Taizemes karaliste. Ekskursijas ar atpūtu Andamanas jūras piekrastē. Ekonom tūre


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Taizeme


 

Taizemes karaliste. Ekskursijas ar atpūtu Andamanas jūras piekrastē. Ekonom tūre

 • 2022. gada 8. oktobrī

  1. diena RĪGA - BANGKOKA
  Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga – Bangkoka (caur Stambulu).

  Rīga - Stambula 12:15 – 15:15 (Turkish Airlines)

  Stambula - Bangkoka 17:55 – 07:30 (+1) (Turkish Airlines)

  2. diena BANGKOKA
  Ierašanās Bangkokā no rīta.

  Transfērs uz *** viesnīcu
  Brīvs laiks.

  Iekārtošanās, atpūta.

  Nakts viesnīcā.

  3. diena BANGKOKA
  Brokastis.
  Ekskursija Bangkokā.

  Bangkoka ir viena no apmeklētākajām dienvidaustrumu Āzijas pilsētām. Tā ir izaugusi no neliela tirdzniecības ciema, 18.gs. beigās ieņemot Taizemes galvenās pilsētas statusu.

  Iepazīšanos ar Taizemes Karalisti sāksim ar tās galveno apskates objektu – Lielo karaļu pili (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 500 bātu). Pašlaik pili izmanto kā svarīgu ceremoniju norises vietu, bet Taizemes karalis dzīvo citā vietā. Pils kompleksa teritorija ir milzīga un tajā ir vairāk nekā 20 apskates objektu, kuru vidū ir vērts pieminēt Smaragda Budas templi – vieta, kur tiek glabāta vissvētākā taizemiešu relikvija; Smaragda Buda ir statuja no tumši zaļā nefrīta, tās vecums ir vairāk nekā 2 tūkst. gadu, to uzskata par Taizemes varenuma iemiesojumu. Tālāk dosimies uz Vat Pho (guļošā Budas templis) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 100 bātu). Figūras izmēri tiešām atstāj iespaidu, jo statujas garums ir 45 m, bet augstums – 15 m. Budas figūra ir pārklāta ar vizuļzeltu. Kompleksa teritorija arī ir interesanta, jo šeit var atrast vairākus Budas attēlus, akmenī izgrebtas statujas. Vēl viens mūsu ekskursijas pieturpunkts ir Zelta kalna templis (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 50 bātu). Pastāv viedoklis, ka kalna pakājē, kur atrodas templis, ir apglabātas aptuveni 60 tūkst. cilvēku mirstīgās atliekas. Un, tik tiešām, pēc galvaspilsētas pārnešanās uz Bangkoku, templis tika izmantots kā krematorija. Savulaik tempļa pagoda bija augstākā celtne Čao Praijas upes austrumu krastā.

  Atgriešanās viesnīcā.

  Brīvs laiks, lai iepazītu naksnīgu Bangkoku.

  Nakts viesnīcā.

  4. diena BANGKOKA - ZIEMEĻU TAIZEME
  Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.
  Ekskursiju programma “Ziemeļu Taizeme”, 1. daļa.

  Pirmā pietura būs Samut Songkram provincē, sāls fermā, pašlaik, tāpat kā pirms vairākiem gadsimtiem, vietējie iedzīvotāji nodarbojas ar sāls iegūšanu. Šis process izskatās sekojoši: lauki tiek applūdināti ar jūras ūdeni, saules ietekmē vairāku nedēļu laikā ūdens tiek izkarsēts, kā rezultātā veidojas sāls, kas tikai jāsavāc. Izkarsēšanas rezultātā uz laukiem veidojas interesanti ornamenti.

  Ekskursijas turpinājumā ir vizināšanās ar laivām pa Damnoen Saduak ciema kanāliem (piemaksa ~ 100 bātu). Ciems ir slavens ar savu peldošo tirgu, kurā var iegādāties augļus, suvenīrus, balzāmus un daudz ko citu, šeit var nogaršot tradicionālos taizemiešu ēdienus.

  Pa ceļam uz ziloņu ciemu, pieturēsim vairākās vietās. Viena no pieturvietām atrodas uzreiz blakus vairākām interesantām apskates vietām: vēlmju ala un Nāves tilts . Tilts ir pati slavenākā Nāves ceļa daļa, kuru uzcēla Otrā Pasaules kara laikā pēc japāņu imperatora rīkojuma, lai nodrošinātu savam karaspēkam piekļuvi no Taizemes teritorijas uz Birmu; ceļa būvniecībā tika izmantos katordznieku un karagūstekņu darbs, vēlāk ceļa būvniecība tika atzīta par militāro noziegumu.

  Ziloņu ciems atrodas džungļos, palmu ielokā. Mēs varēsim redzēt ļoti interesantu ziloņu šovu: pieaugušie un mazie ziloņi dejo, met basketbola bumbas grozos un uzkāpj uz taburetēm. Pēc vēlēšanās, iespējams pavizināties ziloņa mugurā (par papildu maksu). Tālāk dosimies uz Kvaj upi, kur mūs gaida neaizmirstama plostu pludināšana.

  Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

  5. diena BANGKOKA - ZIEMEĻU TAIZEME
  Brokastis.
  Ekskursiju programma “Ziemeļu Taizeme”, 2. daļa.

  Došanās uz Eravan Nacionālo parku (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 300-500 bātu).

  Pa ceļam nogaršosim tradicionālas Taizemes tējas un pieturēsim, lai apmeklētu karstās radona vannas; īsa pelde radona avotos ārstnieciski ietekmē organismu (papildu maksa ~ 30 bātu).

  Eravan Nacionālais parks ir viena no populārākajām dabas apskates vietām Kančanaburi provincē. Parka teritorijā ir ko redzēt: karsta alas, dažās no tām ir saglabājušies seni klinšu zīmējumi, Kvai upe, tropu meži, kur dzīvo lidvāveres, tīģeri, ziloņi, karaliskās kobras. Parka galvenais akcents ir ļoti skaits ūdenskritums, kura kopējais garums sastāda 1.7 km, atrodoties zaļo džungļu ielenkumā. Katras kaskādes piekājē atrodas baseini ar smaragdzaļu ūdeni, kuros ļoti patīk plunčāties tūristiem. Ūdenskrituma baseinos dzīvo neliela garra rufa zivtiņas, kuras barojas ar atmirušām ādas daļiņām. SPA centros ādas seguma atjaunošanās procedūras ar garra rufa zivtiņām maksā ļoti dārgi, šeit to iespējams izbaudīt bezmaksas.

  Tālāk mēs atkal iegūsim nelielu adrenalīna devu un plostosim pa Kvai upi.

  Ierašanās viesnīcā, atpūta.

  6. diena BANGKOKA - KRABI
  Brokastis.
  Numuriņu atbrīvošana. Ekskursiju programma “Ziemeļu Taizeme”, 3. daļa.

  Pirmais objekts, kuru redzēsim šajā dienā, būs Noi ūdenskritums. Tā augstums sastāda 10 metrus, bet galvenā šī ūdenskrituma īpatnība ir tas, ka tā ūdeņi plūst tieši Kvai upē. Ūdenskritumā var arī nopeldēties.

  Pa ceļam uz Prasat Muang Singh (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 100 bātu) pieturēsim, lai nogaršotu banānu, biešu čipsus, kā arī čipsus no citiem dārzeņiem un augļiem. Prasat Muang Singh ir senā pilsēta, kas celta 12.gs. beigās – 13.gs. sākumā. Pilsētu ieskauj varenās akmens sienas, kas aizsargāja iedzīvotājus no ienaidnieku uzbrukumiem. Ilgu laiku pilsēta bijusi pamesta, un tikai 0.gs. 70. gados Taizemes valdība pieņēma lēmumu attīrīt pilsētu no džungļiem, pārvēršot to par tūrisma un izglītojošo objektu.

  Došanās uz Bangkoku.
  Tālāk dosimies uz Krabi.

  Autobusa brauciens uz Krabi (laiks ceļā sastāda ~ 11 stundas) vai pēc vēlēšanās piedāvājam lidojumu Bangkoka - Krabi (piemaksa 80 EUR apmērā turp-atpakaļ).

  Krabi ir viena no Taizemes provincēm, kas atrodas valsts dienvidos, Andamanu jūras piekrastē. Province ir slavena ar skaistām pludmalēm, karsta klintīm, kas izslējās no ūdens, gleznainām tropiskām salām, lietus mežiem, alām.

  Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

  7. diena KRABI
  Brokastis.

  Brīva diena pie jūras.

  Nakts viesnīcā.

  8. diena KRABI
  Brokastis. Ekskursijas brauciens “Krabi pērles”.

  Dienas sākumā mēs apmeklēsim „Tīģera alas templi”, kas ir viens no slavenākajām apskates vietām šajā provincē. Savu nosaukumu templis ir ieguvis pateicoties klintij, kura augstums ir 270 m, kas atgādina šī zvēra nagu, zem kuras templis arī atrodas. Templī ir ļoti daudz Budas un tīģeru statuju, bet vienā nelielā alas telpā ir Budas pēdas nospiedums. Bet lielāka daļa tūristu šeit nāk ne jau tempļa dēļ, bet „attīrīšanas ceļa” dēļ, kas atrodas netālu no tempļa. Tas vijas no kalna pakājes līdz virsotnei, kas atrodas 600 m augstumā. Lai uzkāptu līdz Budas statujai, jāpārvar 1237 pakāpieni, nesagatavotam cilvēkam tas parasti aizņem 30-40 minūtes. Uzkāpjot kalnā, Jūs varēsiet izbaudīt lielisku panorāmu, raugoties praktiski uz visu Krabi provinci.

  Tālāk ir termālu avotu apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

  Avotos ir minerālvielas, kas labvēlīgi ietekmē cilvēka organismu, ūdenim ir dažādi temperatūras režīmi (no 28 līdz 45 grādiem). Pelde šajos ūdeņos palīdz mazināt stresu, uzņemt pozitīvu enerģiju un atjaunot spēkus pēc kāpiena kalnā.

  Pēdējais šī maršruta pieturpunkts ir Smaragda ezera apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

  Ezers atrodas gleznainā teritorijā, pār kuru ir uzstādīti nelieli koka tiltiņi. Ieejot objektā, pirmais, ko redzēsim būs vēl viens ezers – Kristāla ezers ; raugoties tajā, rodas iespaids, ka lietus meži aug tieši no ezera dibena. Smaragda ezeram ir mākslīgā izcelsme. Ūdenstilpne tika piepildīta ar ūdeni, kas ir bagāts ar minerālvielām, piešķirot ūdenim satriecošu smaragdzaļu krāsu. Maz tādu cilvēku, kas varēs pretoties peldei šajā ezerā.

  Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

  9. diena KRABI 
  Brokastis.
  Brīva diena pie jūras

  Nakts viesnīcā.

  10. diena PHI PHI
  Brokastis.
  Ekskursija Phi Phi salās (salas pieder nacionālajam parkam ar tādu pašu nosaukumu, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu, papildus tiek apmaksāts arī kuģītis un niršanas aprīkojuma noma - 20 EUR).

  Šī ekskursiju programma ir viena no populārākajām tūristu vidū. Mēs redzēsim Maya Bay lagūnu no Leonardo DiCaprio filmas „Pludmale”. Mūs gaidīs Vikingu ala – gleznaina vieta, kur dzīvo ļoti daudz lakstīgalu. Pa ceļam uz nākamo salu apstāsimies, lai ikviens varētu nirt ar cauruli un pleznām, lai izbaudītu bagātīgu Andamanu jūras pasauli.

  Fināla pietura – Bambu sala. Palmu dēļ, kas nokarājas uz baltu pludmali ar zilo ūdeni, to dēvē par Bounty salu no populārās reklāmas.

  Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

  Nakts viesnīcā.

  11. diena PHANG NGA
  Brokastis.
  Brīvs laiks pie jūras vai pēc vēlēšanas piedāvājam ekskursijas braucienu uz Phang Nga provinci un Kao Sok Nacionālo parku (piemaksa 50 EUR, papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 300 bātu).

  Kao Sok Nacionālais parks, kas atrodas Phang Nga provincē, aizņem 750 km² lielu platību, kuru klāj necaurejami džungļi, kaļķakmens klintis, karsta alas. Šeit mīt Eiropā eksotiski dzīvnieki, piemēram, Āzijas tapirs, gaurs, bantengs un citi. Parka pērle ir Čeo Lan ezers, kas atrodas pašā parka centrā. Ezers piesaista lielu nirēju skaitu, jo karalis Rama devītais, meklējot risinājumu tam, kā apgādāt tuvējos ciematus ar saldūdeni, izlēmis applūdināt vienu no ciematiem kopā ar mājām un tempļiem. Ekskursijas laikā izrauksim ar laivu pa ezeru, apmeklēsim vienu no alām, kā arī dažus tempļus.

  Nakts viesnīcā.

  12. diena HONG SALA
  Brokastis.
  Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanas piedāvājam ekskursijas braucienu ar kuteri uz Hong salu (piemaksa 45 EUR, sala pieder nacionālajam parkam, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 300 bātu).

  Hong sala arī tika filmēta un parādīta uz TV ekrāniem, jo šeit tika uzņemta filma „Džungļi” («Джунгли») ar Sergeju Svetlakovu un Veru Brežņevu.

  Pirmais apskates objekts – „Jaunības lagūna”, pastāv leģenda, ka pelde šajā lagūnā sniedz atjaunojošo efektu. Lagūna ir paslēpta no zvejnieku un tūristu acīm, lai tiktu līdz tai, jāiet cauri džungļiem un klintīm. Cita salas pusē atrodas Pelai līcis, kura krasta līnija sastāda 400 m ar tīrām baltām smiltīm.

  Turpmākais ceļš ved mūs uz salu, un tuvumā tai mēs varēsim nirt. Beigās apmeklēsim pludmali ar romantisku nosaukumu Paradise.

  Nakts viesnīcā.

  13. diena BANGKOKA - STAMBULA
  Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

  Autobusa brauciens uz Bangkoku (laiks ceļā sastāda ~ 11 stundas) vai pēc vēlēšanās piedāvājam lidojumu Krabi - Bangkoka (piemaksa 80 EUR apmērā turp-atpakaļ).

  Brīvs laiks.

  Lidojums Bangkoka - Rīga.

  Bangkoka - Stambula 23:50 – 06:20 (Turkish Airlines)

  14. diena STAMBULA - RĪGA
  Stambula - Rīga 09:20 – 11:20 (Turkish Airlines)

  Ierašanās Rīgā.

  Ceļojuma cena: no 1298 EUR

  CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

  • Lidojums Rīga – Bangkoka - Rīga (caur Stambulu)
  • Rokas bagāža līdz 8 kg (izmērs: 56 x 45 x 25 cm)
  • Nododamā bagāža līdz 23 kg, kuras izmērs (garums + platums + augstums) nepārsniedz 158 cm
  • Transfērs Bangkoka – Krabi - Bangkoka
  • Grupas vadītāja pakalpojumi
  • Dzīvošana *** viesnīcās, 11 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā), brokastis saskaņā ar programmu.
  • Transporta pakalpojumi
  • Apskates ekskursija Bangkokā
  • Ekskursiju programma „Ziemeļu Taizeme”, kas sastāv no 3 daļām
  • Ekskursiju programma „Krabi pērles”
  • Ekskursija Phi Phi salās (salas pieder nacionālajam parkam ar tādu pašu nosaukumu, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu, papildus tiek apmaksāts arī kuģītis un niršanas aprīkojuma noma - 20 EUR)

  CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS:

  • Ekskursijas brauciens uz Phang Nga provinci un Kao Sok Nacionālo parku (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 300 bātu) 50 €
  • Ekskursijas brauciens ar kuteri uz Hong salu (sala pieder nacionālajam parkam, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 300 bātu). 45 €
  • Lidojums Bangkoka – Krabi - Bangkoka (Bagāža (1 soma) līdz 15 kg; Rokas bagāža līdz 7 kg) 80 €
  • Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā viesnīcās 150 €
  • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
  • Veselības apdrošināšana ceļojuma laikā
  • Dzeramnauda
  • Personīgie izdevumi

  SVARĪGI: 

  • Latvijas Rebulikas pilsoņi vīzi var saņemt uz robebežas, ja uzturēšanās Taizemē nepārsniedz 15 dienas!
  • Latvijas Republikas nepilsoņiem vīzi nepieciešams noformēt pirms ceļojuma.
  • Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
  • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
  • Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
  • Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
  • Fiksētas vietas autobusā - 15 eur - pēc pieprasījuma
  • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
  • Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
  • Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
  • Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
  • Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
  • Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
  • Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

   

  IN

   

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.