Indija | Par Indiju

Vispārējā informācija par Indiju, pilsētas un kurorti Indiju, valūta, svētki, klimats Indiju, potēšanas, vīzas.

Indijas Republika atrodas Dienvidāzijā Indostānas pussalā, 
tā aizņem lielāko daļu no Indas – Gangas līdzenuma, un to apskalo Indijas okeāna ūdeņi. Ziemeļos valsts robežojas ar Afganistānu, Ķīnu, Nepālu un Butānu, austrumos – ar Bangladešu un Birmu, bet rietumos – ar Pakistānu. No austrumu puses Indiju apskalo Bengālijas līcis, dienvidos tā robežojas ar Polkas jūras šaurumu, kurš to atdala no Šrilankas salas, bet rietumos atrodas Arābijas jūra.
Indijas galvaspilsēta ir Deli.
Goa –
viena no skaistākajām Indijas vietām un viens no labākajiem Āzijas kūrortiem Arābijas jūras krastā. Bijusī portugāļu kolonija, kur apbrīnojami harmoniski ir savijušās indiešu un portugāļu kultūras. Majestātiskās senās katedrāles, klosteri un cietokšņi, mājīgas villas gleznaini plešas gar visu piekrasti.
Klimats 
Milzīgās teritorijas apjoma dēļ ir grūti raksturot Indijas klimatu kopumā. Pārsvarā klimats ir subekvatoriāls musonu klimats, tropiskais klimats, un ziemeļaustrumos arī kalnu klimats ( divas sezonas – mitrās : no novembra līdz martam, un sausā : no jūnija līdz oktobrim ). Lietus sezona – no jūnija līdz oktobrim, šis klimata tips ir sevišķi izteikts Bombejā. No oktobra līdz martam ilgst vēsā sausā sezona ; tas arī pats labākais laiks Indostānas pussalas valstu apmeklējumam. Šajā laikā gandrīz visā Indijas teritorijā ir skaidras debesis un spīd spoža saulīte. Dienvidrietumu musonu sezona sākas rietumu piekrastē maija beigās, un to pavada spēcīgi nokrišņi. Īpaši stipri lieti mēdz būt Indijas ziemeļaustrumos ; šeit arī atrodas pati lietainākā vieta uz Zemes ( aptuveni 12000 mm nokrišņu gadā ).

uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.