aprīlī.

Šī ceļojuma priekšrocības:

  • 13 dienu ceļojums ar nakšņošanu viesnīcās ar brokastīm, standarta numura kategorija un 1 pusdienām ceturtajā dienā.
  • Vidējā gaisa temperatūra svārstās nedaudz no 26 grādiem decembrī līdz 29 grādiem aprīlī.
  • Brauciens uz Cu Chi tuneļiem, 70 km attālumā no Hošiminas, kuri stiepjas 200 km garumā un sastāv no 3 līmeņu dziļumiem no 8 līdz 12 metriem, kas tika izrakti Vjetnamas kara laikā ar ASV. Šobrīd šie tuneļi ir vjetnamiešu gara simbols.
  • Vjetnamas-ASV kara muzeja apmeklējums.
  • Ekskursija uz Hošiminas pilsētu (Saigonu), kur apmeklēsiet Centrālo pasta nodaļu un Notre Dame de Saigon katedrāli, Atkalapvienošanās pili, kā arī redzēsiet Cho Lon – ķīniešu pilsētu ar Thien Hau pagodu.
  • Mekongas tūre - vienas dienas ekskursija uz Mekongas deltu.
  • Brauciens ar kuteri pa Mekongas upi, salas apmeklējums, kur varēsiet nobaudīt eksotiskus augļus, brauciens Vjetnamas zirgu vilktos ratos, vietējās dzīves un amatnieku ražojumu iepazīšana.
  • Brauciens ar ķīniešu buru laivu džonku pa Mekongas kanāliem.
  • Atpūta pludmalē Fanthieta, Muine kurortā.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu

Ceļojuma Datumi, ilgums: 13 dienas, 2019. gada 26. novembrī, 2019. gada 3, 10. decembrī.

Cena: no 1279 EUR, dzīvošana viesnīcās ar brokastīm, standarta numura kategorija un 1 pusdienām ceturtajā dienā.

Ceļojuma cenā iekļauts: aviobiļetes Rīga-Hošimina-Rīga (Turkish Airlines caur Stambulu); kopējā bagāža 30 kg un 8 kg rokas bagāža lidmašīnas salonā, ēdināšana lidojuma laikā; transfērs lidosta-viesnīca-lidosta; programmā norādītās ekskursijas vietējā krieviski runājoša gida pavadībā; dzīvošana viesnīcās ar brokastīm, standarta numura kategorija un 1 pusdienām ceturtajā dienā.

Ceļojuma cenā nav iekļauts: Vjetnamas vīza Latvijas nepilsoņiem 120 EUR (nokārtošana aizņem ~ 14 dienas). Vīzas saņemšanai nepieciešama pase pase ar divām tukšām lappusēm, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, 1 foto 3.5x4.5 un aizpildīta anketa; Vjetnamas vīza Latvijas pilsoņiem 25 EUR (par ielūgumu) un ~ 25 USD maksa lidostā, maksāsiet ierašanās brīdī, nepieciešama pase pase ar divām tukšām lappusēm, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, 2 foto 4x6 cm un aizpildīta anketa; medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, dzeramnaudas, u.tt.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu