Kuba kafijas krāsā


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Kuba


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no

Kuba kafijas krāsā

Havana – Pinar – Del Rio- Cienfuegos – Trinidad – Tope de Collantes – Remedios – Cayo Sankt – Marija- Santa-Klara, Havana, Varadero

 • 2022. gada 5, 19. jūnijā
   

  CEĻOJUMA PROGRAMMA

  1.diena. LIDOJUMS RĪGA - HAVANA ar pārsēšanos
  Lidojums uz Havanu ar pārsēšanos. Sagaidīšana lidostā un transfērs uz viesnīcu Havanā. Reģistrēšanās viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks, kurā laikā Jūs varat, piemēram, doties uz kabareju "Tropicana" (par piemaksu).

  2.diena. HAVANA (brokastis)
  Pēc brokastīm Jūs gaida Morro-Cabana laukuma apmeklēšana un apskates ekskursija pa Havanas vecpilsētu - vēsturisko centru, kur ir daudz interesantu muzeju, skvēru, koloniālo arhitektūras paraugu. Vecpilsēta ir iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā. Ieroču laukums, Ofisios iela, Franciska Asizsska laukums. Ruma muzeja apmeklēšana, kur Jums būs iespēja iepazīties ar šī dzēriena ražošanas procesu, un degustācija. Turpināsim pastaigu pa veco laukumu un Mercaderes ielu līdz viesnīcai Ambos Mundos, kur kadreiz dzīvoja slavenais amerikāņu rakstnieks Ernests Hemingvejs, tālāk no Katedrāles laukuma uz bāru-restorānu "Bodeguita del Medio." Revolūcijas muzeja, Centrālā parka, Lielā Havanas teātra, Valsts nacionālā Kapitolija un Havanas slavenās krastmalas Malecon panorāmas apskate. Pusdienas vietējā restorānā. Pēc pusdienām turpināsim mūsu apskates ekskursiju pa mūsdienīgu Havanu: apskatīsim Revolūcijas laukumu un Universitātes pilskalnu. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks.


  3. diena. HAVANA - PINAR DEL RIO - HAVANA (brokastis un vakariņas)
  Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbraukšana uz Viñales ieleju, kas atrodas Kubas rietumu provincē Pinar del Rio un ir slavena ar to, ka šeit aug labākā tabaka pasaulē. Pa ceļam vērosim Kubas dabu, tās eksotisko floru, it sevišķi karaliskās palmas - Kubas valsts simbolu. Tabakas fabrikas Candelaria apmeklēšana. Turpinām mūsu braucienu uz Vinales ieleju. Pietura pie saimniecības "El Paraíso", kur Jūs redzēsiet parasto zemnieku dzīvesveidu, kuri nodarbojas ar tabakas audzēšanu, un Jums būs arī iespēja novērtēt viņu viesmīlību un vienkāršību. Indiāņu alas apmeklējums un brauciens ar laivu pa pazemes upi. Pusdienas vietējā restorānā. Brauciens pie "Aizvēsturiskās sienas", uz senām klintīm izveidotas gleznas apskate, kura ataino dzīvības izcelsmi Zemē. Pēc tam brauciens uz skates laukumu Los Jazmines, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz Vinales ieleju. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks.


  4.diena. HAVANA - CIENFUEGOS (brokastis un vakariņas)
  Pēc brokastīm jūs dosities uz Cienfuegos pilsētu. Pa ceļam būs pietura Guama pilsētā, Nacionālā dabas rezervātā sirdī. Jūs apmeklēsiet krokodilu fermu, kur Jums būs iespēja pabarot šos aizvēsturiskos dzīvniekus. Pēc tam ar kuģi brauksim uz Dārgumu lagūnu (Laguna del Tesoro), otrajā krastā Jūs atradīsiet Kristofora Kolumba laiku indiāņu ciemata imitāciju. Lai gan tagad, protams, tā laika ciema iedzīvotājus Jūs neredzēsiet, bet Jums būs iespēja aplūkot skulptūras un reprodukcijas, kurās attēlota tā laika indiešu ikdienas dzīve, kā arī redzēsiet mājas, kurās viņi kādreiz dzīvoja. Pusdienas vietējā restorānā.

  Ierašanās Cienfuegos. Šo pilsētu sauc arī par "Dienvidu pērli." Šī ir vienīgā pilsēta Kubā, kuru dibināja franči. Jūs apmeklēsiet El Prado aleju, Jose Marti parku, Terry teātri un citas slavenās vietas. Ierašanās viesnīcā un vakariņas.


  5. diena. Jūras katamarāna tūre uz CAYO LAS IGUANAS / ANKONAS pussalu (brokastis, pusdienas, vakariņas)
  Brokastis viesnīcā. 09.30 Viesnīcā Seafari jūs gaida ekskursija pa Marina Gaviota ostu. Izbrauksim jūrā, piestāsim pie koraļļu rifa, lai varam baudīt zemūdens pasauli snorkelējot. Mēs turpināsim savu ceļojumu. Katamarānā ir atvērts bārs ar nacionālajiem dzērieniem. Ieradīsimies salā, kur pusdienosim ar jūras veltēm un varēsim baudīt peldi. Mēs turpināsim ceļu un atgriezīsimies savā viesnīcā Trinidādā. Vakariņas viesnīcā. Brīvais laiks.


  6.diena. TRINIDADAS - TOPES DE KOLANTES (brokastis, pusdienas, vakariņas)
  Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm apmeklēsim Trinidādi, vienu no Kubas iespaidīgākajām pilsētām. Šeit sajutīsim koloniālās dzīves krāsas, redzēsim tipiskas mājas ar redeļu logiem un iespaidīgus arhitektūras objektus ar akmens bruģētām ielām un flīžu ēkām.
  Apmeklēsim galveno draudzes baznīcu Sv. Trīsvienības, mēs redzēsim greznu altāru, kas izgatavots no melnkoka un izrotāts ar zīmējumiem, kas vecāki par trīssimt gadiem. Sasniegsim arī galveno laukumu un grāfa Bruneta pili, kurā atrodas Romantisma muzejs.
  Apmeklēsim krogu "Canchanchar", kur nobaudīsim tāda paša nosaukuma dzērienu. Vakariņosim pilsētas mājīgajā autentiskajā restorānā. Pēcpusdienā dosimies izpētīt Los Ingenios cukura ieleju, kur varēsim nobaudīt kokteili Monaca Iznaga restorānā. Mēs turpināsim ceļu uz Topes de Collantes. Vakarā palieciet viesnīcā un ieturiet sātīgas vakariņas privātajā restorānā, pēc tam varat doties nesteidzīgā pastaigā pa Trinidādas ielām.


  7. diena. TOPES DE COLLANTES — GVANAJARA (brokastis, pusdienas, vakariņas)
  Pēc brokastīm mūs sagaida ekskursija uz Guanayara National Park (Parque Guanayara), kas atrodas tikai 15 km attālumā no Trinidādas. Brauciena laikā iepazīsimies ar dažādu floru un faunu, kas sastopama tikai šajos reģionos. Šeit pastaigāsimies pa taku gar skaisto ezeru un redzēsiet iespaidīgo Rasas ūdenskritumu (Salto el Rocio). Neliels ūdenskritums beidzas mazā baseinā, kurā varam iemērkt kājas pēc aptuveni 500 metru iešanas upē. Pusdienas tiks pasniegtas restorānā La Gallega pēc gleznainiem skatiem. Turpināsim apmeklēt kafijas plantāciju, kur iepazīsimies ar kafijas audzēšanas tradīcijām. Vakarā atgriezīsimies viesnīcā, kur ieturēsim vakariņas restorānā Mi Retiro.


  8. diena. TOPES DE KOJANTES — SANTA CLARA — CAJO SANTA MARIA (brokastis, pusdienas, vakariņas)
  Pēc brokastīm dosimies uz Cayo Santa Maria salu. Pa ceļam paveras panorāmas skats uz Santa Clara pilsētu. Šeit jūs apstāsieties pie slavenā Čegevaras memoriāla. Santa Clara pilsētiņā mums būs iespēja izstaigāt seno pilsētiņas centru un papusdienot vietējā restorānā. Pēcpusdienā redzēsim Remedijas pilsētas panorāmu. Mēs turpināsim ceļu uz Cayo Santa Maria salu. Viesnīca ir atvērta vakariņām un vakariņām. Mums būs brīvs laiks, lai izstaigātu šo kūrortu.


  9-11 diena. KAJO SANTA MARIA (viss iekļauts)
  Cayo Santa Maria sala, kas ir 13 km gara un 2 km plata, ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm, bagātīgo floru un faunu un burvīgo zemūdens pasauli. Vietējie uzskata, ka šajā salā ir visskaistākās pludmales. Tad varēsi pārliecināties pats!
  Brīvais laiks.


  12. diena. KAJO SANTA MARIA - HAVANA (brokastis)
  No rīta brokastīsim viesnīcā, pēc tam izbrauksim uz Havanu. Ierodoties Havanā, brauksim uz lidostu, kur mūs gaida lidojums uz mājām.

  12 diena. VARADERO - RĪGA ar pārsēšanos
  Atgriezšanās Rīgā.

  CEĻOJUMA CENA: no 1710 EUR + lidojums

  Viesnīcas

  D variants C variants B variants A variants
  Havanoja Plaza/Inglaterra Melia Habana 5* Starfish Montehabana 3* Memories Miramar 4*
  Trinidada Costa Sur  Memories Trinidad del Mar 4* Memories Trinidad del Mar 4* Memories Trinidad del Mar 4*
  Topes de Collantes Los Helechos Los Helechos 3*  Los Helechos 3*  Los Helechos 3* 
  Cayo Santa Maria Sol Club Cayo Santa Maria Royalton Cayo Santa Maria 5* Starfish Cayo Santa Maria 5* Grand Memories Cayo Santa Maria 5*
  Jaungada cena: persona + lidojums; - 2418 € 1768 € 
  1828 € 
  Cena par periodu 2021.12.01-2022.03.31: persona + lidojums; - 2228 € 1622 € 1710 € 
  Cena par periodu 2022.04.01-2022.11.30: 1631 € / persona + lidojums; - 2065 € 1550 € 1631 €
           

  Cenas vienai personai ieskaitot visas lidostu nodevas. Izbraukšana ir garantēta, pat ja būs tikai 1 persona. Ceļojuma cenas laika periodam no 05/12 līdz 06/01 jautājiet aģentūrā. Ceļojuma izmaksas var mainīties atkarībā no aviobiļešu cenām pirkuma brīdī.

  Cenām ir informatīvs raksturs, lūdzu, precizējiet aģentūrā cenas noteiktiem datumiem.

  CENĀ IEKĻAUTS:

  • Programmā iekļautās ekskursijas krieviski runājošā gida pavadībā (pēc izvēles - ar angļu valodā runājošo gidu);
  • Vietējie braucieni saskaņā ar programmu;
  • Naktsmītnes viesnīcās pēc jūsu izvēles;
  • Maltītes brauciena laikā - brokastis, pusdienas un vakariņas – „viss iekļauts” ceļojuma laikā.

  CENĀ NAV IEKĻAUTS:

  • Lidojumi Rīga - Havana - Rīga ar pārsēšanos;
  • Nodoklis izbraukšanai no Kubas - 25 CUC (~ 25 USD);
  • Veselības apdrošināšana;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšana.

  PIEZĪMES:

  • Ir iespējams pagarināt atpūtu kūrortā Cayo Santa - Maria + 44 EUR, transfērs + 82 EUR papildus nakts Sol Cayo Santa -. Maria).
  • Papildu nakts viesnīcā Havanā + 58 EUR vienai personai ar brokastīm un vakariņām un Plaza vai Inglaterra.
  KL
  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.