Atpūta Bali salā


ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Balī, Indonēzija


 

Atpūta Bali salā

Mūžīgi zilais okeāns un debesis, seni tempļi, kaskādes rīsu lauki - Bali sala tiešām ir daudzpusīga. Esam apkopojuši visu vienā tūrē - Ubudas džungļus un Nusa Dua un Benoa lieliskās pludmales, tempļu maģiju un ūdenskritumus, vulkānus un krāšņus ezerus.!

Atpūta Balī salā online >

Informācija par valsti:

Platība – 1 904 500 km²
Iedzīvotāji – 266 miljoni
Galvaspilsēta – Džakarta
Nauda – Indonēzijas rūpija
Valoda – indonēziešu (vairāk nekā 700 reģionālie dialekti)
Reliģija – Hinduisti (83,5%) un musulmaņi (13,4%)

Vēstures fakti

 • 1942 – 1945 Indonēzija bija Japānas okupēta, un tikai pēc Otrā Pasaules kara beigām tā atguva savu neatkarību. Indonēzijas teritorijas noteica malajiešu arhipelāgs, kas ir Nīderlandes teritorija koloniālā periodā.
 • Kad holandieši indonēziešiem piešķīra neatkarību, tika sagaidīts, ka pirmais prezidents Sarnars spēs konsolidēt milzīgu valsti. Pēc vēlēšanu izziņošanas tika izveidotas vairāk nekā 150 partijas, un tas sāka virzīt valsti uz haosu. Rezultātā Sarnarns atstāja parlamentu un devās uz autoritāru valdību, ko sauc par "kontrolētu demokrātiju".
 • Vienīgais spēcīgais spēks valstī palika armija, kuras pulkvedis bija Suharts 1965. gadā. kurš veica valsts apvērsumu un devalvēja Sarnaru.
 • Suharto militārais režīms ieviesa militāru situāciju un ierobežoja iedzīvotāju pilsoniskās un politiskās tiesības. Tomēr tādējādi valstī sākās ekonomiskā izaugsme un urbanizācija, un Suharts kļuva par vienu no izcilākajiem trešās pasaules līderiem.
 • 1998. gadā notika lieli nemieri, pēc kuriem Suharts brīvprātīgi pameta parlamentu un Viceprezidenta amatu nodeva tālāk Habibam, kas tādējādi rīkoja jaunas vēlēšanas. Un 1999. gadā Adurahmans Vahīds kļuva par prezidentu.

Nacionālā virtuve

 • Soto - karstā makaronu zupa
 • Rendang - kokosriekstu pienā sautēta liellopu gaļa
 • Satay - gaļa uz kociņa un grilēta uz grila ar zemesriekstu mērci
 • Nasi goreng - cepti rīsi ar gaļu vai jūras veltēm, kas pagatavoti ar sojas mērcē
 • Gado-gado - Dārzeņi ar jūras veltēm zemesriekstu mērcē

Viesnīcu specifika

Salā, kuru dēvē par Indonēzijas lepnumu, pēdējās desmitgadēs īpaši strauji attīstījies tūrisms, kas pārstāv vairāk kā 80 % no visas valsts ekonomikas.

Bali salā var atrast visu: no parastām, vienkāršām izmitināšanas iespējām līdz pasaulslavenu tīklu viesnīcām un greznām villām. Viesnīcu teritorija un pakalpojumu klāsts ir atkarīgs no kategorijas un kūrorta. Nusa Duas, Benoas, Sanuras un Džimbaranas kūrortā vairākumam viesnīcu ir koptas zaļās teritorijas, skaisti dārzi. Savukārt Kutā, Legianā un Seminjakā ir mazākas viesnīcas, dažas no tām – pilsētas tipa. Vienas viesnīcas atrodas pie okeāna, citas – nedaudz tālāk no pludmales. Piedāvātā ēdināšana ir brokastis vai brokastis ar vakariņām. Viss iekļauts tipa ēdināšana Bali salā nav īpaši populāra, jo šeit ir ļoti daudz kafejnīcu, restorānu un bistro, kur var diezgan lēti paēst. Ne visiem viesnīcu numuriem ir balkoni.

Svarīgi zināt, ka pie reģistrācijas Bali salas viesnīcā tūristam var nākties samaksāt drošības naudu par viesnīcas papildu pakalpojumiem. Atkarībā no viesnīcas drošības naudu var maksāt ar karti vai skaidrā naudā.
Noderīga informācija

 • Suvenīri. No Bali ieteicams atvest orģinālos kokgriezumus, vietējo sudrabu, sarongus, Luwak kafiju, smaržīgās eļļas, pērles vai kokosriekstu skaidas.
 • Transports. Pa Bali salu ir ļoti jautri un vienkārši pārvietoties izmantojot motorolleri. Tos ir vienkārši iznomāt tuvākajās īres vietās.
 • Dzeramnauda. Restorānos un viesnīcās parasti atstāj 10% dzeramnaudu no rēķina summas.
 • Valūta. Valsts oficiālā valūta ir rūpija. Ieteicams pirms ceļojuma naudu saminīt savā valstī. Kad Jūs ieradīsities Balī Jūs jutīsieties kā miljonārs, jo ! EUR ir apmēram 16,600 IDR (valūtas kurss patstāvīgi mainās). Naudu ieteicams mainīt bankās, vai atļautās naudas apmaiņas vietās.

Interesanti zināt

 • Ceļojums uz Bali salu - slavenāko un apmeklētāko Indonēzijas salu arhipelāgu Indijas okeānā.
 • Pateicoties labvēlīgajam tropiskajam klimatam, Jūs varat ceļot uz Bali salu jebkurā gadalaikā - vasara šeit ir visas 365 dienas gadā, un vidējā gada temperatūra gan gaisam, gan ūdenim ir + 28 grādi.
 • Doties uz Bali bieži izvēlas ne tikai jogas, bet arī sērfošanas entuziasti, kuru rīcībā šeit ir veselas pludmales.
 • Bali salas aktivitāšu un atrakciju daudzveidība ļauj brīnišķīgi atpūsties gan ģimenes lokā ar bērniem, gan izklaidējoties kopā ar draugiem, vai arī vienkārši baudot romantisku ceļojumu divatā.
 • Izdzīvojiet mīlestības un lieliska garastāvokļa sapni Bali salā, kur allaž spīd saule un peldēties vilina debešķīgas pludmales!
uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.