Kenija | Par Kenija

Vispārējā informācija par Kenija, pilsētas un kurorti Kenija, valūta, svētki, klimats Kenija, potēšanas, vīzas.

Kenija aizņem 582 646 km² lielu teritoriju un tajā ir aptuveni 30 miljonu iedzīvotāju, ar vairāk nekā 40 etniskajām grupām. Šī etniskā dažādība ir radījusi harmonisku cilvēku sajaukumu ar bagātu kultūras mantojumu, kas tiek attainots dziesmās, dejās, mākslā un rokdarbos. Nacionālā valsts valoda ir Kishwahili un arī angļu valoda, kas tiek izmantota dažādos saziņas līmeņos. Šīs valsts galvaspilsēta ir Nairobi un Mombasa ir tās galvenā osta. Te ir 59 nacionālie parki un rezervāti.
Šīs teritorijas ietvaros ir atrodamas ļoti dažādas ainavas, sākot ar ledājiem līdz neauglīgam tuksnesim, no bagātīgām savannām līdz saulē mirdzošiem ezeriem Lielās aizas ielejā (Great Rift Valley), no bieziem mežiem līdz apburošām piekrastēm.
Neviena no Āfrikas valstīm nevar lepoties ar tik lielu savvaļas dzīves bagātību un dažādību, un safari mīļotājiem šī ir patiesa paradīze! Raženā Masai Mara savanna ir kļuvusi par slavenu vietu, kur var novērot iespaidīgo ikgadējo gnu un zebru migrāciju. Arī Kenijas putnu valsts ir iespaidīgi bagātīga, ar četri simts sugām vien tikai pie Aizas ielejas ezera, un rozīgā ainava pāri flamingo populācijai ir it sevišķi apbrīnas vērta.
Gandrīz visas Āfrikas savvaļas dzīvnieku un putnu sugas ir novērojamas Kenijā. "Lielais piecinieks" (zilonis, degunradzis, lauva, bizonis un leopards) ir aplūkojams vismaz divos parkos (Masai Mara un Amboseli).

uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.