Izraēla – Svētā zeme


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Izraēla


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no

Izraēla – Svētā zeme

 • 2022. gada 27. augustā

  1. diena Rīga/Viļņa – Telaviva / Netānija.
  Lidojums Rīga/Viļņa – Telaviva. Pēc ierašanās Jums tiek nodrošināta sagaidīšana lidostā un transfērs uz Jeruzalemi. Nakšņošana Jeruzalemes viesnīcā.

  2. diena Netānija – Telaviva - Jaffa – Netānija (brokastis).

  Pēc brokastīm Jums ir ieplānota ekskursijas tūre uz Telavivu - otro lielāko valsts pilsētu. Telaviva ir liela un moderna metropole, lielākais rūpniecības, ekonomikas un kultūras centrs, pilsēta atrodas valsts rietumu daļā. Telaviva ir jauna pilsēta, kurai nav pat 100 gadu. Pilsētas arhitektūrā dominē 20. gadsimta jūgendstila ēkas un mūsdienu debesskrāpji. Telavivā ir ļoti daudz dārzu un parku, kā arī daudz grezno veikalu un interesantu vietu brīvā laika pavadīšanai.

  Brauciena laikā Jums būs iespēja apmeklēt vienu no nedaudzajiem pasaulē Dimantu muzeju. Ekskursijas otrā daļa būs veltīta Jaffas veco rajonu apmeklēšanai. Jaffa ir viena no vecākajām pilsētām pasaulē ar 5000 gadu vēsturi. Tā gan nav kļuvusi par lielu pilsētu, tomēr tagad tā ir Telavivas neatņemama daļa. Brauciena laikā Jūs redzēsiet Jaffas pilsētas vecos kvartālus, pilsētas nocietinājumu drupas, vecas baznīcas, mošejas un pilsētas simbolu - Veco kapelu. Nakšņošana Netānijas viesnīcā.

  3. diena Brīvā diena.

  4. diena Netānija – Galileja - Netānija (brokastis)

  Pēc brokastīm brauciens uz Izraēlas ziemeļiem – uz Galileju, valsts auglīgāko daļu. Šis Izraēlas reģions kopš senajiem laikiem ir slavens ar saviem saules izkaltētajiem pauguriem un auglīgajām ielejām, ar bagātīgām graudu, augļu un olīvu ražām. Augšējā Galileja atrodas ziemeļos, kur tā saplūst ar Libānas kalniem. Arī šodien Galilejas iedzīvotāji atceras asiņainas kaujas ar ārvalstniekiem un piemin tajās kritušos tautiešus. Šeit atrodas galveno tirdzniecības ceļu sākums, kas izplatās visā pasaulē. Tomēr par īpašo šo reģionu padara ne tikai tā dabas bagātība un ekonomiskā nozīme, bet pirmkārt tā ar kristiešu reliģijas saistītas slavenās vietas.
  Ekskursija sākas Bībeles vietā - Armagedona ielejā. Šajā ielejā ir notikušās daudz dažādu cīņu. Kristīgajā tradīcija tiek uzskatīts, ka tieši Armagedons ir tā vieta, kur kādreiz notiks pēdējā cīņa starp labajiem un ļaunajiem spēkiem pirms pasaules gala.
  Pēc tam Jūs apmeklēsiet Bībeles pilsētu Nācarete, kur savas bērnības un jaunības gadus pavadīja Jēzus Kristus. Jūs redzēsiet Dievmātes Pasludināšanas baznīcu - lielāko šāda veida konstrukciju Tuvajos Austrumos. Apstāsities Bībeles Kānas ciematā, kur Kristus radījis savu pirmo brīnumu pārvēršot ūdeni par vīnu.

  Vēlāk Jūs dosities uz svētceļnieku kristības vietu uz Jordānas upi – Jardenit, pie Kinnereta ezera, kur Jānis Kristītājs kristījis Jēzu. Kristieši no visas pasaules dodas uz šejieni, lai izietu šo svēto kristības rituālu. Kinnereta ezera rietumu krastā atrodas Tibērijas pilsēta, kas tika uzcelta mūsu ēras sākumā (17.-18. g. m.ē.) par godu Tibērijas imperatoram.
  Tālāk Jūs apmeklēsiet Svētlaimes kalnu - Jēzus sprediķu vietu, kas paceļas 175 m augstumā virs Galilejas ezera. Kalnā pašlaik darbojas katoļu Franciskāņu baznīca un klosteris, kur aug unikāli krāšņi dārzi. Svētlaimes kalna virsotnē 21. gadsimtā bija uzcelta moderna ēka, kur tagad dažādu konfesiju kristieši organizē seminārus un konferences.
  Jūs apmeklēsiet ar mozaīku rotātu Maizes un Zivju Pavairošanas baznīcu Tabhā. Baznīcu iznīcināja persieši un tikai 1982. gadā tā atkal bija uzcelta uz veca pamata. Baznīca saglabāja savu sākotnējo vienkāršību un dažas oriģinālas autentiskas daļas: mozaīkas grīdas no krāsainiem akmeņiem, klinti zem altāra, kur, kā domājams, bija radīts maizes un zivju pavairošanas brīnums. Nakšņošana Netānijas viesnīcā.

  5. diena. Jeruzaleme (brokastis).
  Pēc brokastīm Jūs gaida ekskursija “Kristiešu Jeruzaleme”. Ekskursijas laikā Jūs apbrīnosiet veco un mūsdienu Jeruzalemes panorāmas skatu, apmeklēsiet Cionas kalnu, kur atrodas ķēniņa Dāvida rezidence un kaps, kā arī Svētā vakarēdiena zāli. Pēc Svētā vakarēdiena Jēzus uzkāpa ar saviem mācekļiem uz Olīvkalna un uz kalna nogāzes Ģetzemanes dārzā viņš bija nežēlīgi apcietināts. Faktiski kalna nosaukums ir saistīts ar olīvkokiem. Ģetzemanes dārza rotājums ir kupli simt gadu veci olīvkoki, kas piesaista uzmanību un apbrīno vairākus šīs svētās vietas apmeklētājus.

  Tad Jūs gaida neliels gājiens, kas sakrīt ar Krusta ceļa pēdējo daļu un kura laikā Jūs apmeklēsiet pēdējās piecas Krusta ceļa stacijas. Krusta ceļš beidzas Golgātā - Jēzus krustā sišanas un nāves vietā, kur tagad atrodas Svētā kapa baznīca. Jūs apmeklēsiet arī Jeruzalemes veco pilsētu, kur redzēsiet ebreju svētnīcu - 6. gadsimtā pirms Kristus dzimšanas uzcelto Raudu sienu. Sienas plaisās cilvēki ievieto zīmītes, kurās ir uzrakstītas viņu svarīgākās vēlmes un lūgumi. Nakšņošana Jeruzalemes viesnīcā.

  6. diena Jeruzaleme - Nāves jūra - Jeruzaleme (brokastis)
  Šodien pēc brokastīm Jūs dodaties uz Nāves jūru. Kaut arī šo sāls ūdenstilpi sauc par jūru, patiesībā tas ir ezers, kas atrodas zemākajā Zemes punktā. Nāves jūras sāls, dubļi un skābeklis ir bagāti ar dažādiem minerāliem. Tas ir unikāls dabīgs ārstnieciskais resurss, kas var palīdzēt pārvarēt artrītu un izārstēt ādas slimības, uzlabot sirds un plaušu darbību, vai vienkārši uzlabot savu veselību un palīdzēt ikvienam būt ne tikai veselīgam, bet arī vēl skaistākam. Nakšņošana Jeruzalemes viesnīcā.

  7 diena. Netānija – Betlēme – Netānija(brokastis).

  Pēc brokastīm Jūs gaida ceļojums uz Betlēmi. Betlēme – Kristus piedzimšanas bazilika. Ein Karem - Jāņa Kristītāja piedzimšanas vieta, pareizticīgo klosteris. Svētais avots - Jaunavas Marijas un Elizabetes tikšanās vieta.

  Vēlāk došanās uz Netāniju – kūrortpilsētu rietumos, kur Jūs varēsiet nobaudīt maigu piekrastes klimatu. Nakšņošana Netānijas viesnīcā.

  8. diena Netānija – Telaviva -Rīga/Viļņa (brokastis)

  Pēc brokastīm Jūs aizvedīs uz Telavivas lidostu, no kurienes Jūs tiksiet uz Rīgu/Viļņu.

  Ceļojuma cena: no 943 EUR + lidojums

  CEĻOJUMA CENĀ IR IEKĻAUTS:

  • Ekskursijas saskaņā ar programmu ar krieviski runājošo gidu;
  • Transfērs pēc programmas;
  • Izmitināšana viesnīcās 2*+/3*;
  • Brokastis visa ceļojuma laikā.

  CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS:

  • Starptautiskais lidojums Viļņa – Telaviva - Viļņa cena no 203 EUR, Rīga – Telaviva - Rīga cena no 270 EUR;
  • Veselības apdrošināšana;
  • Vakariņas ceļojuma laikā;
  • Dzērieni brokastīm un vakariņām;
  • Personīgie izdevumi;
  • Dzeramnauda.

  PIEZĪMES:

  • Ja programmas aprakstā nav atzīmēts citādi, programmā ir norādīta zemākā cena vienas personas
  • nakšņošanai divvietīgā numurā vai kajītē.

  KL

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.