2022-2023 Šrilanka ekskursijas programma ar brokastīm un vakariņām, 6 naktis pie jūras

No1629
2023 02 08 citi datumi
Lidojums iekļauts

Ceļojuma programma :

Aizveriet acis...

Vai spējat iztēloties zemi, kurā sastopams viss Jūsu fantastiskajām brīvdienām?
Šrilanka piedāvās Jums pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus, garšvielu un tējas plantācijas, sajūsminošu ēdienu, vienmēr patiesi smaidošus iedzīvotājus, siltu klimatu, bagātu vēsturi, smilšu pludmales un debeszilu okeānu...

1.
diena
 RĪGA – KOLOMBO.
Lidojums Rīga-Stambula  12:05 - 16:05, Stambula-Kolombo 02:10
2.
diena
 KOLOMBO – NEGOMBO.
Ayubowan! Laipni lūgti Šrilankā – smaidu valstī J. Ierašanās Kolombo starptautiskajā lidostā plkst. 15:15, tikšanās lidostā ar firmas pārstāvi, transfērs uz Negombo un iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks un atpūta, vakariņas un nakšņošana viesnīca Goldi Sands vai līdzīga līmeņa.
3.
diena
 NEGOMBO – PINNAVELA – DAMBULLA.
Pēc brokastīm viesnīcā un izrakstīšanās no tās, sāksim brīnišķīgu ceļojumu pa Šrilanku. Šodien dosimies uz uz Pinnavelas ziloņu audzētavu, kas atrodas apmēram vienas stundas braucienā no Kandi un sniedz lielisku iespēju personīgi un tuvu iepazīt šos dzīvniekus. Te redzēsiet daudzus ziloņus peldamies upē un varēsiet vērot mazos, līdz 6 gadiem vecos zilonēnus, dzerot pienu no pudelītēm. Ziloņi vienmēr bijuši un būs nozīmīga Šrilankas kultūras daļa – tie ir svarīgākie palīgi sarežģītos un smagos darbos.
Pēc ekskursijas uz Pinnavelas, pa ceļam uz Polonnaruvu, apmeklēsim Dambullas tempļa alu kompleksu. Dambulla tiek uzskatīta par vienu no iespaidīgākajiem tempļiem Šrilankā – tā atrodas 350 metru augstā klintī un to veido piecas alas ar unikāliem sienu un griestu gleznojumiem, kuri nav zaudējuši sākotnējās krāsas. Te redzēsiet ievērojamu Budas statuju kolekciju, no kurām lielākā daļa ir vairāk nekā 2000 gadu senas. Iekārtošanās viesnīcā, vakariņas un nakšņošana viesnīcā Tropical Life vai līdzīga līmeņa.
4.
diena
 POLONNARUVA – SIGĪRIJA.
Brokastis viesnīcā. Šodien apmeklēsim viduslaiku pilsētu – Polonnaruvu, kas laikā no 11.-13.gs. bijusi salas galvaspilsēta, uzcelta līdzās milzīgam, senam mākslīgajam ezeram. Polonnaruvā labi saglabājušās pilsdrupas, peldbaseini, stūpas un izsmalcinātas Gal-Vihara Budas skulptūras.
Pēc Polonnaruvas ekskursijas apmeklēsim leģendāro debesu citadeli Sigīriju. Sigīrijas klints cietoksnis – komplekss 200 metru klints virsotnē, kuru 4. gadsimtā uzcēla karalis Kasuapa. Mūsdienās šis cietoksnis novērtēts kā iespaidīgs arhitektūras astotais pasaules brīnums. Sigīrijas klints ir populāra arī ar savu “Debesu dieva” fresku. Neraugoties uz stāvo kāpienu augšup un daudzajiem pakāpieniem, freskas un skats, kas paveras klints virsotnē, ir ieguldīto pūļu vērts. Atgriežamies viesnīcā, vakariņas un nakšņošana Tropical Life vai līdzīga līmeņa.
5.
diena
 KANDI.
Brokastis viesnīcā. Turpināsim ceļojumu, dodoties uz Kandi, pa ceļam uz Matali apmeklēsim garšvielu dārzu, kurā tiek audzētas dažādas garšvielas – kanēlis, pipari, muskatrieksti, pateicoties tiem, Šrilanka kļuva slavena un sākotnēji  portugāļu, holandiešu un angļu kolonizēta. Tad turpināsim ekskursiju uz Kandi – apmeklēsim tirgus placi, dārgakmeņu muzeju, varēsiet apmeklēt arī batikošanas rūpnīcu un raudzīt, kā top mākslinieciskie audumi. Vēlāk apmeklēsim Budas Svētā Zoba templi – tas tika uzcelts 16. gadsimtā, tajā glabājas viena no svētākajām budisma relikvijām – Budas zobs, kas kontrabandas ceļā, princeses matos tika atvests uz Šrilanku. Varēsim redzēt svēto ceremoniju ar mūkiem, kas veiks savus rituālus. Kā arī vakarā redzēsim kultūras šovu. Vēlāk vakariņas un nakšņošana viesnīcā Senani vai līdzīga līmeņa.
6.
diena
  KANDI – NUVARA ELIJA.
Šodien pēc brokastīm viesnīcā, dosimies uz Karalisko botānisko dārzu Peradenijā – tas tiek uzskatīts par īstu miera oāzi trokšņainajā Kandi, kur aug 4000 dažādu sugu augi – to vidū liels skaits palmu, orhideju un citi eksotiskie augi. Izbaudot pastaigu pa dārzu. Pēc pastaigas pa dārzu dosimies uz Nuvara-Eliju, apmeklēsim tējas fabriku un tējas plantācijas. Fabrikā redzēsim, kā žāvē un šķiro lapas, uzzināsim vairāk par dažādiem tējas veidiem. Varēsiet baudīt īsu atpūtas mirkli, dzerot tasi svaigas tējas. Pēc tam mūs gaida ekskursija uz Nuvara-Eliju, kuru trāpīgi dēvē par “mazo angļu pilsētu”. Nuvara-Eliju kalnos uzcēla angļi, kas ielejā meklēja patvērumu no siltajiem laika apstākļiem. Populārākie pilsētas apskates objekti ir sulīgās tējas plantācijas, kas kā sega aptver kalnu līniju, angļu arhitektūra, kamīni, kopti dārzi un bruģētie celiņi liecina par britu ēru, kas beigusies nemaz ne tik sen. Vēlā iekārtošanās viesnīcā Oak Ray Tea Bush vai līdzīga līmeņa, vakariņas un nakšņošana.
7.  
dienas
  NUVARA ELIJA – ATPŪTA PIEKRASTĒ / AMBALANGODA.
No rīta pēc brokastīm dosimies uz kūrortu Indijas okeāna krastā. Pa ceļam varēsiet baudīt lieliskos skatus uz kalniem, tējas plantācijām un elpu aizraujošiem ūdenskritumiem. Kūrortā ieradīsimies dienas beigās. Tagad varēsiet izjust vienu no visskaistākajām balto smilšu pludmalēm pasaulē, gūt iedegumu un peldēties debeszilas krāsas okeānā. Te varēsiet palikt ilgi! Vēlā iekārtošanās viesnīcā Turyaa Kalutara 4* vai līdzīga līmeņa , vakariņas un nakšņošana.
8. – 12.
dienas
  ATPŪTA PIEKRASTĒ / AMBALANGODA.
Brokastis viesnīcā. Brīva diena atpūtai viesnīcā Turyaa Kalutara 4* vai līdzīga līmeņa. Indijas okeāna krastā. Vakariņas un nakšņošana.
13.
diena
  ATPŪTA PIEKRASTĒ / AMBALANGODA – KOLOMBO.
Pēc brokastīm izrakstīšanās no viesnīcās, transfers uz Kolombo lidostu. Lidojums mājup ar Turkish Airlines, Kolombo – Stambula 21:15. 
14.
diena
 KOLOMBO – RĪGA.
Ierašanās Stambulā plkst. 06:15, lidojums Stambula – Rīga plkst. 15:55 – 18:00.
No1629
2023 02 08 citi datumi
Lidojums iekļauts

Par Šrilanku

Datumi un cenas

Izvēlies ceļotaju skaitu un datumu

Ceļojuma cenā ir iekļauts:

 • Pārlidojums Rīga-Kolombo-Rīga (Turkish Airlines; Karstās uzkodas un dzērieni lidmašīnā;
 • Nododamā bagāža 30kg.; rokas bagāža 8 kg.
 • Sagaidīšana Kolombo lidostā, Krieviski runājošs pārstāvis ekskursiju laikā
 • Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm un vakariņām

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • vīza 55 EUR (Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem), nokārtošana aizņems līdz 2 dienam
 • Ieejas biļetes ~ 125 EUR / vienai personai.
 • Pusdienas, dzērieni un alkohols, dzeramnaudas un personīgie izdevumi, atļaujas filmēšanai un fotografēšanai apmeklējamajos apskates objektos, jebkuras ekskursijas un transports uzturēšanās laikā pludmalē.
 • Obligātās Jaungada vakariņas 100 EUR  *

Piezīmes

 

Dzīvošana zemāk noradītajās viesnīcās vai līdzīga līmeņa:

 

1  nakts NEGOMBO Goldi Sands Hotel 3+*/ Standard room/ HB/

 

2  naktis DAMBULLA Tropical Life Hotel 4*/ Standard room/ HB/

 

1  naktis KANDY Senani Hotel 3*/ Standard room/ HB/   

 

1  nakts NUWARA ELIYA Oak Ray Tea Bush Hotel 3*/ Standard room/ HB/

 

6  naktis KALUTARA Turyaa Kalutara Hotel 4*/ Standard room/ HB

 

Ceļojuma cena: no 1629 EUR

 

Cena 1 cilvēkam divvietīgajā/ trīsvietīgajā numurā ar brokastīm un vakariņām

  

*OPERATORAM IR TIESĪBAS MAINĪT PIEDĀVĀTO EKSKURSIJU SECĪBU UN VIESNĪCAS!

 

BR

Pasūtīt ceļojumu

No
1629

visiem: 1629 lidojums iekļauts
Cenā iekļauts

Līdzīgi ceļojumi

Taizeme no Rīgas 2022-2023 (Bangkoka-Kvai-Pattaija-KohChanga)
Taizeme
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Šrilanka: Lielā tūre
Šrilanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Brīnumainā Šrilanka un atpūta Maldīvās
Šrilanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ekskursijas Hošiminā un pludmales atpūta Fukuoka 2022-2023
Vjetnama
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.