Bahamu salas | Par Bahamu salu

Vispārējā informācija par Bahamu salu, pilsētas un kurorti Bahamu salu, valūta, svētki, klimats Bahamu salu, potēšanas, vīzas.

Galvaspilsēta: Naso

Valsts platība: 13 939 km²

Iedzīvotāju skaits: 303 770 

Oficiālā valoda: angļu valoda

Naudas vienība: Bahamu dolārs (BHD) = 100 centu

Bahamu salas – tās ir simtiem kilometru garas sniegbaltu smilšu pludmales, aizsargātas ar korāļu rifiem, tirkīzzilu caurspīdīgu lagūnu ūdeņiem un kokospalmu zaļumu. Līdz tam laikam, kad Kolumbs 1492.gadā atklāja Bahamu salas, tās apdzīvoja indiāņu aravaku ciltis. Bahamu pamatiedzīvotājus spāņi izveda darbos uz Dienvidamerikas rūdas raktuvēm, kur tie vilka nožēlojamu dzīvi un drīz vien izmira. Mūsdienu Bahamu vēsture sākas ar piedzīvojumu meklētājiem, kuri atraduši Eljutera salā jaunu dzimteni un ticības brīvību.

Bahamu salas lepojas ar smalku pludmales smilti, Bahamu salas slavējas ar teicamām niršanas vietām –te atrodas trešais lielākais koraļļu rifs pasaulē un daudzi nogrimušu kuģu vraki. Nirējiem ir iespēja satikties ar delfīniem un haizivīm. Te var baudīt kultūru un iepazīt salu koloniālo un pirātu vēsturi. Ceļotājiem ir iespējas iepazīties ar koloniālā laikmeta arhitektūru un cietoksni.

 

 

uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.