Tropiskais kārdinājums: tropiskā Kostarika

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Ceļojuma priekšrocības

 • Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

Ceļojuma programma :

Vulkāni! Nacionālie parki! Džungļu flora un fauna! Ūdenskritumi! Divi okeāni uzreiz – Klusais un Atlantijas, eksotiskās melno smilšu pludmales. Tūres laikā Jūs redzēsiet visus Kostarikas dārgumus. Savvaļas cienītāji būs sajūsmā par iespēju doties uz Manuel-Antonio nacionālo parku un Montverde rezervi. Apmēklēsiet slavenāko un pats galvenais – aktīvo vulkānu Arenal ar tā karstiem avotiem.
1.
diena
RĪGA – SAN HOSE (vakariņas)
Izlidošana no Rīgas (ar vienu vai divām pārsēšanām)
Ierašanās Kostarikā – drudzīga un demokrātiska valsts ar reta skaistuma dabu un īstas dzīves piegaršu ¡Pura Vida! (no spāņu valodas „īsta dzīve”). Jūs sagaidīs lidostā un nogādās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā.
2.
diena
POAS VULKĀNS – MIGLAINS MEŽS (brokastis, pusdienas, vakariņas)
No rīta Jūs baudīsiet braucienu uz slaveno kafijas reģionu Kostarikā. Apmeklēsiet Paos vulkānu. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, varēsiet apskatīt aktīvā vulkāna krāteri no skatu laukuma.Tālākais ceļš vedīs Jūs caur mākoņu mežu Eskallonia – epifītu, orhideju, papardes un tropu kolibri mājā. Pēc pastaigas šajā interesantajā mežā, Jūs gaidīs tūre pa Doka kafijas plantācijām, kuras atrodas netālu no Paos vulkāna. Vēlāk dosieties uz tauriņu dārzu, kur izbaudīsiet svaigu Kostarikas kafiju. Vakariņas. Nakts viesnīcā.
3.
diena
TORTUGUERO NACIONĀLAIS PARKS (brokastis, pusdienas, vakariņas)
Šodien Jūs ceļosiet caur Plaza de la Cultura laukumu, centrālo parku un nacionālo teātri. Brauksiet caur Braulio Carrillo parku un banānu plantācijām. Vēlāk Jūs gaidīs kruīzs pa Tortugero nacionāla parka upēm, kuru kopējā platība ir vairāk nekā 47 tūkstoši akru.  Šīs parks ir māja vairāk nekā 300 dažādiem putniem. Šeit Jūs ar savām acīm redzēsiet tukānus, papagaiļus, retus zaļspārnainos arus. Pusdienas. Pēc pusdienām Jums būs brīvais laiks, kad Jūs varēsiet atvēsināties baseinā un baudīt tropisko dārzu netalu no savas lodžijas. Nakšņošana lodžijā.
4.
diena
TORTUGUERO NACIONĀLAIS PARKS -  KRUĪZS PA KANĀLU (brokastis, pusdienas, vakariņas)
Jūs gaida kruīzs pa kanālu gar rafiju, kur mīt bālģīmju pērtiķi, zaļās iguānas un tropiskie putni. Sameklēsiet sniegaini baltus gārņus un varēsiet apbrīnot to iespaidīgas ligzdas. Tālāk Jūs ierodaties Cano Palma savvaļas rezervē. Apmeklēsiet zaļo bruņurupuču pētniecības centru. Pastaigasieties gar Atlantijas okeāna piekrasti, kur ligzdojās bruņurupuči. Atgrižamies Tortuguero ciemā. Pusdienas. Pēc tam Jūs gaida laivu ekskursija pa Tortuguero parku, kur redzēsiet ūdrus, bruņurupučus un lamantīnus. Vakariņas. Nakt viesnīcā.
5.
diena
LA FORTUNA (brokastis, pusdienas, vakariņas)
Šodien no rīta dosieties kruīzā po Tortuguero upi. Tad Jūs gaida pusdienas. Vēlāk dosieties uz San Carlos ieleju, kur pavadisiet divas dienas. Vakariņas, Nakts viesnīcā.
6.
diena
ARENAL (brokastis, pusdienas, vakariņas)
Šorīt izbaudīsiet neaizmirstamu piedzīvojumu tropu mežā uz trošu tiltiem – viena no visvairāk ampeklētajām vietām Kostarikā. Pastaigasietis pa visiem sešiem tiltiem, redzēsiet ūdenskritumus un skaistus putnus. Pusdienas. Pēcpusdienā Jums būs iespēja ar kanāta palīdzību „pavizināties” no viena koka uz otru. Paviasm ir 12 platformas (cena vienai personai – 45$). Atgriešanās viesnīcā.  Varēsiet izbaudīt kastus avotus, peldēties tajos. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, būs iespēja redzēt Arenal vulkānu. Vakariņas. Nakšņošana viesnīcā.
7.
diena
GUANACASTE (brokastis,pusdienas, vakariņas, Viss iekļauts)
Pēc brokastīm dosieties uz Guanacaste provinci izmantojot vienīgu sausu tropu mežu. Apstāsieties Liberijā – lilāka pilsēta Guanacaste provincē. Vēlāk Jūs gaida divas naktis Klusā okēna piekrastē luksusā 5* viesnīcā Hotel Hilton Papagayo (Viss iekļauts). Nakts viesnīcā.
8.
diena
ATPŪTA PIE KLUSĀ OKEĀNA (Viss iekļauts)
Jums būs visa diena lai izbaudītu atpūtu okeāna piekrastē. Varēsiet peldēties visnīcas baseinā, apmeklēt SPA vai izvēlēties piemērotu Jums atpūtas veidu. Nakts viesnīcā.
9.
diena
KRUĪZS PA TARCOLES UPI – SAN HOSE (brokastis, pusdienas, vakariņas)
No rīta apmeklēsiet Guanacaste rančo. Pusdienas. Vēlāk izbaudīsiet kruīzu pa Tarcoles upi. Brauksiet cauri mangru mežam blakus Carara bioloģiskai rezervei. Atgriešanās San Hosē. Vakariņas. Nakšnošana viesnīcā.
10.
diena
SAN HOSE – RĪGA (brokastis)
Pēc brokastīm viesnīcā tiksiet nogādāti uz lidostu, kur Jūs gaida lidojums mājās. Ir pienācis laiks teikt „¡Hasta la Vista, Costa Rica!”
11.
diena
ATGRIEŠANĀS RĪGĀ
Atgriešanās mājās.

Par Kostariku

Ceļojuma cenā ir iekļauts:

 • satikšana lidostā
 • visi transferi programmas laikā
 • dzīvošana lodžijā un viesnīcā
 • ēdināšana pēc programmas
 • ekskurijas pēc programmas
 • krievu valodas gīda pakalpojumi

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • встречи в аэропорту;
 • все перевозки в рамках программы;
 • проживание (в лоджии и гостиницах);
 • питание, предусмотренное в программе;
 • экскурсии предусмотренные в программе.
 • услуги русскоговорящего гида.

 

Piezīmes

Standarti tiek norādīta viszemākā cena vienai personai ar dzīvošanu divvietīgā numurā vai kajītē, ja gadijumā ceļojuma programmā nav norādīts cits.

Līdzīgi ceļojumi

Maģiskā Meksika
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Grand Mehiko
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Malaizija ar pludmales atpūtu skaistajā Langkawi salā (14 dienas). Ekonom tūre.
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ekskursijas Hošiminā un pludmales atpūta Fukuoka 2022-2023
Vjetnama
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.