Spānija. Atpūta Kosta Doradā


ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Spānija


 

Spānija. Atpūta Kosta Doradā

Spānija – siesta, fiesta un basta

Katalonija ir viena no Spānijas 17 autonomajiem apgabaliem. Tā robežojas ar Franciju. Tās krastus apskalo Vidusjūra. Šajā Katalonijai piederošajā 580 kilometrus garajā piekrastē atrodas izslavētas tūrisma zonas – Kostabrava, Kosta de Barselona-Maresme, Kostadorada

Kosta Dorada – Vidusjūras piekrastes rajons, kuras nosaukums tulkojams kā „Zelta krasts”. Tādu nosaukumu, šī brīnumaina vieta ieguva vietējo pludmaļu smilts zeltas krāsas dēļ, tas spīd saules staros līdzīgi zelta kliednēm. Katru gadu tas pievilcina tūkstošus tūristu ar saviem neparastiem skatiem, maigu klimatu, svaigu jūras gaisu, unikālu dabas rezervātu un senākiem bagātas vietējas vēstures pieminekļiem. Kosta Dorada ilgst no Barselonas līdz Tarragona galvaspilsētai. Pateicoties savām unikālām ģeogrāfiskām īpatnībām un maigam Vidusjūras klimatam šī vieta kļuva par īstu paradīzi aktīvās atpūtas cienītājiem. 

Te ir visi apstākļi, lai nodarbotos ar ūdens sporta veidiem, tādiem kā sērfings un vindsērfings, ir liels tenisa kortu, golfa laukumu, izjādes klubu skaits. Makšķerēšanas cienītāji arī atradīs iespēju nodarboties ar savu hobiju. Papildus sporta atpūtai Kosta Dorada ir ideāls ģimenes atpūtas centrs pateicoties siltai nedziļai jūrai un dažādu izklaides centru esamībai, tādiem kā Port Aventura (Port Aventura), Akvapolis Akvaparki (Aquapolis) un Akvaleons (Aqualeon), kas izraisīs pozitīvu emociju vētru visiem centra apmeklētājiem.

 
“Port Aventura” ir viens no lielākajiem izklaides parkiem Eiropā (platība – 115 ha), kurā gan pieaugušie, gan bērni var lieliski pavadīt laiku, doties neatkārtojamos piedzīvojumos un vienas dienas laikā apceļot visu pasauli. Atrakcijas ir izvietotas tematiskajās zonās – it kā, lai apceļotu visus kontinentus un eksotiskās valstis. 
“Port Aventura” parkā ir 31 restorāns, kur sastopamas dažādu valstu ēdienkartes, 30 elpu aizraujošas atrakcijas un karuseļi. Katru dienu šeit notiek daudz visdažādāko žanru – teātra, mūzikas, varietē, burvju mākslinieku u.c. – priekšnesumi.
Tossa de Mara. Tossa de Mara kūrorts atrodas 85 km attālumā no Barselonas. Šī ir Kosta Bravas viena no skaistākajām un romantiskākajām vietām. Zelta pludmale, nelielā līcī uzceltā senā pilsēta-cietoksnis: ne velti vietu sauc par Vidusjūras pērli, zilo paradīzi. Jau XX gs. sākumā to bija iemīlējuši bagātie eiropieši, vienreizējā kūrorta daili aprakstīja un dzejās apcerēja dzejnieki, bet apkārtējā ainava iedvesmoja ne vienu vien mākslinieku.
Tas ir pirmais Spānijas kūrorts, kurš saglabājis savdabīgu veidolu, kas vērojams vecajā pilsētā vai tā sauktajā Villa Vella. Pilsētas vecā daļa attiecināma uz XII gs., to ieskauj cietoksnis ar trim cilindrveidīgiem torņiem. Šie aizsardzības vaļņi piešķir pilsētai cēlumu. No pilsētas uz cietoksni ved speciāli tūristiem izveidotas akmens kāpnes. Cietoksnis atrodas kalna virsotnē no kurienes paveras lielisks skats uz jūru un pilsētas apkārtni.
Pludmale, kas stiepjas cauri pilsētai,ārpus tās robežas atduras klinšainā krastā. Tā ir visai šaura, sīku oļu pludmale. Sezonas laikā pludmale bieži ir pārpildīta. Dabas veidotā vieta, ir kā radīta romantikas un zemūdens peldēšanas cienītājiem.
Tossa de Mara kūrorts ir plaši pazīstams ar savu kulinārijas mantojumu. Pateicoties pilsētas ģeogrāfiskajam izvietojumam šeit dominē Vidusjūras virtuve. Pilsētas mājīgajos restorānos Jums piedāvās nobaudīt daudzveidīgus jūras produktu ēdienus, kuri apmierinās visprasīgāko gardēžu vēlmes. Lielu nakts klubu šeit nav (vienīgais klubs “Turrai”), bāros ir dzīvā mūzika (“Flamenco bar”, “Pepe bar”, “Tahity”). Dzīve šeit mutuļo no jūnija vidus līdz augusta beigām. Augusta beigās šeit notiek starptautisks mūzikas festivāls. Tā laikā koncerti notiek vienu vai divas reizes nedēļā.
 

Kalella

Kambrils – tā ir neliela kūrorta pilsētiņas Kosta Dorada piekrastē. Šeit dzīvo mazliet vairāk kā  32 tūkstoši cilvēku. Galvenā atšķirzīme šaj katalonijas pilsētai ir ļoti tīra jūra, koptas pludmales un iespēja mierīgi atpūsties. Кambrils izvēlas ģimenes ar bērniem un golfa mīlētāji, jo 25 km rādiusā no šī kūrorta atrodas trīs elitārie laukumi. 

La pineda

LaPineda – kūrorts, kurš atrodas Kosta Dorada viduspiekrastē. Pilsētas nosaukums radās no tā pašreizējā simbola— vidusjūras priedes. La Pineda  der kā mierīgās atpūtas cienītājiem, kā arī tiem kas vēlas aktīvi pavadīt laiku. 

Lloret de Maras

Loret-de-Мar – šīs ir populārs Katalonijas kūrorts. Tas atrodas 75 km no Barselonas un atrodas Vidusjūras krastā.Pilsētai ir divpusējā vēsture, tāpēc šīs kūrorts var būt interesants pludmales mīlētājiem, kā arī informatīvā tūrisma cienītājiem.

Salou

Salou- uz šodienu ir galvenais Katalonijas tūrisma centrs. Pilsētas kūrorta rajoni ar pludmalēm un ar milzum daudzām viesnīcam dažāda līmeņa, stiepjas no La Pineda raga līdz brīnišķīgam Kambrilam. Pilsētu Salou iespaido tūristi, tieši tapēc, šajā kūrortā atrodas daudz dažādu nacionālo bāru un kafejnīcu.

Santa Susana

Santa-Sussana- kūrorta zona, īpaši intensīvi attīstās pēdējos gados. Tā atrodas gar piekrasti un mēreni saiet kopā ar blakus kūrortu – Malgrat de Mar - ar atdzīvināto tūristisko piekrasti, gar kuru koncentrēti daudz veikalu, tirdzniecības centru, bāru, restorānu, kafejnīcu un naktsklubu. Vēsturiskā pilsetas daļa atrodas virs šosejas, uz ainaviskām virsotnēm, kas ir noklātas ar zaļumiem. Šeit var redzēt 16 gs. Majestātisko skatu torni, kā arī restaurēto pili „castell de Can Rates”, kā teritorijā tagad atrodas kultūras-maksliniecības centrs. Blakus vecpislētai atrodas lielisks parks Parque Natural de la Font del Boter. UNESKO apbalvo ar  "zilo karogu" labākos eiropas pludmales, tādus kā Santa Sussanā. 

Tossa de Maras

Tossa de Mar – ir fantastiska kūrortpilsēta 105 kilometru attālumā no Barselonas lidostas. Šī kūrortpilsēta ir īsts sapņa piepildījums romantikas un dabas cienītājiem. Tā atrodas nelielā līcī, ko ieskauj klinšaini krasti. Tossa de Mar noteikti patiks visu gadagājumu pāriem, ģimenēm ar pusaudžu vecuma bērniem, draugu kompānijai.

 
 
 
 
uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.