Atpūta Šeišelu salās


ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Seišelu salas


 

Atpūta Šeišelu salās

Dodieties uz Seišelu salām, lai apskatītu dažas no unikālākajām un neparastākajām dabas ainavām pasaulē! Ceļojot pa Seišelu salām, baudīsiet arī to neatkārtojamos, eksotiskos ēdienus. Krāsu un garšu daudzveidība ideāli papildinās jūsu brīvdienu atpūtu. Šī ir brīnišķīga vieta kāzām vai medusmēnesim. Seišelu salas nereti dēvē arī par mīlas un romantikas oāzi. Seišelas ir īsta sērfotāju, jahtnieku un nirēju paradīze visa gada garumā! Der atcerēties, ka Seišelas ir salu valsts, tāpēc viena no labākajām atrakcijām šeit ir vienkārši ceļot no salas uz salu un atklāt arvien jaunas pludmales!

Atpūta Seišelu salās online >

Informācija par valsti:

Platība – 455 kv. km
Iedzīvotāji – 95 843 (2017. gadā)
Galvaspilsēta – Viktorija
Nauda – Seišelu rūpija
Valoda – kreolu, angļu un franču valodas
Reliģija – kristieši (93,2%), hinduisti (2,1%), islāmticīgie (1,1%), budisti (1%), ateisti (1,5%) un 1,5% ir citu reliģiju sekotāji

 

Vēstures fakti

 • Arābi bija pirmie, kas ieradās uz Seišelu salām un sāka tās apdzīvot.
 • 1505. gadā uz salas ieradās arī portugāļi. Savukārt, kā tranzīta punktu starp Āziju un Āfriku šo salu izmantoja pirāti, bet tas bija līdz brīdim, kad Francijas finanšu ministrs Jean Moreau de Sechelles 1756. gadā pārņēma varu pār Seišelu salām.
 • Starp 1794. gadu un 1811. gadu ir bijušas sīvas cīņas starp Britu Impēriju un Franciju, bet 1814. gadā, Seišelu salas nonāca britu varā.
 • 1903. gadā Seišelu salas atdalījās no Maurīcijām un 1976. gada jūnijā ieguva neatkarību.

Nacionālā virtuve

 • Jūras veltes – Sakarā ar pateicīgo ģeogrāfisko atrašanās vietu, Seišelu salu virtuve ir bagāta ar zivīm un jūras veltēm. Tās tiek pagatavotas dažādos veidos: cepot, sautējot, vārot, tinotot banānu lapās, sālot vai kūpinot. Zivis vai jūras veltes parasti tiek pasniegtas ar rīsiem. Visi ēdieni tiek pasniegti ar citronzāli, kliņģerīšiem un ingveru. Seišelu salu virtuvē jūtama Ķīnas, Indijas, Āfrikas, Lielbritānijas un Francijas ietekme.
 • Tropu augļi - Ne tikai tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji dievina šīs salas tropu augļus (mango, papaiju, kokosriekstus u.c.), kā arī dārzeņus. Saldu dzērienu cienītājiem noteikti ir jāizmēģina svaigi spiestas sulas un gards kokosriekstu piens.

Viesnīcu specifika

Vislielākajā Mae salā tūristi atpūtai var izvēlēties apartamentus, mājīgu viesu namu kreolu stilā, jauku mājiņu piekrastē, nelielu 3 vai 4 zvaigžņu viesnīcu vai arī greznu 5 zvaigžņu kompleksu. Apartamentus ar iekārtotu virtuvi var rezervēt bez ēdināšanas vai ar brokastīm par piemaksu. Apartamentus ar iekārtotu virtuvi var rezervēt bez ēdināšanas vai ar brokastīm par piemaksu.Apartamentu izvēle ir plaša: gan vienkāršāki, tālāk no okeāna piekrastes, gan ļoti mājīgi, skaisti, ar izeju tieši uz pludmali; gan dabas klēpī, attālā klusajā krastā esoši, gan tādi, kā dzīvajā Bovalonas kūrortā (Beau Vallon), kur ļoti daudz veikalu, kafejnīcu un bāru, kā arī ūdens sporta bāžu. Izmitināšanas iespējas ir ļoti daudzveidīgas – no mazām studijām diviem līdz plašām villām ar vairākām guļamistabām ģimenei vai draugu kompānijai. Nelielās viesnīcās vai viesu namos ar vienu–diviem līdz desmit numuriem piedāvā brokastis, kuras dažreiz pasniedz privātā balkonā vai terasē. Parasti arī nelielās viesnīcās ir baseini ar bezmaksas zviļņiem un saulessargiem, dārzi, zaļie zālāji ar šezlongiem, bāri, restorāni, kā arī var izvēlēties ēdināšanu – brokastis un vakariņas vai brokastis, pusdienas un vakariņas. Izcilajās Seišelu salu 5 zvaigžņu viesnīcās, kas atrodas okeāna krastā, atradīsiet visu neatkārtojamai atpūtai dabā: plašas apzaļumotas teritorijas ar baseiniem, daudz dažādu restorānu à la carte un bāru par papildu samaksu, SPA, sporta zāles, tenisa laukumus, bērnu klubus, kā arī lielu numuru izvēli – no standarta numuriem līdz greznām villām ar privātiem baseiniem. Seišelu salu pludmalēs ir aizliegts izmantot zviļņus, toties tie ir viesnīcu teritorijās, kur pludmalēs nav cilvēku un var baudīt brīnišķīgus skatus un klusumu. Vairākums augstākās kategorijas viesnīcu Seišelās organizē kāzu ceremonijas un piedāvā ekskluzīvas atlaides jaunlaulātajiem, kuri atbrauc, lai pavadītu šeit medusmēnesi.Noderīga informācija

 • Laikapstākļi. Seišelu salās pateicoties piekrastes klimatam ir patīkami silts laiks, kas dominē visa gada garumā. Gan gaisa, gan ūdens vidējā gada temperatūra ir aptuveni +28 grādi. Indijas okeāna salās ir divas galvenās sezonas – mitrā sezona un sausā sezona. Mitrā sezona galvenokārt, dominē no oktobra līdz aprīlim, bet sausā sezona ilgst no maija līdz septembrim.
 • Suvenīri. No Seišelu salām atved savu mīlestību pret kokosriekstiem, ko vietējie pazīst kā Coco D‘Amour. Tas ir oriģināls un patīkams krējuma liķieris, kas izgatavots no milzīgā jūras kokosrieksta, kas aug Seišelu salās.
 • Dzeramnauda. Parasti atstāj 5% līdz 10% lielu dzeramnaudu, bet tas nav jādara obligāti, lai gan vietējie iedzīvotāji būs ļoti pateicīgi par šādu žestu.

Interesanti zināt

 • Dodieties uz Seišelu salām, lai apskatītu dažas no unikālākajām un neparastākajām dabas ainavām pasaulē!
 • Ceļojot pa Seišelu salām, baudīsiet arī to neatkārtojamos, eksotiskos ēdienus. Krāsu un garšu daudzveidība ideāli papildinās jūsu brīvdienu atpūtu.
 • Šī ir brīnišķīga vieta kāzām vai medusmēnesim. Seišelu salas nereti dēvē arī par mīlas un romantikas oāzi.
 • Seišelas ir īsta sērfotāju, jahtnieku un nirēju paradīze visa gada garumā!
 • Der atcerēties, ka Seišelas ir salu valsts, tāpēc viena no labākajām atrakcijām šeit ir vienkārši ceļot no salas un salu un atklāt arvien jaunas pludmales!
uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.