Hevīza ezers lotosu ziedos


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Ungārija, Slovākija


 

Hevīza ezers lotosu ziedos

ŠOPRONA - HEVĪZA EZERS - BALATONA ZELTA UN SUDRABA KRASTS - VARAŽDINSKE TOPLICE - ZAGREBA – KESTHEJA - GRĀFU FESTEČI PILS -TAPOLCA - TAVARSBARLANG ALA – NACIONĀLAIS VAKARS - BORI PILS – ŠEKEŠFEHERVARA - BEŠENOVAS TERMĀLAIS BASEINS

 • 2021. gada 26. septembrī
 • 2021. gada 24. oktobrī

  Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

  7 dienas / visas naktis viesnīcā

  1. diena Pretī jauniem iespaidiem…
  Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pauze ēšanai.. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā. Brno. Ierašanās viesnīcā.

  2.diena Gotiskā pilsēta Šoprona…
  Brokastis*. Laiks ceļā. Mūsu ceļš uz Hevīzu. Īsa apstāšanās Šopronā uz foto pauzi. Šoprona ir viena no vecākajām pilsētām valstī. Tās vēsturiskais centrs veidots baroka stilā, ar tradicionālām viduslaiku mājiņām, gotiskām baznīcām ar tornīšiem. Sv. Trīsvienības kolonna ir Ungārijas baroka šedevrs, bet viens no skaistākajiem neo – gotikas pieminekļiem ir 19. gadsimta Orsolyta baznīca. Šī skaistā Ungārijas kūrortpilsēta ir populāra, pateicoties ārstnieciskajam, veldzējošajam gaisam, kalnu avotiem un tuvumā esošam Ferto ezeram. Ceļa turpinājums. Ierašanās Hevīza apkaimē. Atpūta un relaksācija Hevīza baseinos. Nakts viesnīcā 2-3* Hevīzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

  3.diena Šodien – atpūta un relaksācija Balatona un Hevīza...
  Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Balatonu (par papildus samaksu 30 €). Šiofoka-Balatona vasaras galvaspilsēta un komponista Imres Kalmāna dzimtene. Pilsētas simbols Ūdenstornis un strūklaka "Venēras dzimšana".Neparastās Imres Varga metāla skulptūras, Balatona Nāriņa, Jokai parks un Balatona Zelta krasta pludmale. Balatons-lielākais ezers Viduseiropā, savukārt, Balatona ūdenim ir ārstniecisks efekts.Tas palīdz pret anēmiju un nogurumu, bet kopā ar sauli tas dod par 150 % lielāku iedegumu. Otrajā dienas pusē relaksācija Hevīzā. Hevīza ezers-atrodas vulkāna krāterī un ir otrs lielākais termālais ezers pasaulē tūlīņ aiz Taravera ezera Jaunzēlandē. No maija līdz oktobrim ezera virsma klāta ziedošiem, no Indijas ievestiem lotosiem.Ūdens temperatūra vasarā +33-+35 C Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2-3* viesnīcā Hevīzas apkaimē.

  4.diena Neliels ieskats horvātu zemē...
  Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Varaždinske Toplice un Zagrebu (par papildus samaksu 40 €)Varaždinske Toplice —termālais kūrots neskartas dabas ielokā Horvātijas ziemeļrietumu daļā ir pats senākais un zināmākais termālais kūrorts valstī. Jau senie romieši šeit labprāt ieradās ārstēties. Varaždinske Toplice termālie avoti ir brīniškīga vieta, kā aktīvai, tā arī relaksējošai ,atslābinošai un ārstnieciskai atpūtai.
  Zagreba. Svētā Stepana Katedrāle- ar XIII gs freskām, Zagrebas simbols-Sv.Marka baznīca ar daudzkrāsainu dakstiņu mozaikas jumtu, vecās pilsētas centrs un Lotrščaka skatu tornis, no kura paveras neaprakstāms skats uz pilsētu,pilsētas vārti un bana Josifa Jelačiča laukums. Brīvajā laikā iesakām nobaudīt horvātu nacionālo virtuvi-čevapčičus, kobasicu vai friteli, apmeklēt Štrossmaiera galeriju,kur apskatāmi El Greko,Goijas u.c. slavenu mākslinieku darbi, kā arī izstaigāt vienu no labākajām mākslas galerijām Eiropā-Mimras muzeju. Pilsētā ir daudz skaistu parku. Viens no lielākajiem ir Maksimirs, kura platība 18 ha, bet paši parka pirmsākumi meklējami 18.gs. Šeit arī brīniškīgs Zooparks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2-3*viesnīcā Hevīzas apkaimē.

  5.diena Greznība un pazemes noslēpumi…
  Brokastis*. Izbraukuma eksursija uz Kestheju un Tapolcu (par papildus samaksu 30 €). Kestheja-pati senākā reģiona pilsēta Balatona Sudraba krastā. Neo-baroka stilā celtā grāfu Fešteteči pils un pils parks,kā arī apskates vērtais Ungārijas Parlamenta makets,kas veidots no 5 miljoniem gliemežvāku un Balatona Sudraba krasta pludmale. Piedāvājam apmeklēt Kadiljaku muzeju un Eiropā senāko etnogrāfisko Leļļu muzeju. Tapolca. Tavarsbarlang-unikāla 400 m gara pazemes ala un brauciens mazās laiviņās (max 3 personas) pa pazemes upi,pilsētas centrs un seno romiešu mākslīgi veidotais Malima ezers, Eiropā senākās ūdensdzirnavas, baroka stilā celtā Svētā aka, bronzas skulptūra Mazā princese. Vakarā piedāvājam baudīt nacionālo vakaru. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3*viesnīcā Hevīzas apkaimē.

  6.diena Mūžīgās mīlestības simbols-Bori pils un Bešenovas termālais baseins...
  Brokastis*.Viesnīcas numuru atbrīvošana. Brauciens līdz Šekešfehervarai. Mūžīgās mīlestības simbols-Bori pils. No pils torņa augstumiem Jūsu priekšā pavērsies brīniškīgā Šekešvehervaras apkārtnes ainava. Staigājot pa pili, Jūs visapkārt sajutīsiet uzticības, skaidrības un mīlestības atmosfēru. Tā ir vieta, kur pazūd laiks un Jūs nokļūstat pasakā, pasakā par mīlestību.Tālāk ceļš mūs ved līdz Slovākijas Bešenovas termālo baseinu kompleksam, kas atrodas zem klajas debess. Jums noteikti pazudīs nogurums! Bešenovas atklātie termālie baseini darbojas visu gadu. Ūdens tiem tiek ņemts no 1987 m dziļuma un zemes virspusē nonāk 70 C temperatūrā. Tas tiek atdzesēts, lai būtu vairāk piemērots cilvēka organismam. Zinātniski pierādīta šī minerālūdens labvēlīgā ietekme uz gremošanas sistēmu, tam piemīt arī kosmētisks efekts. Nakts viesnīcā 2/3* Polijas teritorijā. Krakovas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

  7.diena Un atpakaļ uz mājām...
  Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

  Ceļojuma cena: € 280

  Samaksas kārtība:

  • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
  • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

  Ceļojuma cenā ietilpst:

  • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
  • transporta un ceļa izdevumi,
  • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), Plānotais Ierašanās laiks nakts mītnēs 22-24.00 un atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļas apstākļiem
  • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
  • grupas vadītāja pakalpojumi,

  Piemaksas un papildus izdevumi:

  • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 75 €,
  • piemaksa par papildvietu autobusā 80 €,
  • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
  • pilsētas sabiedriskais transports,
  • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (pēc 65 gadu vecuma 12.60 €)

  Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

  • Izbraukuma ekskursija " Neliels ieskats horvātu zemē." 40 €, Izbraukuma ekskursija uz Balatonu 30 €; Izbraukuma ekskursija "Greznība un pazemes noslēpumi." 30 €.
  • Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 100 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 80 €, bērniem līdz 14g. 65 €.
  • Ieejas biletes nav iekļauts izbraukumā ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

  *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

   

  Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

  • Tavarbarlang ala un brauciens ar laiviņu 8 €;
  • Hevīza ezers  no 10 €;
  • Nacionālais vakars 30 €;
  • Bešenovas termālais baseins 23 €,
  • Kesthejas pils 9 €;
  • Varaždinske Toplice baseins 6 €;
  • Bori pils 3,50 €.

  2017. gada rudens izmaksas

  *Ja izbraukuma ekskursijā dodas mazāk kā 30 ceļotāju, tad ekskursijas izmaksas sadārdzinās par 5 €.

  OZ

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.