Meksika. Atpūta Kankūnā


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Meksika


 

Meksika. Atpūta Kankūnā

MEKSIKA - tā ir valsts, kas ir vienreizēji bagāta ar dažādām tūrisma vietām un pilna ar ģeogrāfiskiem un sociāliem kontrastiem. Jūs redzēsiet lielas pilsētas ar debesskrāpjiem un mazas, provinciālas pilsētiņas, iespaidīgas, seno civilizāciju, paliekas, kā arī musdienīgas arhitektūras celtnes, ar sauli pārpildītas pludmales un, ar sniegu noklātos vulkānus, neticami zeltainas tuksneša smiltis un valguma pilnos mūžzaļos mežus...Ļoti parsteidz dzīvnieku pasaules dažādība, klimatiskie apstākļi, kā arī kultūras un kulinārās tradīcijas. Nav iespējams uzskaitīt visas šīs burvīgās valsts bagātības.

Atpūta Kankūnā online >

Daba un klimats:
Puse valsts teritorijas atrodās 1000 metri virs jūras līmeņa, atrodās starp Atlantijas un Kluso okeānu, pārsvarā dominē kalnainais reljefs. Meksika ir izvietota tropu un subtropu platuma grādos, tāpēc tur vienmēr ir vasara.
Augstienēs un zemienēs vidējā mēneša temperatūra ir ļoti augsta: no 21-25 C janvārī (Kalifornijas līča rajonā 2-4C grādus zemāka) līdz 27-28C grādiem julijā. Kalnos attiecīgi no 12-14 līdz 16-20C grādiem. Vidējā diennakts temperatūra Meksikas pilsētā janvarī 11,6C grādi, maijā 17, 4C grādi.

Akapulko

Šī skaistā osta ir izvietota 418 km attālumā no Mehiko pilsētas un ir viena no svarīgākajiem tūrisma centriem. Viena no tās labajām īpašībām ir, ka tur visu gadu ir siltais klimats. Akapulko vienmēr ir atšķīries ar skaistajām pludmalēm un pasakainajiem skatiem uz līci. Tūristi brauc no visas pasaules, lai redzētu slaveno uzvedumu "La Quebrada", kad no gleznainās 50 m augstās akmens kraujas, vietējie drosmīgie lēcēji metās bangojošajos piekrastes viļņos. Izņemot jūru un skaistās ainavas, Akapulko Jūs atradīsiet daudz sporta izklaides, nakts centrus, diskotēkas, restorānus un veikalus.

Kankūna

Kankūnā ir vairāk kā divsimt dažādu kategoriju viesnīcas. Kankūna dalās divās daļās: viena (pilsētas Centrs) atrodās uz kontinenta, otra (viesnīcu Zona) izvietota uz zemes mēles, kas savienota ar kontinentu ar diviem tiltiņiem un nodalīta no tā ar Ničupte ezeru. Pa visu viesnīcu Zonu ir izvietotas lieliskas pludmales no sniegbaltām, vienmēr vēsajām smiltīm, kuras apskalo Karību jūras dzidrais ūdens. Gar visu Kintana Roo štata piekrasti, kur atrodas Kankūna, stiepjās otrais pasaulē lielākais Lielais Koraļļu Rifs.

Merida

Šeit ir mierīga, provinciāla atmosfēra, no dažādām pusēm var dzirdēt tradicionālā mūzikas instrumenta "marimba" skaņas. Starp visinteresantākajām vietām pilsētā ir Antrapoloģiskais muzejs, Valdības pils, Monteho Māja un Prospekts ar senām un krāšņām rezidencēm franču stilā un Kultūras Pils. Centrālais tirgus arī ir viena no ievērojamākajām vietām pilsētas apmeklētajiem. Iespaido tā daudzveidība: garšvielas, gaļas produkti, tropiskie augļi, slavenie jukatanas šūpuļtīkli, ar košām krāsām izšūtas šī štata nacionālās kleitas, suvenīri utt. Turklāt Meridā ir daudz restorāniņu, kur var nobaudīt dažādus un ļoti garšīgus Jukatan štata ēdienus. Dažus km no Meridas atrodās daudz skaistu dabas stūrīšu, arheoloģiskās zonas, kas saistītas ar maiju kultūru un koloniālās arhitektūras pieminekļi.

Maija

Krāsaino zivju un lielisko zemūdens ainavu bagātība ar koraļļiem pievilina šeit aizrautīgos zemūdens peldēšanas cienītājus, no visas pasaules. Taču tā ir tikai viena no šā daudzveidīgā kurorta pusēm. Interesantu arheoloģisko zonu bagātība, ko saglabājuši senie maiji no Kankūnas (Čičen Ica, Tulum, Koba u.c.), atļauj valts mīļotājiem saskarties ar lieliskās un noslēpumainās pasaules mantojumu, kurā dzīvoja maiju ciltis.

uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.